Jump to content

CPU noslogots


Unicorners
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!
Mani šī problēma nomoca jau labu laiku.Dēļ šīs problēmas pārinstalēju Windowsu, no XP uz Win7, bet vienalga tas pats:
Sēžot netā, skatoties un klausoties jūtūba video un slēdzoties no vienas cilnes uz otru un darbojoties citā cilnē, video skaņa un bilde raustās.Procesos rāda, ka tas patērē 90-100%, kaut tikko pārinstalēts win un programmas nevienas paralēli nav ieslēgtas, neskaitot video un audio draiverus...Rama patēriņš minimāls
Nedomāju, ka mans kompis ir tik knaps, jo velk arī šādu tādu mūsdienīgu spēli, bet nepavelk interneta lietošanu.Un es nelietoju exploreru :D

Intel Pentium 4 3.51GHZ - clockots no 3.00Ghz, bet problēma bija jau pirms tā.Clockojot minimāli uzlabojās ātrums.
4gb rams
Nvidia GT 520 2gb
Svaigi instalēts 64bit`u win7, ar apdeitiem un svaigiem draiveriem

Lūgums pēc palīdzības
Paldies! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Kā jau DL teica - procesors par lēnu. 

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Diršana, man uz P4 nekas tāds nebija, man pat rams mazāk (2gb) Moš reklāmas jāj prātu un neesi apbloķējis? Ar tām procesoram var salasīt visu 110% noslodzi

Link to comment
Share on other sites

Unicorners

Ir man arī AdBlocks

Tiešām neticu, ka tikai vecuma dēļ, procis nepavelk.
Varbūt ir kāds tests, kā ramiem, ar ko var notestēt kādu tehnisku defektu, vai voltāžas nepilnību?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tiešām neticu, ka tikai vecuma dēļ, procis nepavelk. Varbūt ir kāds tests

 

Tests ļoti elementārs, apskaties tāskmenedžerī procesora noslodzi nosacītā tukšgaitā un ar palaistu tutrubu, pat kaut kāda flash gpu akselerācija nepalīdzēs šim cpu onkam, klausi vien ķirzakam.

Link to comment
Share on other sites

Unicorners

 

 

Plus mīnus proča noslogojumam  arī tādam ir jābūt skatoties youtube un vēl mēģinot atvert otru tabu. Apskati vai nevari upgridot uz kādu divkodolnieku ja sokets ir LGA775


Nu skaidrs.Jā, tad nu laiks ir pienācis kko jēdzīgāku iegādāt
Jā, sokets ir LGA 775.Vai ir kādi ieteikumi, kas būtu daudzmaz ekonomisks un efektīvs?Neko i7 cenā nevēlos ziedot...Bet vēlos ko tādu, lai velk kādu spēli.
Link to comment
Share on other sites

intervall

Vispirms jāzina MB precīzs modelis,lai ieteiktu kādu no šīs saimes.

E6550 par 10 eirikiem var dabūt,jūtūbei pietiks :D

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Neko i7 cenā nevēlos ziedot...Bet vēlos ko tādu, lai velk kādu spēli.


uz ši soketa tev nebus ne i5 ne i7 utt janu vienīgi netaisies jaunu lētā gala paņemt 
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Jauns, lētā gala un i7 ar neiet kopā. Ja tu vēlies atrast kādas voltāžas nepilnības, tad pērc androīda tableti un kad tā sāks bremzēt, pērc jaunāku un dārgāku.

 

Bet ja gadījums tāds, ka agrāk nebremzēja un tagad bremzē- pārbaudi putekļus un vai tev radiators-ventilators ir pareizi uzlikts. Tikai lūdzu nemkelē sprieguma nepilnības.

Link to comment
Share on other sites

Veel pasaki, ka meegjini skatiities hd video juutuubaa? Man ir taads pats shrots, smagaas flash speeles un hd video bremzee.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Tiešām neticu, ka tikai vecuma dēļ, procis nepavelk.

Cik var cirvjiem skaidrot - ne jau procis ir palicis vājāks, bet modernie debīliķi, kuri sevi sauc par web developeriem, internetu aizstāstiuši!

 

Un Youtube jau kādu laiku atpakaļ saviem H.264 video streamiem ir pārgājuši uz augstāku kompresijas pakāpi, kas aizņem mazāk datu apjoma, bet ēd vairāk CPU kā kādreiz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...