Jump to content

Interesē integrālais Pastiprinātājs.


jeekabsons
 Share

Recommended Posts

Tornis

Man eBajā iepirkās kārtējais PM7000. Pēc restaurēšanas būs pieejams, uz maija beigām.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    13

  • RudeWolf

    14

  • Luke

    11

  • jeekabsons

    21

jeekabsons
(labots)

Joprojām aktuāls ! interesē, IEGāDāTIES . Lūdzu piedāvājiet, ko labu. līdz 100w ar pre-out un pulti :) paldies. Priecīgus Svētkus, Līgo brīvdienas:) 

 

 

j.valdis@gmail.com


Help. Man piedava exposure 2010 veco modeli 50w par 300€ adekvati?pietiks preks B&w 685? Labots - jeekabsons
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Man piedava exposure 2010 veco modeli 50w par 300€ adekvati?pietiks preks B&w 685?

jauda pietiks, par cenu nezinu 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Cena gan jau, ka ok, jo jauns 4 ciparus maksāja. Par Expozūru man ir dalītas jūtas. Pēc skata diezgan barebones AB klases stipreklis, kas pretendē uz laba price/performance hājfaja statusu. Jautājums drīzāk, kā šis aparāts izskatās kontekstā ar tā paša Sony vai Marantz pieklājīgo galu. Tīri tehniski raugoties tam Exposure nav nekādu dzesējošo elementu, kas nozīmē niecīgu miera strāvu darbam A klasē.

 

Pats es savus KEF LS50 kustinu ar Sony TA730-ES, kas teiksim tā - izskatās drusku pieklājīgāk un mazāk pēc DIY izstrādājuma. Vīri man bļaun, ka Sonī nav nekāds hājends un, ka vajag vismaz Expozūru likt. Es pats, protams, esmu pēc izglītības tikai filosofs, bet nu... Neizskatās, ka Expozūra būs labāka par Sony. Tīri shemotehniski raugoties. Šamējs arī 7kg tikai sver.

Link to comment
Share on other sites

kāds tur darbs A klasē...viņš jau nav tik jaudīgs, cik tavs soņka....parasts ab  klases pastūzis glītā noformējumā,,,,un man kaukā neticas, ka var izspiest 2x75W no tā jaudīgākā abos kanālas, ja bukletā raksta - 200VA transformer. bet tas tā. Domāju, ka karsēt šo baigi nav jēgas...

Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

Tad kopsumaa varu nemt un klausiities uz nebeedu ?

Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

To marantzu gan negribu jo kadu laiku atpakalj par tadu pasu summu un bonusa vadiem piedavaja pm7004. Sony isti negribu. Bij prasibas uz pulti un preout

Link to comment
Share on other sites

Man ir kā reiz tāds Exposure mājās. Īsā atbilde- ja Tev šis plānojas kā vienīgais pastiprinātājs, tad es paņemtu paklausīties. Man nav sanācis daudz klausīties B&W tumbas, kā arī slinkums skatīties, kas Tavējās par tumbām, bet, iespējams, priekš B&W tumbām es izvēlētos saldāk skanošu pastiprinātāju. 

700tie Soņkas man ne kad nav bijuši, bet nu par 530.to un 550.to manām ausīm tas Exposure skanēja krietni labāk.

Es pat šaubos, vai tas Exposure ir AB klase. Vienu brīdi biju pārliecināts, ka ka tik nevelk uz D klasi. Nesilst vispār. Tā kā tādā ziņā labi, nav jādomā, kur novietot. 

Par skaņu- lietām, kas man patika- labs bass, apjomīga, laba skatuve. Nedaudz kaut kas ne līdz galam patika augšējiem vidiem un augšām, subjektīvi. Bet, kad pamainīju CD atskaņotājus, vadus, beigu beigās tā skaņa man likās OK. Skaņa kopumā diezgan transparenta. Tiesa gan- tas stipreklis stāv sievas darba istabā un šķiet, šogad neesmu to klausījies. Patīkams sīkums- ar to Exposure tālvadības pulti var vadīt arī Maratnz sīdiķus. :) Toties ar skaļuma ručku ir tā, ka potenciometrs kad ir uz "pulksten astoņiem"- tas jau ir ļoti skaļi. Tālvadības potenciometra motoriņš ļoti ātrs- nedaudz besījos- ar tālvadības pulti grūti noregulēt skaļumu- vai nu pa skaļu, vai pa klusu. :D Nu ko vēl lai pastāsta..?


Vēl aizmirsu pateikt- tas verķis diezgan lēnām iesilst. Vai arī tikai man tā liekas, ka tas jūtami labāk sāk skanēt pēc kādas pus stundas padarbināšanas..

Link to comment
Share on other sites

nu tā jau daudziem ir - kad iesilst - skan labāk :) nē -D klase nav...stereophile  review jau ar rakstīts, ka tas exposure skan labāk kā mērās :)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nevajag par zemu novērtēt arī paša klausītaja iesilšanu!

 

P.S. Ņem Expožūr. Nedomāju, ka nožēlosi!

Link to comment
Share on other sites

nu nez kā ar  klausītāja "iesilšanu" ...(nu tur gan ar muskuļi paliek "mīkstāki" un augšas dzidrākas..)..bet ir daļa gudru vīri, kuri saka, ka preampus, cd un pat power ampus nav ko slēgt ārā..

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Biju domājis tieši psiholoģisko iesilšanu. Un jā, man arī DAC'am stand-by režīmā A-klases izejas pakāpe visu laiku kurinās.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Paklausīties varētu. Devialets ir interesants aparāts, bet diezin vai, ka tuvākajā laikā tādu iegādāšu. Tīri no hifilītiskā viedokļa tas aparāts ir pilnīgs trakums - visi analogie signāli tiek ciparoti caur ADC un tad atkal DACēti par analogiem. Sanāk, ka pieslēdzot kādu citu DACu var būt tikai sliktāk!

 

Bet nu tā, ja viņš skan labi, tad tas ir labs risinājums tiem, kam nav laika un gribēšanas čakarēties. Man čakarēties patīk, tā kā nu man pašam jāuzbūvē DACu un jaudinieku.

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

 

 

Tīri no hifilītiskā viedokļa tas aparāts ir pilnīgs trakums - visi analogie signāli tiek ciparoti caur ADC un tad atkal DACēti par analogiem. Sanāk, ka pieslēdzot kādu citu DACu var būt tikai sliktāk!

Ne jau aparāts pie vainas, ka lietotājs viņā grib laist analogu signālu no atsevišķa DACa. Ja tā aparāta DAC apmierina, tad jādod digitālais signāls, ja nē, tad nav ko čakarēties.

 

Man čakarēties patīk, tā kā nu man pašam jāuzbūvē DACu un jaudinieku.

Ar DACā integrētu DSP?

Šeit vairāk ir runa par čakarēšanos signāla apstrādes sakarā. DIY cilvēkiem šāds risinājums ir bezjēdzīgs, jo viņu skandas nekad netiks iekļautas Devialet sarakstos, un nav arī vajadzības, ja paši prot mērīt un digitāli koriģēt.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
šonedēļ, droši vien,ka nē

Eh, tad jau man atkal neveicas :)

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Ne jau aparāts pie vainas, ka lietotājs viņā grib laist analogu signālu no atsevišķa DACa. Ja tā aparāta DAC apmierina, tad jādod digitālais signāls, ja nē, tad nav ko čakarēties.

 

Es biju tieši domājis ierasto hi-fi raison de etre, ka jebkura signāla "piesmiešana" ir tikai un vienīgi ļaundabīga. Vai ADC/DAC ir pilnīgi caurspīdīgs? Nenoliedzami, ka zināmas problēmas tas noteikti novērš, ja salīdzina ar tīri analogu pastiprinošo traktu. Jautājums, vai ieguvumi atsver kompromisus.

 

 

 

Ar DACā integrētu DSP? Šeit vairāk ir runa par čakarēšanos signāla apstrādes sakarā. DIY cilvēkiem šāds risinājums ir bezjēdzīgs, jo viņu skandas nekad netiks iekļautas Devialet sarakstos, un nav arī vajadzības, ja paši prot mērīt un digitāli koriģēt.

 

Es pats noteikti iztikšu bez DSP, kaut arī manas skandas ir Sema sarakstā. Vismaz man tā liekas, kamēr neesmu dzirdējis atšķirību.  Pašlaik plānā ir salodēt DACu uz jaunā Asahi Kasei čipa. Pēc tam domāšu par kvalitatīvāku pastiprinošo traktu.

 

 

 

 

Ja godīgi, tad tas izskatījās samērā krimināli. Ar skaļruņu "staigāšanu" var pārsteigt kaut kādus 12 gadīgus bērnus vai ekvivalenta garīgā vecuma īpatņus. Ok, var jau būt, ka rūme uzlabojumiem ir, bet mana galvenā kritika būtu, ka korekcijai jānem vērā ne tikai pašu skaļruņu īpatnības, bet arī atskaņošanas telpas raksturlielumus.

Link to comment
Share on other sites

a godīgi, tad tas izskatījās samērā krimināli. Ar skaļruņu "staigāšanu" var pārsteigt kaut kādus 12 gadīgus bērnus vai ekvivalenta garīgā vecuma īpatņus. Ok, var jau būt, ka rūme uzlabojumiem ir, bet mana galvenā kritika būtu, ka korekcijai jānem vērā ne tikai pašu skaļruņu īpatnības, bet arī atskaņošanas telpas raksturlielumus.

 

jā, tas SAM patiešām nav room correction.

   Ja preizi sapratu, tas softs novērš krosovera fāzu nobīdes.

Minhenē, nezinot par Devialet SAM , klausījos plauktenes ATOM, un domāju: nez cik maksā, ka tik feini skan. Kā izrādījās, pateicoties SAM. 

Faktiski Devialet ir izstrādājums, par kuru te aktīvi uzstājās viens audiofīlu apkarotājs.

 

"Viss vienā" un, kā  izrādījās, arī digitālie pastiprinātāji var skanēt kā ļoti labi analogie.

Labots - JJP
Link to comment
Share on other sites

Interesentiem zināšanai - mans kolēga drīzumā tirgos savu Marantz PM7000, 250EUR, MELNS.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jeekabsons

VeL AKTUALS , priekshroku dodu Rotel , Roksan, exposure..

Link to comment
Share on other sites

Vai es pareizi saprotu, ka 4 mēnešu laikā Latvijā nav iespējams atrast un nopirkt normālu stiprekli?

Tādā gadījumā --> ebay.co.uk vai .de

Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

Pareizi saproti :/ ... 

 

Bija viens kas it kaa pardevasavu exposure veco 2010. bet tapat uzlika cenu augstaku ka sakuma vienojamies. un neizrada interesi, necelj tel utt. 

 

Tapec joprojam aktuali. Jaunu ari isti negribas un tomer €... krietni vairak.

 

bija viens perfekts variants komplektu pardeva roksan caspian m1 arcam radio tjuneri ar focal tumbam par 600eur. pat pazvanit nepaspeju ka jau bija nopirkts. 

 

 

help ja kads zin kam majas ir un nelieto vai ,perk ko citu.. 

 

 

28346522

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau autors meklē tādu ne visai populāru ražotāju aparātus. Pie tam tādu, kas neko daudz izcilāko par daudz biežāk sastopamiem Marantz vai NAD nepiedāvā. Ja meklētu Sansui vai Accuphase, tad varētu saprast, ka gribas kaut ko krutu, bet tā - ne visai saprotama izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Palasījos bik šo tēmu uz augšu par ko vasaras sākumā puiki runājuši, tb par to cik tas Devialets ir feins aparāts. :)

Tā nu ienāca prātā nez cik vienkārši būtu atrast kādu DIY variantu, kas sanāktu "pa lēto". 

Apstījos Rudewolfa ieteikto Hypex NC400. Likās jau tā ne ko, ja neskaita, ka cipari saskrien pēc skaita četri par to prieku, bet nu, kad palasa forumos ko puiki par to runā- atrodas arī tādi, kas galīgi nejūsmo, it īpaši tie, kuriem ir sanācis salīdzināt ar NC1200 (tāds netiek piedāvāts DIY tirgū). 

Tā nu apstījos ko vēl tādu piedāvā. Lūk šāds ir lētāks variants: http://www.anaview.com/products/ams-series

Tāds jau viena plate par ekspoužūra cenu varētu sanākt. Košers gan laikam būtu pirkt divus gabalus un taisīt bridžotus monoblokus. Redz kur šitais http://www.marten.se/amp/monopoweramplifier.htm čalis esot uztaisījis. Par tiem aparātiem prasot 40k, tiesa gan, nevis eur, bet usd. Domāju, varbūt man arī tādu nopirkt. Vienu varētu, diviem gan naudas bik žēl. Toties atkal man zināmajā bodē, ja ņem divus, var dabūt par 30 eur lētāk. Jūsu domas???


 

 

Vispār jau autors meklē tādu ne visai populāru ražotāju aparātus. Pie tam tādu, kas neko daudz izcilāko par daudz biežāk sastopamiem Marantz vai NAD nepiedāvā.

Nē, nu gan jau tie ražotāji ir diezgan populāri, bet nu.. Man bija licies, ka Rotelis vispār ne kad nav ticis uzskatīts par baigo haifaju, bet nu īsti pašam nav ne kad bijusi īpaši saskarsme ar tiem aparātiem.

Pirms kāda laiciņa kā reiz aprīlī man viens paziņa piedāvāja nopirkt Roksan Caspian M-1 pastiprinātāju par 640eur. Apstījos internetā bildes, ka tur tā stiprekļa kaste īstenībā tāda patukša tiek tirgota un izdomāju, ka tādu jau man toč nevajag, kur nu vēl par tādu cenu. :)

Link to comment
Share on other sites

Jā, esmu ļoti apmierināts! Kad sanāk braukt garām, iebrauc ciemos paklausīties, ja vēlies! ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

VeL AKTUALS , priekshroku dodu Rotel , Roksan, exposure..

 

Šodien ssā uzdūros uz kārtējo Roksan stiprekļa sludinājumu http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/ccejm.html un padomāju, nez kurš tad būtu tas Roskan modelis, kurš iekļaujas Tavā budžetā? Jebšu budžets tagad pa šo laiku ir daudzkāršojies?? 

Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

budzets ir lielāks. 

Bet 1400 eur par stiprekli ari isti negribu maksat. skatijos uz roksan m1 nevis m2 ... 

Link to comment
Share on other sites

Ja vēlies, varu iedot tā cilvēka telefona numuru, kurš pirms kāda laiciņa tirgoja M1. Tiesa gan, visticamāk jams pa to laiku ir jau pārdevis..

Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

Joprojam aktuaals,vismaz uz nedeljas nogali gribas beidzot kaut ko paklausities :D skandas jau noputejushas :/ 

Link to comment
Share on other sites

Tad nedaudz japiezemējas prasībās vai arī jāiet uz bodi un jāpērk to kas patīk

Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

Bode negribas pirkt. interese mazlietots, lietots . varu piezemeties, bet tapat gribu ar pulti un preout. un ne mazak par 50w . jo boweri diezgan prasa jaudu 

Link to comment
Share on other sites

Tad atliek čekot ss.lv

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...