Jump to content

Video čipa remonts


dzivabootne
 Share

Recommended Posts

Divreiz lodēts video čips, atkal beigts. Vai varat ieteikt meistaru, kurš labo kvalitatīvi (ar attiecīgo darbastaciju?) un dod garantiju?

 

Video karte NVidia GeForce 8600M GT (512)

Link to comment
Share on other sites

Nekas tev tur nav lodēts - tikai pasildīts ar fēnu ! Ja būtu uzlikts JAUNS chips , tad dators joprojām strādātu bez problēmām ! Ja interesē , varu  uzlikt JAUNU ar 6 mēneši garantiju .

Link to comment
Share on other sites

No teksta varētu saprast, ka autors pats 2-3x ir sildījis čipu,  kad nu visi striķi trūkuši, meklē palīdzību pie sertificētiem meistariem.

 

Ambālis.

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

dzivabootne

Divreiz laboja smalkā darbnīcā, teica - salodējām. Katru reizi 25 ls. Vai sildīja ar fēnu, vai laboja ar ekskluzīvu un dārgu aparatūru - to es nezinu. Jo esmu ambālis.

 

Tagad meklēju kādu, kurš ambālim atkal pasolītu salabot.

Link to comment
Share on other sites

var lodēt kaut uz super buper mega stacijas, bet no tā tas beigtais čips ilgāk nestrādās nevienu dienu. Bet jauns čips gan strādās.

Link to comment
Share on other sites

dzivabootne

Pēc katras labošanas smalkajā darbnīcā vilka atkal 4-6 mēnešus. Tas ir vairāk nekā nevienu dienu. Varbūt dabā pastāv meistari, kuriem rokas neaug no gurniem, un kuri var salabot ar garantiju?

Link to comment
Share on other sites

Divreiz laboja Katru reizi 25 ls.

 

Tad tas bez čipa maiņas. Sanāk, ka čips abas reizes tipa strādājošs bija.

 

 

 

Pēc katras labošanas vilka 4-6 mēnešus.

Varbūt pastāv meistari,kuri var salabot ar garantiju

Nez vai kāds lielāku garantiju dos.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

turpat pasildot ar fēnu atkal ies tāpu pašu laiku. Var tak lodēt cik vien sirds vēlas, bet tāpat pēc laika atkal neies, jo neviens ne kaktu vasja, ne super buper meistars ar super buper staciju nevar pārbumbot kristālu, kur arī ir tā vaina. Var pārbumbot pašu čipu, bet tas ir veltīgs darbs, jo tajā vietā vainas nav, tas vienkārši darbs vējā. Uzliekot jaunu čipu gan ies bez problēmām.

    Tas ir tāpat kā caura riepa. Servisā var piepumpēt un re, viss kārtībā, riepa atkal pilna un var braukt un serviss par to paņem naudu. Paiet noteikts laiks un riepa atkal nolaiž gaisa, atkal brauciens uz servisu, tur atkal riepu uzpumpē un atkal kādu laiku var braukt, atkal paņem naudu un atkal brauc kamēr riepa nenolaiž gaisu. Dzīvē protams cauru riepu var aizlāpīt, bet beigtu čipu salabot nevar, tas no sildīšanas vienkarši īslaicīgi atsāk strādāt un agri vai vēlu atkal beigs strādāt, atkal pasildot, atkal atsāk strādāt, bet atkal tas pēc laika nobeigsies.

      Čips ir jāmaina pret jaunu, tas ir vienīgais iespējamais un saprātīgais remonts.

Labots - markei
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

dzivabootne

Ja pareizi saprotu tiek pārlodēti kontakti - vai nu sildot ar fēnu vai varbūt uz pro darba stacijas?

 

Vai tas ir normāli, ka 2x gadā jānes laptops uz darbnīcu?

 

Varbūt kādam ir labots un salabots uz ilgu laiku?

Protams, ka bez čipa maiņas tas notika! Čips ir dzīvs, cik saprotu, tikai izkūst kontakti.

Link to comment
Share on other sites

Notebukiem ar "jaudīgām videokartēm" čipa atteikšana laikam ir bieža problēma. Cik dzirdēts.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai tas ir normāli, ka 2x gadā jānes laptops uz darbnīcu?

Tak apjāja tevi servisā, nohaltūrēja.

Tak saka ka jāmaina.

Link to comment
Share on other sites

es tak tev teicu, ka kontaktos zem čipa vaina nav. Tos var lodēt kaut 100x, no tā nekas nemainīsies, jo vaina ir iekšā čipā un tavs čips nav dzīvotājs nekādā ziņa, viņš ir beigts un metams miskastē un jebkurš serviss to zin. Ja kāds tev mēģina ieskaidrot pretējo, tad padomā, kas negodīgam servisam ir izdevīgāks, vai 2-3reiz gadā pasildīt tavu čipu un par katru reizi noplēst no tevis naudu un neko neieguldīt (nepirkt jaunu čipu) vai pirkt un likt tev jaunu čipu?

Link to comment
Share on other sites

dzivabootne  , kas tev vēl nav skaidrs , vai tu "izliecies" , es tev skaidri un gaiši uzrakstīju kas jādara ! Un vai ir tik grūti uzrakstīt datora modeli - lai vismaz ir zināms par ko ir runa ! Videochips  tev ir  G84-600- A2 vai ne ?

Link to comment
Share on other sites

8600gt ir lielākais brāķu skaits vēsturē. man arī portablim pārlodēja, un tiešām pārlodēja, jo biju viltīgs un sēriju norakstīju.... nogāja ari nedaudz vairāk par 6mēn. un tā 2x. finālā vienkārši tika iznīcināts lapsis. vēlvienam lapsim ar to pašu čipu, uzkarsēts tika un apgreidota dzese... geimingā nepārsniedz 62gradus. vairāk kā pus gadu nogāja, pēcāk notirgoju.

Link to comment
Share on other sites

man vienīgam Latvijā ir 6 mēn garantija ;)

Link to comment
Share on other sites

dzivabootne

Jūs visi sagaidāt, lai Jums notic bez paskaidrojumiem :-) Dažs vēl atļaujas uzstāstit...

 

Ar ko Jūsu apgalvojumi ir ticamāki par to servisu, kur divreiz laboja un vēl pateica, ka neiesaka mainīt čipu, jo tie visi esot mēsli, un ieteica pirkt jaunu datoru? Jūs tikai varat pateikt - "kas Tev nav skaidrs?".....

 

Man nekas nav skaidrs! Es redzu baru iedomīgu "speciālistu", kuriem katram droši vien ir kaut kāda interese apjāt nespeciālistu - tāpat kā tajā servisa kantorī.

Link to comment
Share on other sites

Marter, kā tu zini, ka vienīgais dod 6 mēnešu garantiju? Nekad neko zināt nevar! Bet topika autor, ja jau marter pieteicās pirmais, tad viņam priekšroka un ja izvēlēsies viņu, tad garantēju, ka viņš tev ieliks jaunu čipu. Nevis mocīs to pašu sprāgoni, kā tavs pašreizējais kontoris to dara.

Link to comment
Share on other sites

kāpēc , es vienkārši esmu godīgs pret klientu ,un esmu pārliecināts , ka mans sadarbības partneris Singapūrā man tirgo - tiešām jaunas detaļas !

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar ko Jūsu apgalvojumi ir ticamāki par to servisu, kur divreiz laboja un vēl pateica, ka neiesaka mainīt čipu, jo tie visi esot mēsli, un ieteica pirkt jaunu datoru?

 

             un kas tev liekas ticamāks. Tavs serviss jau 2x sildīja tavu video un abas reizes pēc laika atkal nobeidzās. Mēs sakām, ka jāliek jauns(nelietots) čips.

Link to comment
Share on other sites

bet mēs ( iedomīgie specālisti) redzam cilvēku kuram pašam nepielec , ka ir jānosauc datora modelis !

Link to comment
Share on other sites

dzivabootne

Viņi arī teica, ka nebūs uz ilgu laiku. Un nebija. Vēl viņi teica, ka arī jauns čips nebūs dzīvotājs..... Viens cits kantoris pa telefonu teica, ka jāmeklē k!ds, kuram ir attiecīgā darba stacija pārlodēšanai, bet, ka pagaidām LV tādu nezinot...

 

Ja Tu dod jaunam čipam 6 mēnešu garantiju, tad, piedod, mans kantoris arī uz 6 mēnešiem salodē :-) Vari iedot 24 mēnešu garantiju? Nevari? Kāpēc ne, ja vaina čipā un to nomainot tūlīt viss būs čiki puki?

Link to comment
Share on other sites

kādu garantiju viņi dod , ka datoram aiznesot līdz mājām neizkritīs visas skrūves ?


aizej pie ārsta :)

Link to comment
Share on other sites

bootne, ražotājs, izplatītājs vairāk čipam nedod, un privātie sev uz kakla tādu ņeuzņemsies.

Link to comment
Share on other sites

Vari iedot 24 mēnešu garantiju?

Kurš tak dos garantiju uz nolietotu kompi?

Ja negribi pamēģināt riskēt ar 3 remontu, kur tomēr ieliek jaunu čipu, tad jāmeklē cits kompis.

Bet neviens tev nedos tādu garantiju. Priecājies, ka 6 mēn. vēl kāds dod, bet ar jaunu čipu, un izredzes, ka tas kompis nostrādās ilgāk.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

tai bootnei jāiet pie psihiatra ;) lai atvaino man administrācija ! TU cilvēciņ (buutne) tev blin nepielec , kā sauc datoru ! Kur tev dod 6 mēmešu garantiju ? !

Labots - marter
Link to comment
Share on other sites

intervall
Atbildes pēc būtības nav

Kāpēc gan dot 24 mēnešu garantiju?Paša čipu sērija ir 'defektīva',tāpēc arī neviens ilgāk arī nedos.

Pieteicās labot divi atzīti meistari,bet jams paņem vēl šos nozākā.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Paldies par uzmanību, bet dīvaiņi lai meklē padomus kaut kur citur. 

 

 

Ej meklē lohus citos topikos.
 
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...