Jump to content

Provaideris Ogrē


Robs
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Atskrēju no laukiem uz pilsētu ar LMT mobilo netu, ieskauts ēkās, neredzot nevienu torni tiešā redzamībā, mans 4g modēms vairāk par ''divām strīpām'' nerāda. Antena palika laukos uz jumta, reāla labuma te no viņas tā pat nav, nestiepšu vadu uz jumtu caur n-tiem stāviem.

Tagad domas dalās starp diviem provaideriem, kas ir pieejami.

Vai nu lattelekoms ar optiku līdz 100Mbit/s par 10.90 eur, vai baltcomu līdz 250Mbit/s par 12.95 eur.

Domāju, kāds serviss abiem. Kura no nelaimēm mazāk briesmīgāka.

 

Pie baltcoma pabiju pēc imes kādu laiku, gļuki tie paši kas pie imes, jo pretēji stāstītajam, viņi reāli lieto veco imes tehniku, vienīgi serviss tagad Rīgā, un grūtāk sazvanāms. Kaut kā negribas visu dienu gaidīt, lai kāds no Rīgas atbrauktu un beidzot restartētu nokārušos swich bēniņos.

 

Par lattelekomu man tumšāka bilde, nekad neesmu viņu lietojis, tāpēc kaut kā doma velk uz viņu pusi.

 

Kādi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Tas jauno klientu copēšanai, bija buklets pastkastē, aizrakstīju viņīem, un jā, vēl 2 nedēļas šāds piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai nu lattelekoms ar optiku līdz 100Mbit/s par 10.90 eur, vai baltcomu līdz 250Mbit/s par 12.95 eur.
Jā nu izvēle tiešam sūrākā :shok: ..Varbūt vēl kāds priekšapmaksas mobīlais datoram nets.Bet tad jaskat kas prasa par patērētiem mb. :spruce_up:
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, ka ņem Lattelekoma optiku. Ar servisu točna nebūs problēmu un nekas jau tai optikai neplīst. Nav tak vecie laiki,kad telefonisti pa stabiem kāpelēja un vadus stiķēja. Faktiski jau lattelekomam, kur ir viņu optika, konkurentu nav.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja optiku, tad viennoziimiigi Lattelecom. Taa ir kvalitaate.

Link to comment
Share on other sites

Es  neesmu nekādā sakarā ar Lattelekomu, bet ir gana ilga pieredze ar šī kantora internetu un neko sliktu nevaru teikt. Protams, kad puikas, uz ielas stūra, pa dzērumam, ar autiņu, nonesa sadales skapi, tad internets pazuda, bet tai  pašā dienā meistari bija klāt un salaboja. Man majā ir arī izeja uz optisko pieslēgumu un tur vispār nekādu tehnisku problēmu nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Optiku izmantoju jau gadus 3 kur - vienu reizi bija šaizes, kas divu dienu laikā tika izlabota, viss bumbās ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Optiku izmantoju jau gadus 3 kur - vienu reizi bija šaizes, kas divu dienu laikā tika izlabota, viss bumbās ;)

 

Ausekļa prospekts 1?

 

Šodien pazua savienojums ar internetu, ar aparatūru viss bija ok, noskatījos seriālu 1h, tad apskatījos, viss gāja. Dīvaini, tikai otrā diena, bet jau kaut kādi gļuki.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau ar aparatūru viss kārtībā, tad nopingo un nosaki, kur signāls pazūd. Tad zvani Lattelekomam. Tur  parasti meitenītes atbild un atbildes orientētas uz galīgiem luņiem lietotājiem ,nu kipa vai zalā lampiņa deg un pārstartējiet modēmu.Man gan parasti izdodas tikt tālāk pie zinošiem Lattelekoma džekiem, jo varu pateikt precīzu IP adresi, kur gļuks. Tur jau arī tikai cilvēki strādā un kam negadās.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dīvaini, tikai otrā diena, bet jau kaut kādi gļuki.

 

Man arī bija ģluki jau pašā sākumā (pirms 3+ gadiem). Atbrauca meistars, nomērīja pingus caur optisko modemu, tie zuda, nomainīja modemu un viss ir štokos. Gadās visādi, bet caurmērā optika, tas ir labi. 

Link to comment
Share on other sites

Uzstādīšanas brīdī jau bija gļuki, bija iedota cita lietotāja slida, zvanīja un prasīja, lai dot jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...