Jump to content

Auto iegāde un ar to saistītās lietas


Recommended Posts

Šito pērc un paliks daudz naudas remontiem. :)

 

88065.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ronalds

    9

  • Gestapo

    7

  • Robs

    10

  • Bomaars/C12

    12

jarajara

visi autiņi prasa naudu, ne tikai bmw. man piejamajā vojadžerī pēdējā gada laikā ir sabāzts krietni vairāk , kā manā pāris gadus vecākajā 530d (tehniskajā punkts par nenoregulētiem migliniekiem, kuri starp citu regulējas vienkārši. praktiski nelietoju, un uz ceļa neviens tās retās reizes nebija protestējis.).

 tā ka nevajag par dārgumu. toties ar sīkumiem - eļļas ,degvielas, gaisa , salona filtri nav jāskrien uz servisu. ērti un viegli piejami un maināmi. lampiņas , bez palīgrīkiem, nevis kā dažam citam, čut ne pusautiņa jānones, lai ko nomainītu.

 nesen mainīju bremžu klučus. 1,5 h , un gatavs . mainīju pirmo reizi. lielāko daļu laika veltiju pirmajam. elementārs pasākums patiesībā. apkārt gan stāvēja kaudze "specu" , un dalījās gudrībās , ka ar aizmugurējiem būs problēmas. cenas klučiem - 16 aizmugure, 28 priekša, un uz augšu cik nav žēl. + 8 un 10 eiro par devēju.

 nu ja plīs kas pa lielam, tad redzēs. tpu , tpu , tpu.

 es pats 3 nepirktu. liekās sarežģītāk ar sīkumiem. mazāks grūtāk piejams. cik nu saskāros ar sīkumiem. ir paziņam.

 pašam ir tipa šitāds ,  bez el , beņķiem un displeja. par līdzīgu cenu.

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/530/blbfcn.html

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Apsveicu ar kluču nomaiņu - ietaupīji 10eur servisā, vai netīras rokas un ietaupīti 10 eur ir iemesls izvēleties BMW? nudien nezinu

Link to comment
Share on other sites

Un autors jau tālēs zilajās ...

Bet tā tiešām, lampiņu maiņas iespējas vajag pārbaudīt mūsdienu auto.

Pakaļpiedziņa jau arī vairs tādam autora noskatītam BMW nez vai būs problēma, jo gan jau kaut kāda stabilitātes kontrole vai tml. ir virsū. Cita lieta, vai nav izbeigusies.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Ir ASC vai DSC, ar ieslēgtu pretizslīdi autiņu samest uz sniega nav reāli, lai kā censtos.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

nu nu !

 

Fizikas likumus neviens nav atcēlis! Elektronika VAR tikai palīdzēt. Bet ir situācijas kad viņa pat traucē! Piemēram ar ESP nevar uzbraukt kalniņā ziemā, atkušņa laikā. Jo sistēma neļauj buksēt riteņiem, bet tikai buksējot var tikt uz priekšu. Kaut arī nevar noliegt ka elektroniskie palīgi paliek labāki - piemēram jaunās paaudzes ABS pieļauj riteņu slīdēšanu, ak kāds atklājums - piemēram uz zemes ceļa mazāks bremzēšanas ceļš ir ar nobloķētiem riteņiem jo viņi stumj pa priekšu zemes valnīti. 

 

Galvenā elektronikas problēma ir tur ka viņa "nezina" neko par ceļa apstākļiem - uz sausa asfalta jārīkojas pilnīgi savādāk kā uz ledus. 

Link to comment
Share on other sites

atkarigais
Atkārtošos, bet VISI pirmo auto sastit. Vismaz es un visi mani paziņas tā ir izdarījuši.

 

Mļin nenoturējos, bet es ar laikam, ka atkārtošos: Ja nejēdz braukt, tad sasitīsi ne tikai pirmo, bet arī otro, trešo un arī pēdējo.

Labi, ka man nav tādu nejēdzīgu paziņu :p

Labots - atkarigais
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu tač BMW fanāts kas liela tos, mašina laba man patīk BMW bet uzturēšanā/remontos nav tā lētākā, principā tie kas braukā ar BMW un (ienākumi nav augsti) iesaka pirkt remontos letāku mašīnu...Nupat viena pazistama cilvēka pieredze deļ bavāriešu neizdomas sīkumiņa tagad 2003 gada 320 BMW motors lupatās kā tev liekas remots kā lētam pasātam? :D Šeit topika autoram pašam jaizvērtē cik vispār viņam gadās brīvas naudas Pirmais auto BMW itkā kruti, bet vai lēti ? ;)

 

Atkārtošos, šo stāsta tie, kam BMW nekad nav bijis. :sarkasms:

 

A ko tava paziņa grib, nokauj motoru E46, nu loģiski ka nebūs lēti. Ja nevari pavilkt e46 vai e39, ņem e36, pilni šroti detaļām, lētākais motors ar visiem apkarinājamiem maksā zem 100eur, daudz ko var izdarīt pats, tam detaļas līdzīgā cenā kā tavam pasātam, jo kāda starpība, jaunais pasāts, e46, e39 vai e36, visi rūsē vienādi.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
isi autiņi prasa naudu, ne tikai bmw. man piejamajā vojadžerī pēdējā gada laikā ir sabāzts krietni vairāk , kā manā pāris gadus vecākajā 530d

 

Voyageris ar nav tā lētakā mašina remotos tāpēc brīnuma tur nav :)

 

 

 

A ko tava paziņa grib, nokauj motoru E46, nu loģiski ka nebūs lēti. Ja nevari pavilkt e46 vai e39, ņem e36, pilni šroti detaļām, lētākais motors ar visiem apkarinājamiem maksā zem 100eur, daudz ko var izdarīt pats, tam detaļas līdzīgā cenā kā tavam pasātam, jo kāda starpība, jaunais pasāts, e46, e39 vai e36, visi rūsē vienādi.

 

Neviens jau viņu nekāva bet kā mineju bavāriesu neizdomas dēļ tā notika(citiem modeļiem tada neizdoma nav varbūt vel kādam)  

 

 

Jā BMW nav bijis bet kad nācās pirkt mašīnu, tā arī pateica ka diezgan sālīti remotos iznāks BMW, nejies jau melot

 

Daudzas citas mašīnas kā pirmā mašīna un lētāka apkopēs remotos ir pieejamas kas tiešām būs uz pusi lētākas remotos par tadu 320 vai kādu bmw ;) 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Neviens jau viņu nekāva bet kā mineju bavāriesu neizdomas dēļ tā notika(

 

Vari konkretizēt kas tā par neizdomu ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā BMW nav bijis bet kad nācās pirkt mašīnu, tā arī pateica ka diezgan sālīti remotos iznāks BMW, nejies jau melot

 

Kā jau teicu, žurka remontā maksā tik pat, cik golfs vai passssāts, nu jau pat students ar žurku var braukāt, nu vismaz nav opelis :sarkasms:

Man arī visi ar putām uz lūpām teica, ka būs dārgi, palikšu pliks un nabags. Reāli izmaksas, kā jebkuram vecam auto.

Paskaties detaļu cenas, kaut vai tajā pašā e36[punkts] el vē. Un ja nopako to žurku ar M paku, iemet gāzi, nu smuki un lēti, visas maziņās būs tavas :on_the_quiet2:


 

 

Daudzas citas mašīnas kā pirmā mašīna un lētāka apkopēs remotos ir pieejamas kas tiešām būs uz pusi lētākas remotos par tadu 320 vai kādu bmw

 

Konkrēti, kura? Nosauc lūdzu modeli, gadu, lai zinām. Derētu arī skaitļi, aptuveni cik gadā iziet.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
nu vismaz nav opelis

 

Vo tagad nevajag! Paskriesimies pa granteni - man ir opel vectra B 2.5 v6. (braukšu uz LPG, runājot ka 10% no motora jaudas nost)

Tas ka opeļi ir mēsli ir vienkārši mīts - manā pieredzē labāka auto price/perfomance nav bijis!  

Labots - ronalds_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Konkrēti, kura? Nosauc lūdzu modeli, gadu, lai zinām. Derētu arī skaitļi, aptuveni cik gadā iziet.
 

Tāda paša gada kā piemēram BMW lētaki remontos ir vw passat, vairākas opel markas utt
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vo tagad nevajag! Paskriesimies pa granteni - man ir opel vectra B 2.5 v6.

Sākās mērīšanās kvēlajam opelistam . Ja tev kaut kas jāpierāda, uz priekšu. Runa iet par vieniem gadiem, piemēram vai vispār zini no kura līdz kuram gadam ražoja žurkas? Tad lūk, un tagad paskatamies tā paša gada opeļus, tad sapratīsi, par ko iet runa.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Paskaties detaļu cenas, kaut vai tajā pašā e36[punkts] el vē. Un ja nopako to žurku ar M paku, iemet gāzi, nu smuki un lēti, visas maziņās būs tavas
 

Nu ši tēma aizsākās ar mašīnu vērtībā par 3000-4000 eiro nevis vecu metaloma bmw vai citām vecām mašīnam ;)
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tāda paša gada kā piemēram BMW lētaki remontos ir vw passat, vairākas opel markas utt

 

Un kur skaitļi? Es zinu cilvēkus, kas tādos passātos un vecajās astrās un vektrās liek tik pat iekšā, kā citi žurkās.


 

 

Nu ši tēma aizsākās ar mašīnu vērtībā par 3000-4000 eiro nevis vecu metaloma bmw vai citām vecām mašīnam ;)

 

Pats jau arī sāki tēmu par šrotiem.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Pats jau arī sāki tēmu par šrotiem.


A tu nezināji ka 5,6 10, 9 gadus vecus auto ar vajag remontēt...ja es runāju pa remontu uzreiz nozīme 20gadu vecu māšīnu tēmu sāku? :mrgreen:  
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Sākās mērīšanās kvēlajam opelistam .

 

 

Es nealkstu ne ar vienu mērīties. Es runāju par price/performance.

Vienkārši gribu norādīt ka arī opelis var "iet" tā ka nebūs kauns un pēc manas pieredzes viņš ir lēts remontos un uzticams! 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks
Vo tagad nevajag! Paskriesimies pa granteni - man ir opel vectra B 2.5 v6. (braukšu uz LPG, runājot ka 10% no motora jaudas nost)

 

 

 

nope.png

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Un jā - man nav jāpierāda kas labāks bmw, MB, FORD, opel... 

Tas katram jāizdomā pašam! 

Bet mani besī ka kāds apgalvo ka opelis = mēsls! Ir izdevušies (un arī neizdevušies)  modeļi gan opelim, gan bmw! 


Un ja kāds grib padiskutēt opel vs bmw - ok!

Piemēram cenu grupā līdz 5000 eur Latvijā, ko var dabūt no BMW un ko no Opel? 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

 

 

A tu nezināji ka 5,6 10, 9 gadus vecus auto ar vajag remontēt...ja es runāju pa remontu uzreiz nozīme 20gadu vecu māšīnu tēmu sāku? :mrgreen:

 

Kāda starpība, katram savs. Lai gan ciparus tā arī nepateici, nobļāvi tikai tēmas ciparu par auto kā atmazku.

Link to comment
Share on other sites

Te pēc komentāriem liekas, ka visi autiņu pērk, lai remontētu.

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Neviens normāls cilvēks nepērk auto lai remontētu, bet ja gribās braukt, tas ir jādara! 

Link to comment
Share on other sites

atshujies opelist, reali tikai tie cilveki kam visu muzu ir bijusi tikai opeli uzskata vinus kaa labus auto.

ja neesi savu pakalu parvietojis ari ar citam masinam labak pakluse.

protams nav nekada starpiba vai tev 92 gada golfs vai 92 opels vai 92 gada fords=bus vienaadi meesli 99%

kaads tur vel price/performance ,ne tur price ne tur performance!

 

pat jaunie opeli ir paarakie mesli salidzinot ar citiem tiklidz vini ir bisk palietoti.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
atshujies opelist, reali tikai tie cilveki kam visu muzu ir bijusi tikai opeli uzskata vinus kaa labus auto. ja neesi savu pakalu parvietojis ari ar citam masinam labak pakluse. protams nav nekada starpiba vai tev 92 gada golfs vai 92 opels vai 92 gada fords=bus vienaadi meesli 99% kaads tur vel price/performance ,ne tur price ne tur performance!   pat jaunie opeli ir paarakie mesli salidzinot ar citiem tiklidz vini ir bisk palietoti.

 

Tieši otrādāk tā kā tu saki var spriest ka esi vienas noteiktas markas lietotājs kurš bikīt ir pastūlbs...Sākot ar žiguli, golfu, pasātu,ford, transporteri, opel tagad un mašīna cepuri nost  :showoff:  

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tieši otrādāk tā kā tu saki var spriest ka esi vienas noteiktas markas lietotājs kurš bikīt ir pastūlbs...Sākot ar žiguli, golfu, pasātu,ford, transporteri, opel tagad un mašīna cepuri nost 
 

bmw tu domaa? nee man nekad nav bijis bmw :D par saalitu uzturesanaa, 300eiro ellas maina pie diilera- nee paldies :D

 nu salidzinot ar ziguli piekritu ka tas opels ir cepuri nost!

Link to comment
Share on other sites

Nebiju gaidījsi tik lielu atsaucību un tik lielu novirzi no tēmas.. Brīvie resursi mēnesī ir kādi 200-300, ļoti daudz braukt negrasos, bet ne arī ļoti maz. Uz/no darba un vel šur tur kur savajagās, vai sagribās :D Pagaidām rezervei stāv 800, neskaitot tos 4k.Tos kurus interesē, tiesībām būs četri gadi vasarā, parasti sanāk braukt pāris reizes mēnesī, dažreiz biežāk, dažreiz retāk. Neesmu nekad bijis BWM fans, bet tad kad beidzot pienācis laiks izvēlēties, tas autiņš iepatikās tieši vizuāli, nav uzpūsts šķībs un greizs, nav pārājk liels (Tai astrai ar nav ne vainas, godīgi sakot). Vecu lūzni arī negribu ņemt, tad būtu jādomā, vai es tikšu līdz galamērķim vai nē.. Bet nu ok, ~1k atlikšu maliņā, vienalga ko pērkot, tad pati mašīna grozīsies biš zem 4k - paldies par to informāciju.

P.S. Kad būšu noskatījis, protams, ka ņemšu kādu līdzi kas filtrē lietu un ir jau to darījis, vēlams vairākas reizes :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

opel tagad un mašīna cepuri nost :showoff:

 

Neuztver nopietni :sarkasms: bet,

Ja-opelis-ir-masina-1.jpg

:sarkasms: :sarkasms: :sarkasms: :sarkasms: :sarkasms: :sarkasms: :sarkasms:


 

 

Neesmu nekad bijis BWM fans, bet tad kad beidzot pienācis laiks izvēlēties, tas autiņš iepatikās tieši vizuāli, nav uzpūsts šķībs un greizs, nav pārājk liels

what-if-bmw-is-the-ultimate-driving-mach

 

Zinu vairākus, kas sākumā domā par bmw, pēc tam nopērk ko citu, un domā, a ja nu tomēr būtu paņēmis bmw? Nepieļauj šo kļūdu :sarcastic:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Knaabis

 

 

pat jaunie opeli ir paarakie mesli salidzinot ar citiem tiklidz vini ir bisk palietoti.

Vai cik tu gudrs - nu īsts auto guru!

Tā vien liekas ka tev vismaz ir Lexus, vai pat arī jaunākā modeļa Porsche...  :yahoo:

 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Debīlus jokus vari izteikt cik gribi bet ja tu domā ka bmw ir pārāka mašinā (tas ir skaidrs ka tu tā doma) tad tu esi idinsh :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

tad tu esi idinsh :)

 

Pēc šī personīskā apvainojuma, kas ir uzrakstīts gramatiski nepareizi, jādomā ka tu braukā ar opeli, tā ir nesavaldības un stulbuma diagnoze :crazy:

 

Man vienalga ko tāds opelists domā, bet es auto uzskatu par pārvietošanās līdzekli, taču nekad nepiespiedīsiet mani pārvietoties ar opeli :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tevi neviens nespiež parvietojies ar savu ķerru un miers:) Gramatiski nepareizi to vardu uzrakstiju tā lai nav warn un to varētu definēt dažadi, jo latviešu valodā tāda vārda nav  ;)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...