Jump to content

Varētu kādu spēli ieteikt...


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Lai kā pašam krīt uz nerviem teksti, tipa, "iesakiet spēli/filmu/wte...", bet nākas pašam ar ieklepoties. Tātad - interesē kas epohāls, jo parasti iegrimstu vienā spēlē, ko tad arī līdz galam, visiem dlc rauju cauri, ilgi un dikti. FPS/RPG/.., bet obligāti un tikai - ja ir first person view (baisi labai būtu jābūt, lai būtu izņēmums). Pilnīgi un absolūti nesekoju spēļu jaunumiem, tāpēc arī nav ne jausmas, kas tagad būtu jēdzīgs iegādājams. Piemēri, kas ir ļoti OK bijuši no mana viedokļa - Fallout 3, TES V: Skyrim. Tātad - kam šobrīd var pievērst uzmanību?

EDIT - ā, pilnīgi pie kājas online spēlēšanas iespējas, mmorpg utt. - nelietoju principā.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Destructo

Fallout 1/2 un TES: Morrowind/Oblivion  :)

Labots - Destructo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Fallout 1/2

Grūti nepievienoties ... 

Link to comment
Share on other sites

nezveers

Call of Duty, Battlefield, Medal of Honour. Es par šīm. Ar tām aptuveni 24 gadu vecumā sākās mana videospēļu pieredze. :)

Link to comment
Share on other sites

itanium

Mani kā datorspēļu nemīlētāju aizrāva DA sērija :

  • Dragon Age : Origins
  • Dragon Age II
  • un oktobri būšot arī 3. daļa.

Gan 3. personas, bet jauks, plašs stāsts un pats spēles process arī interesants. Ja gribēsi spēli iziet pilnībā (visi questi), vajadzēs ļoti daudz stundas.

Visai pieticīgas prasības pret dzelžiem.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Esmu Dark Souls 2 fans. Tiesa gan, trešās personas skatā, bet spēle ļoti laba, grūta, grafiski iespaidīga.

 

Pats galvenais, ka labi pielāgota no PS, jo pirmā bija briesmīgi slikta. Šī iet gludi pat uz laptopa.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

 

 

Destructo, 20 Mai 2014 - 09:57, teica: Fallout 1/2 Grūti nepievienoties ... 

 

War. War never changes.

 

Reizes 5 (+) katra noteikti ir izspēlēta kā minimums. 


 

 

Destructo, 20 Mai 2014 - 09:57, teica: Fallout 1/2 Grūti nepievienoties ... 

 

War. War never changes.

 

Reizes 10+ katra noteikti ir izspēlēta

 

Plusu piemetu arī @@inteens,  minētajam Stalkerim, bet esi gatavs citreiz plēst matus no galvas dēļ spēles kļūdām. 

Link to comment
Share on other sites

Svekris

South Park: Stick of Truth

 

Kura cita RPG ļauj spēlēt klasi - "žīds"? :D

 

 

p.s. Spēles grūtību uzreiz liec hardest. 

Labots - Svekris
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Emmm... es ne pa velti teicu "šobrīd" - tobiš, riktīgs svaigums interesē ar skatu uz papildinājumiem nākotnē. Prakstiski viss iepriekš minētais - Fallout-i, TES-i, Stalker, Dragon Age un plus no sevis - Biošoki utt., utjpr. ir zināms un spēlēts.

Dark Souls II nesen papētīju - novilku žuļicisko, lai redzētu, vai pirkt, un labi vien bija - ņe-a, ne tikai 3 skats, bet arī totālais konsoles/gamepada variants - pat darbību kombinācijas teju vai inetā jāmeklē, jo splēlēju ar klavieri. Bez tam - kaut kā ļoti garlaicīgs iesākums izskatījās, kādu stundu noturējos un izdzēsu. Tracināja arī tas, ka pēc "atdzimšanas" visi tikko nobendētie kadri turpat atkal vazājās :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Tracināja arī tas, ka pēc "atdzimšanas" visi tikko nobendētie kadri turpat atkal vazājās

 

Nu tā tiek uzskatīta par smagu spēli, un šis ir viens no tiem iemesliem.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu ja, bet tas uzreiz arī rada iespaidu, ka tu vienkārši spēli spēlē, nav aizraušanās, ka dzīvo līdzi :) Vismaz man.

Link to comment
Share on other sites

inteens

Nu,nez-Wolfenstein:The New Order ir pavisam svaigs,tikai sver ap 40 GB.

Link to comment
Share on other sites

Far Cry3 liekas 2013 gada,bet tad parava labi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Par Biošoku jau teicu - ir visi trīs, it kā jau OK bija, šobrīd esmu pārdomās - ņemt dlc priekš pēdējā, vai nē. Tomēr Biošoki ir tādi "taisnvirziena", bez Fallout 3 vai TES V brīvās vazāšanās riņķī un apkārt, kā rezultātā arī īsāki. Fallout 3 un TES V visu laiku pieminu, jo tiešām "paķēra"  visvairāk no pēdējās piecgades spēlēm :)

 

Asasin Creed - tieši 3rd person view dēļ garām - ir provēta, vienam fanātam uz x-bokša ir. Nu besī mani tā lūrēšana "varoņa" mugurā. Visu prieku nobendē. Bija dažām gamēm manīts labs stils - ar rullīti var bīdīties no fp uz 3rd-p vjūvu - vot, cita lieta, uzstellē, kā pašam patīk. Šitādu vajadzētu de facto ieviest standartos .

 

Far Cry 3 - akurāt uz Ziemassvētkiem bija atlaides, tad tika iegādāta pilnā versija, kā nu viņa tur saucās - deluxe, laikam.. Nebija slikts, varēja būt garāks :)

 

Wolfenstein:The New Order - garām ejot piefiksēta tika, stīmā reklamēšanos pamanīju, būs jāpapēta, šobrīd "rokas nav aizgājušas". Pamatā jau interesē, vai nebūs taisnvirziena sižets, un vai kārtīga kaudze ar dlc gaidāma.

EDIT - vēl bišķi papētīju, sižets gan izskatās, ka ir taisnvirziena, bet nu - varētu būt nopietns kandidāts iegādei.

EDIT2 - njā, vairāk tomēr tupa "strļelalka" :) Brīva staigāšana, kvesti & skillu apdomāts apgreids - vot, tas rullē :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Labu spēļu nav daudz, paris gadā. Wolfenstein arī nemaz nemēģināšu, nav priekš manis (un 42gb ar manu klibo interneta pieslēgumu būtu jākačā kāda nedēļa).

Šie varētu būt labi - Borderlands, Fallout 3 New Vegas, Oblivion, Gothic 3,4

Tulīt iznāks Watch Dogs.

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

Destructo

Klau, Janka, neredzēju iepriekš tevi pieminam - Tu Fallout New Vegas spēlēji? Ja ne, tad marš izspēlēt :) + DLC ir arī tīri ok. (Dead money pat bija vairāk nekā ok!)

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Nūūū, ja jau es i Fallout 3 fans, ta grēks tādu jautājumu uzdot :)

 

No vecā viss +/- ir zināms - interesē tās spēles, kas tik tikko ir iznākušas, vai teju teju būs. Volfenštains tiešām nepasēs - nē nu, es kauču kad jau viņu uzspēlēšu noteikti, bet ne jau par tādu cenu, kā šobrīd pieejams. Ja es izgāžu 50-60 jevrikus, un attecībā uz spēlēm es i diezgan skops, tad tomēr gribas gūt baudījumu :)

 

Watch Dogs - arī pa ausu un acu galam ir manīts, būs jāpapēta tuvāk...

EDIT - nu, bļin, atkal debīlais 3rd person...

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

kaplis6

Grūti tev kaut ko ieteikt, bet pirms laba laiciņa uz Saboteur pavilkos, trešā persona gan, taču storyline un atmosfēra interesanta. Viens no biedriem minēja S.T.A.L.K.E.R. frančīzi, to esi provējis?

Link to comment
Share on other sites

Stalkera atmosfēra ļoti aizrauj. Tikai žēl, ka pati spēle izteikti bagaina.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Njā, skatos, ka pirmajā pusgdā spēļu ražotāji pie manas naudas netiks :) No jaunajām tiešām nekas nav, nāksies vien vecākus top listus skatīties, varbūt kas interesants palaists garām...

STALKER ir (vismaz kaut kas no tām n-tajām edīcijām :). Saboteur - nosaukums kauču kā atmiņā ir palicis, hvz, varbūt savulaik kreisā spēlēta. Būs jāpaskatās.

Link to comment
Share on other sites

inteens

Stalkeram ir ļoti daudz modu,tikai daudz līki taisīti.Фотограф,Народная солянка-tauta nesnauž,tas gan ir vairāk sērijas faniem.

Jā,vai esi spēlējis Metro-LastLight? 

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
@rmands

World of tanks esi spēlējis ?  Mēģināju jauno Wolfenstein - The New Order galīgi neizrāva garlaicīgi spēlēt utt. (6 stundas kačā, 10 minūtes paspēlē uz izdzēs) Gandrīz vienā plauktā ar Battlefield un Call of duty ... Godīgi sakot kopš tālajiem s.t.a.l.k.e.r.a laikiem ne viena spēle tā pa īstam nav aizrāvusi ( Izņemot elder scrolls skyrim un w.o.t tiesa gan skyrims ātri apnika ). Mūsdienās interesantu spēļu tik pat kā nav.

Nu,nez-Wolfenstein:The New Order ir pavisam svaigs,tikai sver ap 40 GB.


Vel vari pamēģināt ko šādu

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

World of tanks esi spēlējis ?
Tas i domāts tas online? Kā jau teicu - tādi atkrīt, kā šķira.

Galīgi aiz spēļu izsīkuma organismā, nopirku Metro Last Light, spēlēt var. Metro 2033 (vai kāds tas gads tur bija :) ir izspēlēts ar tādām pat emocijām. Ciešami. Nu, protams, taisnvisrziena šūteris, bet - vismaz cena OK. Wolfensteinu jau ar nopirkšu, kad cena būs uz 10 EUR :)

Bija iespēja tikt pie WatchDogiem paprovēt - jap, pilnīgi garām, nezi, minūtes 20 pietika pacietības. 3 personas skats  būūū!, ķermenis, kas ekrāna centrā rikšo uz priekšu... brrrr..., protams, bez viņa te ziepes būtu, jo kauču aizslēpies aiz skapja, jāredz viss, ka krustām šķērsām notiekās. Auto vadāmība ar atbaidīja. Ņe-a...

Tā kā no jaunajām spēlēm tiešām nekas man derīgs neizskatās. Laikam nāksies nopirktajām iet cauri un skatīties, kādi achievmenti trūkst, un provēt papildināt - tā jau viņiem prakstiski uzmanību nepievēršu.

 

P.S. Ne pa tēmu - kam tās spēļu kārtis ir domātas stīmā? Pilnīgs slinkums meklēt info. Dažas OK, saprotams - atlaide kādas spēles iegādei. Bet pamatmasa hvz - tā viņas tur parādās, laikam ejot beidzas derīguma termiņi, un pazūd. Kaut kāda pārdošana par 10-9 centiem, kas maz uztrauc... :)

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Nebūšu oriģināls - Watchdogs? Pagaidām esmu tikai pozitīvas atsauksmes dzirdējis, atskaitot gličus, scenārijs ir visai interesants un single player aizrauj. 

Link to comment
Share on other sites

@rmands

 

 

Tas i domāts tas online? Kā jau teicu - tādi atkrīt, kā šķira.
Jā nēsi spēlējis iesaku pamēģināt tā nav kārtējā garlaicīgā online spēle !
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

 

 

Watchdogs?

liec mieraa to parodiju par speeli. :D ja 2014. gadaa taadas speeles razho, tad ubisoft visus kaklus jaasamet vienaa cilpaa. uz PC vispaar drausmiigs ports no konsoleem.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Jaunais Wolfenstein ir gana labs, ja gribi tupu šūteri, kur nav jāiespringst.

Man tīk :)

Link to comment
Share on other sites

inteens

Pamēģināšu  PayDay 2, spēles video likās interesants.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

World of tanks jau vispār tāds mēsls, ja galīgi pc nepavelk citas spēles un nav kur laiku nomest,(paspēlēju viņu aptuveni 1-2h) noželoju ka to laiku tērēju priekš viņa:D

 

Tākā reti kura spēle man patīk un aizrauj, tad pēdējā kas aizrāva ar savu singl player bija Watch dogs,protams viņa nav nekas kruts, vai gta aizstājējs, vai vispār 60 eiro vērta, bet pateikšu singleplayer aizrāva ar savu stāstu, ka beigās sexiga hakeriene nomirst utt... :D

 

Spēle tiem kurus aizrauj survival,bikit horror - The Forest...man patīk tikai tgd vēl alpha versija.

Šūter faniem- jaunais Battlefield Hardline

 

Un jā tagad atliek gaidīt prestižo - GTA 5,kuru noteikti gaidu uz PC

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Arī atzīstu tikai 1person spēles. 3person, kā sugu neatzīstu.

1personā tu vari pats dziļāk sevi sajust tajā spēlē iekšā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kaada starpiiba, no kura skatu punkta speele, ja ir jautri speeleet? joptvai cik stundas pavadiitas ieksh borderlands 2 ar saviem chaljiem. taapat arii GTA 5 atspeeleets ar pareizo kompaaniju. kaads jau te naakamgad bez Morpheus, vai OR vispaar nevarees pat uzstarteet konsoli/pc, jo redz var dzilji atseesties. :D

 

http://www.gamespot.com/articles/watch-conan-o-brien-troll-e3/1100-6420595/

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

->AlCohol

 

Nu, starpība tāda, ka kaut kas cilvēkam var patikt, kaut kas nē. Kāda jautra spēlēšana var būt, ja skats galvenā varoņa mugurā vienkārši riebjas? :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...