Jump to content

Hostings - pieredze un ieteikumi


Alfijs
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

Skatos pēc jauna hostinga.

Galvenās prasības:

  • ātrs un stabils interneta savienojums gan ar latviešu lietotājiem, gan ārzemju; 
  • 99,9 % uptime;
  • 24/7 tehniskais atbalsts;
  • vadības panelis - cpanel (vēlams);
  • Neierobežota diska vieta!;
  • Rezerves kopijas u.c.

 

Mājaslapas saturs galvenokārt saistīts ar lielu daudzumu attēlu, animāciju un video atainošanu. Tāpēc nepieciešams gan, lai ātri ielādētu, gan, lai ātri saslēgtos.

Uz doto momentu hostējos pie areait, tomēr viņu piedāvājums līdz galam nepatīk.

 

Varbūt kāds var ieteikt labu ārzemju hostingu?

 

Paldies par atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

ķeblis

GoDaddy vienubrīd akcija bija kur piedāvāja labu labās cenas par labu labajām fīčām (ja nemaldos par neierobežoto diska vietu kkur padsmit Eur/mēnesī). Nez, vai vēl norit.

Link to comment
Share on other sites

No "neierobežotajiem" hostingiem esmu saskāries ar Hostgator. Latvijā ļoti lēns, pings ap 160ms. Tā neierobežotība arī stipri nosacīta, iesaku pārlasīt noteikumus.

Link to comment
Share on other sites

Admins

Ar "neierobežotu" diska vietu savu serveri jātaisa.

Nav vairs tie diski tik dārgi, bet hostingi vel rēķina pēc kaukāda 2000. gada cenām.

Vispār mums te kautkādi dīvaini tie "cenņiki" visam. Nesen čoms salīdzināja vietējos VPSus ar https://www.linode.com/pricing Smieklīgi sanāk ir tie mūsu vietējie.

Link to comment
Share on other sites

Alfijs

Tā kā pats turēt serveri vēl netaisos - uz doto momentu neatmaksājas, ko nevarētu teikt par nākotni. 

Hostgator tagad baigās akcijas, tomēr tas mani neuzrunāja. 

 

Man viens paziņa teica par hosting24.com . Vai kāds var ko pateikt par šo?

Link to comment
Share on other sites

Svekris

 

 

tomēr viņu piedāvājums līdz galam nepatīk.

Kas nav kā vajag/gribās? 
Link to comment
Share on other sites

kazarma
(labots)

Visur, kur ir teikums "neierobežots" tas nav iespējams. Padomā es pie GoDaddy reģistrējos un ko turu uz viņu serveriem 1PB torrentu FTP serveri? Nekad vēl neesmu dzirdējis par "īstu" neierobežotību gan jau ātrums piegriezts vai kas cits.

 

Un vispār ja redzu hostingu 7€/men ar nereāli izdevīgiem noteikumiem uzreiz ir skaidrs, ka nav kaut kas tur tīrs.

Labots - kazarma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Alfijs

 

 

Kas nav kā vajag/gribās? 

 

Ir bijušas reizes, kad savienojums nav pietiekami stabils, kā arī gadās, kad nenotiek savienojums vispār. Tie būtu tā kā mani novērojumi.

 

 

 

Nu skaidrs, tātad tavs "projekts" ir kaukāda tufta.

 

Sākums vienmēr grūts, līdz tas netiek pieslīpēts ;)

 

 

 

Visur, kur ir teikums "neierobežots" tas nav iespējams.

 

Paldies, tieši tāpēc man svarīgi Jūsu ieteikumi par to, kā un kas notiek šājā hostingu biznesā.

Link to comment
Share on other sites

errors01

Linode vai DigitalOcean , jo laba price/performance attiecība.

Link to comment
Share on other sites

kazarma

PIMP hostingi ir daudz bet konkrēti pasaki, kas tev ir vajadzīgs un cik - Cik CPU, RAM, HDD cik ātrs internets?

 

Jo tavs apraksts der arī Youtube....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Neesmu sen sekojis, kas tiem serveriem ir iekšās, bet sākot no kaut kā šāda:

 

 Intel Xeon Quad Core E5504

4 GB PC3-10600 memory

160 GB SATA harddisc

 

vai 

 

CPU Intel Quad-Core Xeon X3210 (2.13 Ghz)

Server HP ProLiant DL120
RAM 2GB DDR2
Harddisk 2x250GB SATA2

 

Internets 1 Gb/s

 

 

Protams, tie, kas zina labāk, var paskaidrot kā ir tagad un kā labāk.

Link to comment
Share on other sites

kazarma

Un tavs budžets? 

 

P.S 

Normālos hostingos šādas servera specifikācijas sākas no ~140 € / men.

 

Ja tu domā atrast kādu kvalitatīvu hostingu kaut vai pa 50 € / men. - uzreiz varu pateikt, ka tādu nav.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Svekris

 

 

Ir bijušas reizes, kad savienojums nav pietiekami stabils, kā arī gadās, kad nenotiek savienojums vispār. Tie būtu tā kā mani novērojumi.

 

Nū, izklausās, ka Tev nekāds monitorings nav uzstādīts.

Šeku-reku bezmakasas rīks http://www.monitor.us/en/website-monitoring.

Pats izmantoju free versiju un dzīvoju bēdu nezinu. 

 

Btw, ja viņi Tev sola (99bla%bla) up-time, bet monitor.us logi saka, ka serveris nav pieejams vari jau no kompensācijām vien brīvu mēnesi (gadu? servisu?) sakasīt.

Link to comment
Share on other sites

kazarma

@Svekeris 

 

viens no lielākajiem servisa kvalitātes rādītājiem ir tas - cik labi tava lapa strādā.

 

Ja tava lapa nestrādā = nav apmeklētāju, uzturēt strādājošu lapu, ir daudz svarīgāk nekā iegūt bezmaksas servisu uz mēnesi...

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Svekris

 

 

Ja tava lapa nestrādā = nav apmeklētāju, uzturēt strādājošu lapu, ir daudz svarīgāk nekā iegūt bezmaksas servisu uz mēnesi...

Par to pat runas nav. :D  

 

vienkārši, gribēju Tev piedāvāt sudraba maliņu sūdainā servisa mākonim, namley par viņu vismaz jāmaksā nebūs un 3 puses/kaut kāds jel monitorings ir norma.

Link to comment
Share on other sites

 

 

P.S  Normālos hostingos šādas servera specifikācijas sākas no ~140 € / men.   Ja tu domā atrast kādu kvalitatīvu hostingu kaut vai pa 50 € / men. - uzreiz varu pateikt, ka tādu nav.

 

Kazarma, tu esi liels specs šajās lietās!, man prieks :)

Ja skatās ilgtermiņā, tad vieglāk ir pašam nokomplektēt  serveri un izvietot to pie kāda?, vai kā savādāk?

 

 

 

Nū, izklausās, ka Tev nekāds monitorings nav uzstādīts.

 

 

Nav gan, paldies! Notestēšu.

Link to comment
Share on other sites

kazarma
Ja skatās ilgtermiņā, tad vieglāk ir pašam nokomplektēt  serveri un izvietot to pie kāda?, vai kā savādāk?

Jā un nē.

 

Jā - ja tu domā nopirkt serveri un izvietot to kādā datucentrā - tas nozīmē, ka tu arī zini kā serveri menedžet un konfigurēt. (Kā arī par izvietošanu tā pat būs savi 60 € jāmaksā)

Nē - ja tu domā nopirkt serveri un turēt sev mājās vai pie drauga zem gultas - vissliktākais iespējamais variants.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Tagad man radās jau kāda skaidrība sakarā ar šo lietu.

Paldies, apkopošu visu informāciju, un tad jau aidā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...