Jump to content

Vai kādam ir pieejama informācija kur var atrast "xD-picture card"


kicifans
 Share

Recommended Posts

Sveicināti dāmas un kungi!

Es nesen tiku pie fotoaparāta "Fujifilm S5600" (zinu,ka viņš ir vecs kā pasaule), bet diemžēl viņš ir bez atmiņas kartes. Noskaidrojis ,ka aparātam nepieciešama "xD picture card" devos viņu meklēt, bet nekur nesmu spējis atrast.

 

Varbūt kādam ir pieejama informācija kurā vietā , Rīgā, var atrast tādu lietu? Meklējot internetā nekādu dižo info nevar atrast un adapteri meklēt arī ir riskanti, jo izskatot krietnu daudzumu info , izskatās,ka tieši Fuji SD-xD adapteri nevēlas ņemt pretī.

 

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir izmirstošs datu nesējs, atrodams iekš ebay   http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR11.TRC1.A0.H0.Xxd+card&_nkw=xd+card&_sacat=0&_from=R40   vai aliexpress.com   Diez vai vietējos veikalos ir-sen nav pieprasījuma.Var meklēt kādu lietotu, tikai jāņem vērā, ka tik vecs aparāts var nesaprast lielāku par 1 GB.

  Par cenu- pirms 10 gadiem pirku xD 64Mb karti pa Ls 22 !Un dārgākas kā SD jau viņas bijušas vienmēr.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Iekš salīdzini lapas atrod pāris internetveikalos. Atkarīgs jau arī cik lielu Tev vajag. Pārskati un sazinies ar kādu veikalu, varbūt arī ātrā laikā pieejams, ja ir steigā.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm.

Jā, spow , lieta tāda, ka vajag steigā.  Rakstīju i-neta veikaliem, tie īpaši nesteidzas atbildēt.

Šodien izskraidīju ap 10+ bodēm, nekur nav. Interneta veikalos izskatās,ka klāstā ir, bet uz vietas nav, līdz ar to paies laiks, kamēr vēl viņi paši sagādās. 

Vienā veikalā - ko atradu iekš salīdzini.lv - rakstīts, ka ir, bet aizskrien uz veikalu, pārdevējam lielas acis un plāta rokas. 

 

Gaidu jau atbildi, kad kāds teiks - "reku , te tajā bodē ir" , bet laikam jau pamazām cerība zūd un nāksies vien sūtīt no kādām tālām zemēm. 

 

Par to, ka maksā kosmosu, esmu jau samierinājies. Cerams tik , ka vismaz kalpos godam.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja interneta veikalā pasūta un prece ir noliktavā, tad jau nākošajā dienā atnāk. Tavā gadijumā tas būs tikai nākamnedēļ, jo rīt pēdējā darba diena.

 

Alfā bodes izskraidiji? Veikalos kur fototehniku tirgo biji? Iekš Capital nav?

Link to comment
Share on other sites

Eh... Es pirms pāris dienām pārdevu fočuku + 2GB XD pa 10 Eur... Laikam vajadzēja vairāk prasīt :)

Link to comment
Share on other sites

Iekš Capital nav, fotobodes izskraidīju. :( Tieši šobrīd draugs ir "Alfā " , palūdzu ,lai šis paskraida, apvaicājas veikalos. Elkorā tāda lieta ar vairs neeksistē.

Atradu ss.lv to sludinājumu par kuru,laikam , raksta @@ulcha,  , bet diezgan daudzsološi neizskatās :D tur info nav nekāda.

Njā, @@martinno, , es nokavēju :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms apmēram 2 gadiem, kad ko līdzīgu vajadzēja, neviens no lokālajiem vairumniekiem nevarēja piedāvāt pat uz pasūtijumu un ilgi gaidot, tā ka tikai ēbrejs tavs draugs, šis ir miris formāts

Link to comment
Share on other sites

@@snukurins, ou! Ja ir tāda iespēja, es ļoti labprāt iegūtu savā īpašumā to karti. Gluži jau par velti ar nevajag, varam vienoties par tev un man pieņemamu cenu :)

Link to comment
Share on other sites

@@martinno, man jau ar bij tāda doma, bet - ir viens bet. Šī lieta savienojas ar Olympus, bet ar Fuji negrib.

Tā adaptera izmērs neatbilst (nezinu kapēc, bet pārlasot kaudzi forumu to noskaidroju) un Fuji arī Sd karti caur adapteri nelasa. Tam adapterim ir mistisks "MASD-1" formāts, kurš nepatīk Fujifilmam, un visi adapteri, ko esmu līdz šim virtuāli apskatījis visos i-veikalos ir tikai "MASD-1" .

Link to comment
Share on other sites

@@snukurins, jā, atrodos Rīgā, precīzāk - Imantā. Nu tas,kas rakstīts uz kartes atbilst tiem parametriem, kas būtu vajadzīgs.

Tava dzīvesvieta nav Rīga, ja saprotu pēc izmantotajiem piegādes transportlīdzekļiem  ?

Link to comment
Share on other sites

@@snukurins, es rīt līdz plkst. 16iem būšu centrā , darbā. Uz autoostu aizkriet varētu, galvenais lai tajā brīdī nav nereāls lērums darbu. Ir kāda nojausma +/- ap cikiem varētu tas būt? Tu šeit uzrakstīsi ap cikiem varētu tas būt, vai man tev savu tel.nr. + e-pastu tagad aizsūtīt vēstulē?

Link to comment
Share on other sites

ja jautājums vēl aktuāls, varu pameklēt mājās, man kādreiz bija FUJI aparāts, moš kāda pārdesmit MB karte kaut kur aizķērusies. Šaubos gan, bet maz kas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Varbūt kādam krājumos ir aizķērusies kāda "XD-picture card", labprāt iegādātos

Link to comment
Share on other sites

Paldies par info! Diemžēl tur jau viens pieteicies. Ja nu kādam vēl ir kāds variants...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...