Jump to content

IT students mekle elektroniks lietas


levent
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem!

Esmu IT students, un es studeju dazadas elektromekaniskas projektus.

Par to es mekleju nestradajs elektroniskas preces vai lietas, un ipasi printeris.

Ja ir tadas lietas atdod, varu braukt un sanemt, riga.

(Atvainos par valodu kludiem)

Link to comment
Share on other sites

kazarma
(labots)

Meklēju dažādas nestrādājošas elektr. lietas

 

Sveiki visiem!

 

Esmu IT students.

 

Es patreiz studēju dažādus elektromehānikas projektus, tāpēc, es meklēju nestrādājošas elektromehāniskas preces ierīces, it īpaši printerus.

Ja kādam ir augstāk minētās lietas un tās nav žēl atdot, es varu piebraukt un Jūs no tām atbrīvot. Ieteicamā lokācija Rīga.

(Saku paldies par teksta redakciju)

 

 

Lūdzu. (d_l) :>

Labots - drunk_lizard
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kurā  Jūsu „iestādījumā” māca elektroniku, bet tik briesmīgi nemāca LV valodu?

Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

Senāk, kad pašam bjia vajadzība paķidāt sadzīves iekārtas, lai no tām izravētu visādas komponentes, es devos uz sadzīves atkritumu pieņemšanas punktu, atstāju sargam dāvinājumu 5 Ls apmērā un pāris stundas tad tur tajā laukumā paskrūvējos. Ar iegūtajām komponentēm man vēl līdz šodienai pietiek.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt cilvēkam latviešu nav dzimtā valoda. Nevajadzētu uzreiz braukt augumā. Protams, ja autors ir latvietis, tad gan publisks fui.

Link to comment
Share on other sites

Nain, tak Daugavpilī lielai (lai neteiktu vairāk)  daļai iedzīvotāju latviešu nav dzimtā valoda.

Link to comment
Share on other sites

jakslis

 

 

Senāk, kad pašam bjia vajadzība paķidāt sadzīves iekārtas, lai no tām izravētu visādas komponentes, es devos uz sadzīves atkritumu pieņemšanas punktu, atstāju sargam dāvinājumu 5 Ls apmērā un pāris stundas tad tur tajā laukumā paskrūvējos. Ar iegūtajām komponentēm man vēl līdz šodienai pietiek.

Kur tā var šobrīd izdarīt :)?

Link to comment
Share on other sites

levent

Paldies kazarma :)


jema, es macos anglu valoda, un jau neesmu no latvijas. tikai studeju te. ;)


ArticMX, vari ieteikt kadu sadzīves atkritumu pieņemšanas punktu? :)


base7, paldies par sapratni :)

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Visu cieņu Ievent par latviešu valodas izmantošanu šeit forumā un neņem galvā uzbraucienus par slikto rakstību. Vienkārši, te piegriezies, ka daudzi latviešu puikas neprot latviski rakstīt un tapēc tāda attieksme. Ja Tu neesi no Latvijas , mācies angļu valodā un runā latviski-respekt.

Man jau arī ir šadi tādi lūžņi, bet diez vai brauksi pec tiem uz Lielvārdi, ja Rīgā pilnas miskastes ar elektronikas atkritumiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...