Jump to content

Dzīvais GPS vs standarta GPS


Arcane
 Share

Recommended Posts

Daudzi iesaka izveeleeties Waze dziivo GPS sisteemu. Itkaa jau forshi ka ir informaacija par to kas reaali notiek uz celja(maajaslapas live karte darbojas arii no datora) bet vai tas ir pietiekams iemesls lai teereetos speciaalam mobilajam internetam(interesanti ka tikai viens mobilo sakaru operators piedaavaa fikseetu maksu ar neierobezhotu datu apjomu LV) lai sho sisteemu lietotu visur? Varbuut tomeer pilniigi pietiek ar offline alternatiivajaam iespeejaam? Buutu pateiciigs ja kaads kas jau lieto ikdienaa Waze daliitos ar atsauksmeem.

Link to comment
Share on other sites

kas tie ir daudzi, kas iesaka waze? Mana pieredze ar Waze ir pavisam slikta, tāpēc es personīgi izvēlos IGO parastu navigāciju un esmu apmierināts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Runājot par Waze, vai tikai man uz lēna Desire C Waze krustojumā pasaka, ka jāgriež pa kreisi tad kad jau es esmu to izdarījis? Vārdu sakot baigā bremze!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par cik, iekš LV sastrēgumu nav, ir tikai lēna satiksme, pilnīgi pietiek ar offline navigāciju lai aiznavigētu no punkta A uz punktu B. Pāris reizes waze esmu palaidis, bet kā navigācija, tas softs galīgi nepārliecināja, tad jau labāk CityGuide.Par posteņiem uz ceļiem - ievēro noteikumus un viss būs ok.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kas tie ir daudzi, kas iesaka waze? Mana pieredze ar Waze ir pavisam slikta, tāpēc es personīgi izvēlos IGO parastu navigāciju un esmu apmierināts.

Iesaka visi zinaamie kas vizinaas ar auto pa Riigu un liidziigaam pilseetaam. Kas tieshi neapmierinaaja?

 

 

izlasīju virsrakstu, iedomājos, ka izgudrots kaut kas jauns

Taa to shtelli sauc jo ir reaalaa laika informaacija kas visu laiku ir svaiga jo cilveeki apdeito 24/7.

 

 

Runājot par Waze, vai tikai man uz lēna Desire C Waze krustojumā pasaka, ka jāgriež pa kreisi tad kad jau es esmu to izdarījis? Vārdu sakot baigā bremze!

Cik esmu testeejis Waze bez interneta tas softs prasa internetu pat pie marshrutu apreekjinaashanas. Varbuut tur taa probza.

 

 

Par cik, iekš LV sastrēgumu nav, ir tikai lēna satiksme, pilnīgi pietiek ar offline navigāciju lai aiznavigētu no punkta A uz punktu B. Pāris reizes waze esmu palaidis, bet kā navigācija, tas softs galīgi nepārliecināja, tad jau labāk CityGuide.Par posteņiem uz ceļiem - ievēro noteikumus un viss būs ok.

Nu Latvija protams ir maza un viegli iegaumeet "tupikus" bet to Waze vajag aarzemeem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas tieshi neapmierinaaja?

 

      Biju Valmierā un braucu uz Rīgu. Braucu pie krutojuma, kur man krustojumā lielās zīmes pa kreisi Smiltene, pa labi Rīga, waze man saka griezties pa kreisi!! Kāda sakarā pa kreisi, ja man vajag uz Rīgu un pa labi tur +/- taisnais posms uz Rīgu. Griezu pa labi un braucu līdz aplim pie apvedceļa, kur aplīm man vajag taisni uz Rīgu, bet waze man saka aplī griezt pa labi, tad tur x km nobraukt tad mest apkārt un braukt atpakaļ uz šo pašu apli, lai tad braukstu uz Rīgu!

     Secinājums- kā navigācijas rīks galīgi nelietojams. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Arzemem vajag offline navigaciju. Jo latvijas operatori mil loti iekaset par zvaniem, sms, veel jo vairak par datu plusmu arzemes. Tapec Waze nederes. Un lielai dalai offline navigaciju programmaam arii ir Traffic Live, ka nu kurs to sauc.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Secinājums- kā navigācijas rīks galīgi nelietojams. 

Maajaslapas kartee pameegjini uztaisiit Valmiera - Rīga marshrutu(kad ierakstiisi mekleeshanaa vienu adresi tad buus iespeeja veidot route ievadot otru arii). Varbuut neapzinaati biji panjeemis alternatiivo marshrutu? veel ir populaara kljuuda iespeejaas izsleegt zemes celjus.

 

 

Jo latvijas operatori mil loti iekaset par zvaniem, sms, veel jo vairak par datu plusmu arzemes.
Tas gan. Izpeetot LMT, Tele2, Bite un Amigo piedaavaajumus tikai LMT piedaavaa izdeviigu mobilo internetu bet pat tur tiek iekaseeta lieka maksa ja lieto aarzemees. Varka. Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet pat tur tiek iekaseeta lieka maksa ja lieto aarzemees.
Nu lūk tas kā reiz ir Eiropas parlamenta deputātu darbs - vēl vairāk samazināt viesabonešanas tarifus, nevis solīt pensionāriem "Eiropas līmeņa pensijas" un citas neizpildāmas lietas, kuras pat pat nav EP kompetencē. PIlnībā atteikties no vieabonēšanas kā tādas gan laikam vēl ilgi nesanāks, jo naudu par pakapojumu grib saņemt gan vietējais operators, gan tas operators, kura pakalpojumus tiek izmantoti atrodoties ārzemēs.
Link to comment
Share on other sites

labiitis

Waze jau bites vecajiem klientiem ir par velti. Bet šitas neder ārzemēm. Atzīšos arzemēm esmu lietojis veco nokia 5800 ar nokijas navigāciju. Kartes super+atsevišķs rīks.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

Arzemem vajag offline navigaciju. Jo latvijas operatori mil loti iekaset par zvaniem, sms, veel jo vairak par datu plusmu arzemes
Tapēc jalieto lietas,kas tam ir paredzētas.Nevis vienu ierīci izmantojot ar aplikācijām visām dzīves vajadzībām.Es piemēram lietoju tieši mašīnas navigāciju ar onlain pieslēgumu (simkarti) kura ja nemaldos darbojās 32 valstīs.Eiropa un skandināvija 100%. Pieeja ne tikai kartei onlain Traffic live bet arī Google laika ziņas,pasākumi,kīnoteātros filmu laiki un daudz kas cits.Pērkot man bija licenze uz 2gadiem pēc tam atjaunojot ,ja nemaldos ap 70 euro.Nu neuzskatu,ka dārgi.Plus vēl ierakstot googlē piemēram kādas firmas nosaukumu izmet gan adreses,gan telefona numurus un piedāvā sākt navigāciju.Nu netu gan nevar izmantot labu caurskatīšanai,bet vajadzīgo informāciju iegūt var 100%
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Patīk nokijas iebūvētais ovi maps

Link to comment
Share on other sites

  Maajaslapas kartee pameegjini uztaisiit Valmiera - Rīga marshrutu(kad ierakstiisi mekleeshanaa vienu adresi tad buus iespeeja veidot route ievadot otru arii). Varbuut neapzinaati biji panjeemis alternatiivo marshrutu?

 

        kāds alternatīvs maršruts var ietvert no apļa braukt ntos km lai pēc tam apmestu apkārt un braukt atpakaļ uz to pašu apli?

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

Liela daļa naFigāciju ir stulbas LV apstākļos. Dzen pa zemes ceļu, lai ieekonomētu pāris km,kaut ustādījumos ir pateikts, lai neizmanto zemes ceļus. Acīmredzot tās naFigācijas LV visus ceļus uzskata par zemes ceļiem. .

Un spītīgi grib griest apkaŗt un piespiest braukt pa to ceļu. Tiesa, piespiedu kārtā pēc tam jau pārrēķina.

Link to comment
Share on other sites

Waze var papildināt un uzlabot katrs apņēmīgs muļķis, tāpēc mēdz būtu gadījumi, kad nemākulīgi uzlabojumi sabojā navigāciju. Pēdējā laikā gan, praktiski visus lielākos ceļus, atļauts rediģēt tikai dažiem lietotājiem tāpēc šādām problēmam nevajadzētu uzpeldēt. Esmu pamanījis, ka Waze arī bez kļūdām kartē, mēdz piedāvāt pilnīgi neadekvātus maršrutus, kas par iemeslu; iespējams piedāvā gāzt uz "lielāku" ceļu, iespējams kāds ir izbraucis pa īsāko ceļu lēnāk kā vidējais ātrums, un dumjais Waze uzskata, ka ir palēnināta satiksme tāpēc dzen ellē-ratā, vai vienkārši viņam  iestājies WTF (ja piekāst satiksmes datus, var mēģināt pārslēgties uz "īsāko"  ne "ātrāko" navigēšanu).

LV visur nevar izbraukt pa asfaltētiem ceļiem un grants ceļš nereti ir labāk braucams kā bedrainais asfalts. Waze sakarā, kā zemes ceļi tiek apzīmēti mazas nozīmes ceļi un gandrīz nebraucami meža utml ceļi, bet vairums vai pat visi V nozīmes ceļi ir sazīmēti kā "ne zemes".

Kā papildus līdzekli lai apskatītu kura iela lēnāka noteikti var izmantot, bet vai izmantot kā navigāciju - jāpamēģina pašam.

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Vakar ar Waze izbraucu maršrutu Rīga - Tērvete - Dobele - Rīga. Ceļš gan zināms, bet tā pat - "fonam" uzliku, lai rāda maršrutu. Ideāli.

Dobelē, kur viens posms tiek remontēts - uzreiz parādīja apkārtceļu. Tātad kāds jau ir atzīmējis, ka konkrētais posms nav caurbraucams.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Wase nesaista, nelietoju. Pārmērīgi paļaujoties, domājot, ka nu tik viss tur būs, novārtā paliek veselais saprāts un loģiskā domāšana. Pārāk daudz informācijas arī nav labi. Kā palīgrīks man vislabāk patīk TomTom ar IQ routēm.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es piemēram lietoju tieši mašīnas navigāciju ar onlain pieslēgumu (simkarti) kura ja nemaldos darbojās 32 valstīs.Eiropa un skandināvija 100%.

Nosaukumu studijaa, ja var.

 

 

GPS ir GPs un nav tur nekāds 'live' vai 'nelive'

Tas ir zhargons taads.

 

 

Patīk nokijas iebūvētais ovi maps

Zinaamiem cilveekiem esmu redzeejis to OVI maps. Raada policistu slazdus bet vai paareejo arii? 

 

 

Wase nesaista, nelietoju. Pārmērīgi paļaujoties, domājot, ka nu tik viss tur būs, novārtā paliek veselais saprāts un loģiskā domāšana. Pārāk daudz informācijas arī nav labi. Kā palīgrīks man vislabāk patīk TomTom ar IQ routēm.
 

Nu jau pieleeji uudeni pa daudz! Arii lietojot papiira kartes nav izsleegta kljuudas iespeeja un arii TomTom ir real-time Traffic karte > http://www.tomtom.com/livetraffic/ <

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...