Jump to content

Promedia, 4nets un Edan šeipo torrentus?


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Neliela aptaujiņa!

 

Kamēr es prom, tikmēr kaimiņš manu kūlu Edan kantoris sācis šeipot torrentu trafiku. Vismaz tā man saka pietiekami advancēts pakaļā palicējs.

 

Vai kādam ir virsrakstā minētais kantoris? Vai pēdējās 3...4 dienās nav kas līdzīgs sācies?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Torrentu p2p trafiku nevar kriptēt ? Vai arī tas neko nelīdz ? Un kā tad piemēram btsync ? 

Vispār jau jāceļ tracis, pēc iespējas lielāks un skaļāks, savādāk letvidžā atskārtīs, ka var taču tā pat cūkāties kā štatos.

Link to comment
Share on other sites

Pareiz pareiz sacel traci , izdomas mūsu gudrās galvas ka varētu pārņemt Vācijas piemēru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Piespiedīs torentistus palikt gudrākiem, vai nokļūt cietumā, es domāju tas ir pat vēlams iznākums. 
Labāk nekā dabūt datu limitus un trafika šeipingu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es gan vairāk vēlētos, lai kāds lietotājs noliedz/apstiprina šo faktu.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

ko nozīmē "šeipot"

Tāda intiliģenta apgraizīšana .

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

 

Cienījamie SIA „PRONETS” klienti!

Pie jums griežas SIA „PRONETS” komanda.

Mūsu prioritāte vienmēr ir bijusi nodrošināt kvalitatīvu internetu par viszemāko cenu.

Mēs augsti vērtējam katru klientu, vienmēr meklējam individuālu pieeju un labāko problēmas risinājumu.

Bet, diemžēl, daudzi no jums jau zina, mums nepiederēja un mēs paši neveidojām savu televīzijas tīklu. Mēs pērkam televīziju no SIA "Baltcom TV". Pēdējo 2 gadu laikā SIA "Baltcom TV" paaugstināja cenu par saviem pakalpojumiem par divām reizēm, proti, līdz 10 EUR / mēnesī par portu RG- 6 īri.

Šobrīt mūsu kompānijā ir grūts periods. Tagad mēs vēlamies lūgt Jums palīdzību. Mēs lūdzam katru klientu brīvprātīgi ziedot naudu, lai apmaksātu mūsu parādu kompānijai "Baltcom TV " .

Mēs būtu ļoti pateicīgi, ja katrs klients varētu ziedot mums savu vienu ikmēneša maksu.

Mēs lūdzam Jūs, maksājuma komentārā norādīt vārdu "ziedojums". Vēlamies pievērst jūsu UZMANĪBU, ka maksājumu jāveic TIKAI uz rekvizītiem, kur jūs parasti sūtat ikmēneša maksu. Kā arī, mēs jūs informējām iepriekš, ka joprojām ir aktīvi hakeri, kas nodarbojas ar krāpšanu internetā. Gribu atzīmēt, ka jums nav pienākums maksāt ziedojumu, ja, jums ir vēlme izteikt cieņu pret mūsu kompāniju.

Liels paldies jau iepriekš!

 

                                                                                      Ar cieņu, SIA "PRONETS" administrācija

 

 

Papildus informācija: SIA "Baltcom TV" ieņem līdera pozīcijas televīzijas tirgū Latvijā, izmantojot savu stāvokli, uzņēmums iekasē nepamatoti augstu maksu par saviem pakalpojumiem. Bet to var ietekmēt ar Konkurences padomes palīdzību.

Mēs aicinām visus klientus uzrakstīt iesniegumu Konkurences padomē. Adrese internetā: www.kp.gov.lv. E-pasts: konkurence@kp.gov.lv

Ir vēlams par to informēt arī "Baltcom TV" SIA. Tel. 67480000 E-pasts: info@baltcom.lv

 

Bet man šāds pirms pāris dienām atnāca.

Raudāt vai smieties?! 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā. Man jāatzīst sava pārsteidzība. Liku palaist Ubunta liveCD un atklājās, ka pie vainas mans dārgais 30 eiro Win 8.1. Rollbackoja cilvēks uz 2 nedēļas vecu restore punktu, apdeitoja vēlreiz un viss strādā. 

 

Tas gan neizslēdz ISP kontaktu centra pārstāvja divdomīgos izteikumus, par kuriem nekomentēšu. jo pats ar viņiem nerunāju un nevēlos pilnīgi visu sajaukt.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Raudāt vai smieties?!

Smieties līdz asarām.

Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ImissimI

Nu velns, tak nav vairs 2000. gads, kad 192.168.x.x bija norma. Tu dzīvoji tur kur dzīvoji un mocījies ar vienīgo drāts galu, kas bija pieejams tajā adresē. Šitie kantori eksistē dēļ inerces un slinkuma.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...