Jump to content

LMT 4G-Internets mājai 2


Martikoko
 Share

Recommended Posts

pēc krāsas uz puļķa it kā ir 4G man tas puļķis rūterī iesprausts, hren sapratīsi kādā režīmā tas strādā.

 

4G Amigo (LMT): http://puu.sh/lpJ6x/93f5d29f6b.jpg

 

3G Amigo (LMT): http://puu.sh/lpJdp/40e1b2bbb4.jpg

 

Parasti jau ir manā vietā 6 mbit uz LMT 3G ja nav Amigo. P.S. Uz mana puļķa E3372s deg tumši zila gaismiņa kad ir 3G bet tas netiek izmantots, pārslēdzas uz UMTS? Bet deg tāda pati gaiši zila kad tiek izmantots kaut drusku no 3G. HSPA?.

 

4G gaiši zilā vienmēr deg pat ja to neizmanto, idle.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    24

  • dzincha

    23

  • Ronalds

    17

  • LagerLV

    30

Top Posters In This Topic

Ja to modemu pieslēdz caur rūteri, tad ātrums ir mazāks kā pa taisno uz pc ?

 speedtest ar lmt mob- 50d\20u. dsl nobāl.

Tie  okartes modemu komplekti laikam vairs neeksistē. Kur lai ieķer 4g modemu?

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja to modemu pieslēdz caur rūteri, tad ātrums ir mazāks kā pa taisno uz pc ?

Atkarīgs kāds rūteris un kāda firmware. 

Link to comment
Share on other sites

Tie  okartes modemu komplekti laikam vairs neeksistē. Kur lai ieķer 4g modemu?

 

Savējo es pirku trodeksā. Bet tas jau bija gadu atpakal. Tas bija OKartes komplekta. Paprasi ja tiksi līdz trodeksam, varbūt viņiem vēl kāds ir.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik naudas trodeksā šie maksāja?

 

Neatceros, es pirku ar Okartes netu jau aktivizētu uz nedēļu. Laikam 15.99 bija ar abiem kopā. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

amigo sim gan jau arī ies. diez vai modems piesiets konkrētajai sim.

cik ieguvu informaciju kad pats pec 4g modema lūkojos tad tad tie ar okartes internetu ir ar ielimētu sim karti,tāpec pastav liela iespeja ka citu sim iekšā nedabusi un pašam ari nebij vēlme pārbaudit ja lombardos var atrast par plus minus to pašu cenu bet ar garantiju ka nebus gemoroja...

Link to comment
Share on other sites

 

 

http://www.lmt.lv/lv...ernets-aprakststas varētu būt kkas līdzīgs šim. amigo sim gan jau arī ies. diez vai modems piesiets konkrētajai sim.

 

Nu vispār jau modēms ir piesiets LMT, bet es jau teicu Amigo = LMT, tāpat kā Okarte = LMT.

 

Kau gan es unlockoju modēmu un varu citus tīklus arī izmantot. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

piesiets lmt nebūtu problēma, bet ielīmēta sim karte gan.

 

Man E3372S modelim nav ielīmēta, jāataisa vāciņš vienkārši, uz vietas atver un paskaties vai var mainīt SIM. 

Link to comment
Share on other sites

Šì brìźa modemi ir ar ielìmètu sim.

Ja nu kàdam ir nevajadzìgs okartes modems(ar neaizlìmètu sim slotu), par 15e esmu gatavs paņemt.

PM

Link to comment
Share on other sites

 

 

pirku Amigo ar 4G, bet kad iemetu numuru tur, saka ka neatbalsta 4G.

Jāiet uz lmt kac vai trodeks un jāapmaina pret sim ar 4g atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Amigo ļoti hitrie, sēžu netā šodien pusnaktī, kad man pēkšņi atslēdzas internets. Domāju kas ta nu, nu neko, aizgāju gulēt, pieceļos no rīta un aizvien nav interneta, viņi man atsutīja SMS sakot ka interneta apjoms ir iztērēts, laigan man ir neierobežotais un līdz 8.decembrim, zvanu uz Amigo skaidroties, meitene man visu laiku saka ka internets strādā utt, mēģinu ieet jebkur, neiet, nosaucu man tieši laiku kad atsutīja man to SMS un uzreiz saka lai izrauju modēmu no datora... Gaidu 5 minūtes uz Holda. Sāk runāt viņa velreiz, prasu kas ta par problēmu jo pieminēšu ka šitā nav pirmā reize, bet pati pirmā reizi internets atvienojās dienu iepriekš pirms datuma beigām domāju gļuks sistēmā, saka viņa man ka varbūt tāpēc ka jūs izmantojat to internetu datorā, bet internets ir domāts telefonam... P.S Internets atkal strādā.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Izklausas, ka čeko šie paketēm TTL un piegriež, ja konstatē hotspotu.

 

Tu par sevi runā? Man ar modēmu viss ok. Piezvanīju viņiem uzreiz pieslēdza atpakaļ. Laigan teica ka datu plāns domāts telefonam, izskatās ka viņiem ir poh uz to ka izmanto telefona plānu uz kompja, citādi šaubos vai pieslēgtu? Un priekšapmaksas datu plāns kurš iet uz beigām, tāpēc viņi saprata ka tik pat labi varu aiziet projām.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Es vēl neesmu pārgājis uz šo. Pagaidām dsl.

Ja būs modems caur usb pie rūtera, tad būs čikāšanās ar atjaunināšanu\plāna aktivizēšanu(reizi mēnesī sim ārā, telefonā iekšā).

Dīvaini ka pēkšņi neiet tas nets un jāzvanas lai pieslēgtu atpakaļ. Agrāk kad lietoju tele2 3g modemu, bija šad tad arī offline.

Dsl gan kā traktors, tik upload tāds lēns. Un pa 4 gadiem nav bijis down.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dsl gan kā traktors, tik upload tāds lēns. Un pa 4 gadiem nav bijis down.

 

Tev jau vēl labi, ir DSL, man vispār DSL nav pieejams, jādzivo ar 4G bet nu, vismaz kaut kas, labs down un up par 10 eur. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja būs modems caur usb pie rūtera, tad būs čikāšanās ar atjaunināšanu\plāna aktivizēšanu(reizi mēnesī sim ārā, telefonā iekšā).

kamdeelj taadas perversijas, no mans.tele2 tak eertaak

Link to comment
Share on other sites

Caur rūteri ir ātruma samazinājums?

kā aktivizē tarifu? ņem ārā sim un liec telefonā?

P.S.: cik ilgi lieto un vai ātrums vakarā nekrītas?

Link to comment
Share on other sites

P.S.: cik ilgi lieto un vai ātrums vakarā nekrītas?

 

Tak vai viņš kritīsies un kāds ātrums ir atkarīgs no vietas. Parasti jau kritīsies, bet ātrums vienmēr atkarīgs no vietas un kā tev ar attālumu līdz tornim, P.S LMT torņi parasti ir Sarkan balt sarkani triskāji. Tele2 Melni vienkāji.

 

LMT-torna-pacelsana-2.jpg

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

 

 

LMT torņi parasti ir Sarkan balt sarkani triskāj

Nu manā pusē tāds tornis ir Bitei, Lmt gan pelēks

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu manā pusē tāds tornis ir Bitei, Lmt gan pelēks

 

Nu tāpēc jau saku parasti, reti tādus redzu, bet ir redzēti LMT torņi melni triskāji. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

kur lai rauj psw?

 

Tak uzzvani viņiem, viņi ganjau atbildēs. Iespējams vajag reģistrēties tājā pašā trodeksā? ZZ piemēram vajag iet tur pie viņiem lai unlockotu ZZ Visi plānu, te varbūt lai register. 

Link to comment
Share on other sites

Šorīt beidzot kāds atbildēja tajā galā - tas mans.amigo.lv ir domāts mms aplūkošanai.

Kaut kad nākotnē būšot arī pārējiem.

Ar to modemu+rūteris konfigurāciju bezlimita aktivizēšana ir čakarīga.  Cik saprotams no amigo www, tas bezlimits ik pēc 30 dienām jāaktivizē....

Un kā ar stabilitāti tam 4g, nav tā ka katru nedēļu jāzvanās un jāprasa lai pieslēdz atpakaļ?

Link to comment
Share on other sites

Un kā ar stabilitāti tam 4g, nav tā ka katru nedēļu jāzvanās un jāprasa lai pieslēdz atpakaļ?

 

Nu man ar 1.2 gadu pieredzi manā vietā LMT, reizi varbūt 6 mēnešos kaut kas nojūk, parasti safixo tajā pašā dienā ja problēma Preiļu tornī, no kurienes nāk Radio links, ja problēma ir manu lauku tornī tad parasti nākamajā dienā.

 

Vaitad viņš automātiski neatjaunojas? Tu vari piemēram caur internet banku ielikt tos 10.78 uz to numuru dienu iepriekš un viņš auto papildinās? Vai tā nav, nezinu. Ar manu modēmu var izsūtīt arī SMS, tāpēc ieliec naudu caur internet banku un aizsūti SMS.

Labots - LagerLV
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Reklāma vai realitāte jau rītdienai ?

 

Tīra reklāma, ja mēs tagad nevaram normāli novaldīt 10 mbit, kur nu vēl 1 gbps kā viņi runā. Tas varbūt ir maximālais ātrums ko varētu sasniegt uz vienu lietotāju, bet nejau kad ir daudz tādu. Situācīja nepaliks labaka.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jau šis automàtiski pieslèdz nàkamàs 30 dienas ja ir 10.78 kontà - ir ok. Jo katru mènesi raut àrà sim sùtít sms...

Amigo www raksta ka pèc 30 dienàm jàpàraktivizè 30 d bezlimits sùtot sms. Kà ìsti ir?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja jau šis automàtiski pieslèdz nàkamàs 30 dienas ja ir 10.78 kontà - ir ok. Jo katru mènesi raut àrà sim sùtít sms... Amigo www raksta ka pèc 30 dienàm jàpàraktivizè 30 d bezlimits sùtot sms. Kà ìsti ir?

 

Nu bet vaitad tu nevari tā kā es? Ieliec naudu kontā caur banku, un 192.168.8.1 un aizsūtīt SMS, Rūterim tā var vai nē? 

Link to comment
Share on other sites

Tie kas ir speciālie 3g\4g rūteri ar sim slotu, tiem varbūt var.

manējam dir 320 nav sim slots, bet ir usb. Varu iebarot citu fw un šis mācēs iezvanīt modemu tīklā. Bet vai tur būs sms sūtīšanas iespēja-hz.

Bet kā tad ir? pēc 30 dienām jāpāraktivizē bezlimits?vai arī noteiktajā datumā sūtam sms.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet kā tad ir? pēc 30 dienām jāpāraktivizē bezlimits?vai arī noteiktajā datumā sūtam sms.

 

Cik es zinu, tad varēs laikam, tikai tu izrausi to modēmu no rūtera un pa taisno ieliksi PC, un aizsūtīsi. 

Link to comment
Share on other sites

He, nu jā arī variants. 

Jāpāršuj rūteris un jāpatestē kā ar ātrumu modem-router-wifi variantā.


Pieslēdzu patestēju. Ātrums caur modem-router-wifi 5-11 down, 1-2 up. 

pieslēdzot modem-laptop= ~ 40 down.

Rūters bremze.

Te žurnāls:

Calling GPRS/UMTS/LTE
ATZ
OK
AT+CGDCONT=1,"IP",""
OK
ATD*99#
CONNECTchat:  Jan 01 00:00:14 CONNECT
Script /tmp/ppp/peers/wan0_chat.sh finished (pid 440), status = 0x0
Serial connection established.
using channel 1
Using interface ppp0
Connect: ppp0 <--> /dev/ttyUSB0
sent [LCP ConfReq id=0x1 <mru 1492> <asyncmap 0x0> <magic 0x77f9f03b>]
rcvd [LCP ConfReq id=0x1 <accomp> <pcomp> <asyncmap 0x0> <mru 1500> <magic 0x543> <auth chap MD5>]
No auth is possible
sent [LCP ConfRej id=0x1 <accomp> <pcomp> <auth chap MD5>]
rcvd [LCP ConfAck id=0x1 <mru 1492> <asyncmap 0x0> <magic 0x77f9f03b>]
rcvd [LCP ConfReq id=0x2 <asyncmap 0x0> <mru 1500> <magic 0x543>]
sent [LCP ConfAck id=0x2 <asyncmap 0x0> <mru 1500> <magic 0x543>]
sent [LCP EchoReq id=0x0 magic=0x77f9f03b]
sent [CCP ConfReq id=0x1 <mppe -H -M -S -L -D +C> <deflate 15> <deflate(old#) 15>]
sent [iPCP ConfReq id=0x1 <addr 0.0.0.0> <ms-dns1 0.0.0.0> <ms-dns2 0.0.0.0>]
rcvd [LCP EchoRep id=0x0 magic=0x543]
rcvd [LCP ProtRej id=0x3 80 fd 01 01 00 12 12 06 00 00 00 01 1a 04 78 00 18 04 78 00]
Protocol-Reject for 'Compression Control Protocol' (0x80fd) received
rcvd [iPCP ConfReq id=0x1]
sent [iPCP ConfNak id=0x1 <addr 0.0.0.0>]
rcvd [iPCP ConfNak id=0x1 <ms-dns1 0.0.0.0> <ms-dns2 0.0.0.0>]
sent [iPCP ConfReq id=0x2 <addr 0.0.0.0> <ms-dns1 0.0.0.0> <ms-dns2 0.0.0.0>]
rcvd [iPCP ConfReq id=0x2]
sent [iPCP ConfAck id=0x2]
rcvd [iPCP ConfNak id=0x2 <addr 10.171.115.164> <ms-dns1 212.93.97.145> <ms-dns2 212.93.96.2>]
sent [iPCP ConfReq id=0x3 <addr 10.171.115.164> <ms-dns1 212.93.97.145> <ms-dns2 212.93.96.2>]
rcvd [iPCP ConfAck id=0x3 <addr 10.171.115.164> <ms-dns1 212.93.97.145> <ms-dns2 212.93.96.2>]
Could not determine remote IP address: defaulting to 10.64.64.64
local  IP address 10.171.115.164
remote IP address 10.64.64.64
primary   DNS address 212.93.97.145
secondary DNS address 212.93.96.2
Script /tmp/ppp/ip-up started (pid 445)
Script /tmp/ppp/ip-up finished (pid 445), status = 0x0
System time change detected.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...