Jump to content

LMT 4G-Internets mājai 2


Martikoko
 Share

Recommended Posts

 

 

jā, nebūs īstajā topikā, bet šis tāds dzīvāks.

Godīga reakcija būtu banāns.

 

Saprotoša reakcija no moderatoru puses: nošķelt pēdējos postus atsevišķā pavedienā. //Tavam rakstītajam nav NEKĀDA sakara ar topika tēmu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    24

  • dzincha

    23

  • Ronalds

    17

  • LagerLV

    30

Top Posters In This Topic

Alūksnes novadā LMT diemžēl 4G pedāvā tikai Alūksnē, laukos par to ir jāaizmirst. Pat nespēj pateikt, kad pieslēgs. Nodevu LMT modēmu, savādāk maksāt tādu naudu par neejošu 3G nav nekādas jēgas. Tagad lietoju Tele2, esmu ļoti apmierināts. Vakaros pat ir ļoti labs nets, mierīgi var onlainā caur ace strīm filmas augstākajā kvalitātē skatīties un nekas neraustās. Ar LMT 3G pat boot.lv pustundu vēra vaļā. 

Jāņem ir neierobežotais nets , jo piedāvātos 60GB noēd 2. nedēļu laikā. Vēl piebildīšu, mājās uz tele2 neta sēž, divi datori un 4 telefoni, viss darbojas bez aizķeršanās. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Godīga reakcija būtu banāns. Saprotoša reakcija no moderatoru puses: nošķelt pēdējos postus atsevišķā pavedienā. //Tavam rakstītajam nav NEKĀDA sakara ar topika tēmu.

LMT pieminēju, tā kā galīga beztēma nebija, nav ko likuma burtu tik ļoti tulkot, ne velti neesi moderators, tad te puses vairs nebūtu.

Nu jau otrā diena, pagaidām viss iet ļoti labi. Parēķinot datu apjomu, sanāca ka mēnesī būtu 80gigi, ta kā, ierobežotais šķiet ka būs par īsu.

Link to comment
Share on other sites

tele2 ir viens liels mīnuss - IP adrese ir Zviedrijas. Dažreiz tā nav, bet ļoti bieži ir. Un tad neredz, piemēram, to pašu tv3play. plus vēl citas ar to saistītas nianses.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

 

 

tele2 ir viens liels mīnuss - IP adrese ir Zviedrijas.

toties taa ir reaala IP pie kuras var no aarpuses tikt klaat, nav - bez +

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kāds nevar pateikt kāds ir max ātrums LMT E3372s puļķim? Šodien saņēmu konstantus 50 mbit. Atrodoties aiz sienas. Tāda sajūta ka iekārta vairs nevar paciest lielāku ātrumu, un tā vien tas 4G grib izspiesties.

 

Not bad.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Atkal kādam google bans

 

Jautājums tev.

 

Vai tu tiešām domā ka būss 150 mbit? Ar puļķi?  :sarcastic:

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

ir redzēti ar 150mbps spējīgu iekārtu ap 120mbps

bet tas pie pareizā zvaigžņu stāvokļa debesīs tik.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Datora jauda arī atstāj kaut kādu ietekmi + USB caurlaidība.

 

Tak USB 2 puļķis, ir iesprausts gan USB 3 portā. Datoram SSD arī ieliku pie būvēšanas, tāpēc datus var viņs pārvilkt. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja kompim ir USB3, tad tas tiks galā ar to, ko tas pulķis dod iekšā.
Tur pat USB2 tiks galā!  :shok:  
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tur pat USB2 tiks galā!

USB3 ir moderniem kompjiem.

USB2 tika likts ap 2000-šo, kad GHz vēl bija nākotne. Autors jau konfigurāciju nepapūlējās uzrakstīt.

Link to comment
Share on other sites

tad tas tiks galā ar to, ko tas pulķis dod iekšā.

 

Tak kāda jēga viņu likt piemēram usb 3 ja puļķis pats usb 2? Nepārvērtīsies viņš par USB 3 puļķi automātiski. Es viņu izmantoju usb 3 vienalga jo man portu PC ir bezgala.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

 

 

USB3 ir moderniem kompjiem. USB2 tika likts ap 2000-šo, kad GHz vēl bija nākotne. Autors jau konfigurāciju nepapūlējās uzrakstīt.
Aizej izgulies, un palasi par GHz uz nakti, usb2 strādā līdz 480 Mbit/s, pat labākais puļķis dot 150 Mbit/s  Kruts noslogojums sistēmām! Ja muļķis rakstītu ok, bet Tu ko dari?
Link to comment
Share on other sites

USB3 no ārējā HDD var dot reāli 30MB .... Kas reāli sedz visus iespējamos LTE ātrumus USB2 dos maksimums 15 mb kas ir problēma ja internets ir 30mb ...... Vienkārši usb2 modēmi ir novecojuši un LMT nav paņēmuši usb3 versijas jo vienkārši usb2 versijas nav izpārdotas ....  :( Vispār LMT ir problēmas ar vidusmēŗa cenas telefonu sortimentu jaunumiem un atraktīviem piedāvājumiem. Piemēram nav fantastiskās Microsoft Lumia 640XL LTE .... kura maksā no 190 eiro interneta veikalos  un mans kolēgis ir novertējis uz 300-400 eiro pec izskatas komplektācijas un veikspējas (papildus bonus 30GB one drive bez laika limita un protams ofiss).... Starp citu Majlopiem un Kukaiņiem šis telefons ir ....

Link to comment
Share on other sites

 

 

USB3 no ārējā HDD var dot reāli 30MB .... Kas reāli sedz visus iespējamos LTE ātrumus USB2 dos maksimums 15 mb kas ir problēma ja internets ir 30mb .....
Ar izglītības sistēmu ir galīgs pi-decs! Kas notiek ar šo pasauli?  :yahoo:  
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

USB2 dod tos ~30MB USB3 tos ~600MB Abos gadījumos vajadzētu garantēti pietikt 150 mb puļķiem. Protams iespējami gadījumi ka uz vienu USB kanālu pieslēdz gan puļķi gan HDD, tad protams ar USB2 var arī nepietikt caurlaidības. Ja pērk jaunu tad labāk protams izvēlēties USB3, lai lieki nečakarētu prātu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pabīju Preiļos tiko no Rīta.

 

Ar Pulķi un 3 Klučiem:4737950054.png

 

Par 10€ mēnesī. Nu neko sev.

Labots - LagerLV
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Preiļos tiko no Rīta.

 

Pamēri vakarā, no rīta svētdienā nav rādītājs, tad vel visi HD youtuberi un citi kačātaji guļ ;)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Pamēri vakarā

 

 

Manā čuhņā no rīta bīja 40 mbit. LMT radio links nāk no Preiļiem uz manu vietu.

 

Pat priekš rīta, 70 mbit nu neko sev. 8:20 kaut kur mērīts. Visi sāk jau celties, iet uz darbu utt.

 

Es tagad savā vietā saņemu 35 mbit, tas ir radio links no Preiļiem. Tāpēc sliktāk noteikti nevajadzētu būt tur. Jo tur vads pa taisno tornim nāk.

 

Vispār es nezinu par ko jūs visi čīkstat, tam 2 mbit tam 0.3 mbit, cik esmu lasījis sūdzības, man vienīgajam ļoti labi ātrumi ir ar LMT? Mazāk par 25 speedtestā neesmu redzējis, un tas viss ir uz puļķa. Sakonfigurēt neprotat vai kā, tur pat nav ko konfigurēt.

 

intervall izlasi šito:http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/164766-4g-internets-m%C4%81jai-lmt-vs-bite-vs-tele2

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu ko, pagāja apaļš mēnesis kopš iesāku lietot to Amigo tarifu. Viss iet uz urā!

 

 
Total Volume:
269.29 GB
Duration:
303:47:15

Šādi stati izskatās, pārsvarā Youtube, Twitch ganīšana.

 

Pakalpojums nav bijis nogriezsts vismaz pirmajā mēnesi.

Labots - LagerLV
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man ir LMT 4G Ogres rajonā, diemžēl vakaros ir lēns un nestabils, pat s*dīgi sporta streami neiet normāli.

Link to comment
Share on other sites

Tapēc iesaku pariet uz biti ,kur atrums ir nemainigs, zem 20 mbit nav nokrities vakaros,ta patstavigi savi 50 mbit.un ari patstaviga IP adrese par 0,70 centiem menesi ,uzskatu nav dargi.UN vel visi porti atverti,neka LMT.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tapēc iesaku pariet uz biti ,kur atrums ir nemainigs, zem 20 mbit nav nokrities vakaros,ta patstavigi savi 50 mbit.un ari patstaviga IP adrese par 0,70 centiem menesi ,uzskatu nav dargi.UN vel visi porti atverti,neka LMT.

 

Man piemēram negribas 1.5 mbit inetu kurš ir dārgāks. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nekāda vaina jau nav arī tam 3G tomēr. Youtubē video var skatīties uz hd, mierīgi. Var arī šo to nokačāt kad savajagas. Nu un vakaros kad tomēr no hd noslēdzās bišķi zemākā kvalitātē, to var saprast. Skatijos kad tele2 pacentušies ieviest četriG pie manis tomēr pirmie. Tomēr palikšu uz Lmt. Nez kādām zvērībām un izvirtībām ir vajadzīgs tas možonīgi ātrais internets. Tam lai ieietu ātruma mērītāja lapā un nopriecātos cik man ātrs internets?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nez kādām zvērībām un izvirtībām ir vajadzīgs tas možonīgi ātrais internets.

 

Lai ģimenē, kur dzīvo pieņemsim 3 cilvēki, vakarā var viens izmantot internetu (piemēram boot forums), viens skatīties youtube, bet trešais sameklēt kādu info, kas nepieciešams + mazums kādu video noskatīties. Protams var jau pa vienam uz minūtēm izmantot internetu, bet tas aktuāls bija savus gadus 20 atpakaļ. 

Link to comment
Share on other sites

man tas Amigo neiet ātrāk par 2Mbit/s (speedtest.net).

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

 

 

Torenti un torent stream tv arì iet ar to amigo 4g netu?

darbojas

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik mans ātrums ir:

41319632.png

 

Tā arī turās, reizēm ir 30Mb uz leju, puse no šī ātruma uz augšu. Kad vajag kaut ko lielāku novilkt, nošārēju netu no telepona. Atrašanās vieta Ventspils, Ostgals.

 

Ja nekļūdos, tad tikai nets mājai 3 nav ierobežots ātrums - to vajadzētu ņemt vērā. Toties internetiem telefonā nav nekādi ātruma ierobežojumi.

 

P.S. IMO testējot ātrumu vajadzētu kā serveri izvēlēties konkrētā mobīlā operatora serveri, lai tiešām tiktu pārbaudīta operatora infrastruktūra, nevis konkrētā cita servera ātrums.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

Lagerlv, Torenti un torent stream tv arì iet ar to amigo 4g netu?

 

Viss iet, tas ir tas pats LMT internets, nekas cits nav mainīts izņemot no LMT tev nosaukums ir Amigo un tarifs ir izdevīgāks un ir Priekšapmaksas nevis kaut kāds līgums.

 

 

 

man tas Amigo neiet ātrāk par 2Mbit/s (speedtest.net).

 

Ja tu lasīji manis rakstīto, redzētu ka man arī virs 2 mbit negāja uz 3G, ir jāpārslēdzas uz 4G lai vilktu uz visu speed. Nez kāpēc viņiem ir 2 mbit limits uz 3G, bet nav uz 4G. 

Link to comment
Share on other sites

Caur telefonu 40d\20u. 

Kur visizevīgāk iepirkt 4g modemu?

Ja tas amigo ies caur rūteri un modemu, nebūs čakars ar 'uzlādēšanu'? Jaaktivizē plāns ik pa 30 dienām.

Link to comment
Share on other sites

pēc krāsas uz puļķa it kā ir 4G :(

man tas puļķis rūterī iesprausts, hren sapratīsi kādā režīmā tas strādā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...