Jump to content

Radiotehnika S-70


MelnaisBralis
 Share

Recommended Posts

Kas ir tas, kas dubulto izmaksas, salīdzinot ar mājas sistēmu (par auto audio daudz nojēgas man nav)?

Kā piemērs, Volvo jau default skaņas sistēmā ir ļoti laba, bet ja grib pilno ir jāpiemaksā 1837 eur, un tā jau ir lietota maz auto cenā. Un mājas sistēma par to cenu jau būs eksalenta, tādam kā man, ar nomīta ziloņa ausīm noteikti patiks.

Man mašīnā no rūpnīcas stāv Clarion ar 12 BOSE skaļruņiem un riktīgu sabu uz zapaskas virsū, es esmu sajūsmā, kaut gan skaļi es nekad neklausos, bet labai sistēmai ir jāskan arī klusi. 

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Imho iekš auto audio vislielākie ieguldījumi ir uztaisīt kārtīgu skaņas izolāciju, kas bieži vien var izmaksāt dārgāk kā pati mašīna.. 

Link to comment
Share on other sites

Jūs tais autiņos dzīvojat? Man kautkā labāk patīk mājā dzīvot un tur arī klausīties mūziku. Maksimums, ko autiņā vajag, ir kautkāds rāčiņš, kurš LR1 var atskaņot. Pa pārejām programām jau vispār nav ko klausīties. Ir tur basi, nav man pofig, ka tik ziņas var noklausīties.

Link to comment
Share on other sites

Didzi, dabiski nedzīvoju, bet, ja man ir Rīga, domā kā gribi stunda uz turieni stunda atpakaļ.

Bērnībā, 3 klasē, nopelnīju pirmo 3, ceturksnī dziedāšanā, matemātikā gāja ideāli, pārējos uz labi, nu nemāku es dziedāt. Un mani tas dziedāšanas dibenzellis drāza visus pārējos gadus, līdz 8 klasei, invalīds Beitiks, Ogres vidusskola! Lai varētu pabeigt skolu, pie viņa bija jāpērk biļetes uz operu un filharmonijā uz visiem koncertiem, lai varētu dabūt minimālo trīs, tas tā ienesa manī naidu pret klasisko mūziku, ārprāts!

Un pēkšņi, skatoties Ukraiņu zvaigznes iznāk Alessandro Safina un nodzied kopā ar ukraiņu puiku Alexey Kuznetsov, es saprotu, ka man sāk patikt pop opera, sāku rakt tālak, Alessandro Safina , Sarah Brightman, sarakstīju un mašīnā kaifoju.

Tur nav par ko lielīties, bet tādā veidā, es kaut kā izglītojos, un labi, ka tā tehnika mašīnā jau ir iebūvēta labā līmenī

Man pie TV ir vecais labais Logitech Z-5500, neko nevaru griezt, jo blakus ir sievas virtuve. Tā es kompleksains staigāju, gribu, bet īsti nav kur, izņemot auto.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā es kompleksains staigāju, gribu, bet īsti nav kur, izņemot auto.

Vismazākais ieguldījums ar vislielāko atdevi būs labas ausis ar speciālu ausu pastūzi. Pa 500€ sanāk labu labais komplekts. Tavā gadījumā varētu būt izeja - varēsi griezt cik skaļi vēlies. 

Link to comment
Share on other sites

Man šobrīd ir cita problēma - uz apmēram šādas cenas (+200) komplekta (ausis Sennheiser HD650 + austiņu stipreklis Sjostrom Audio QRV09 + DAC uz Wolfson ) pēkšņi izrādās, ka ļoti daudzi ieraksti TIK sūdīgi skan ;)

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nu par 500EUR tiešām var savākt labu DAC/AMP un austiņu kombināciju. Problēma tikai tāda, ka ļoti nedaudzi cilvēki saprot, ko par to naudu iegūs.

 

Austiņas vēl tagad tiek uzskatītas par klausīšanās aksesuāru, nevis pilnvērtīgu mūzikas reprodukcijas iekārtu.

Link to comment
Share on other sites

Dažreiz tomēr ir tā, ka tajā auto mūziku var paklausīties labāk, nekā mājā, ja mājā sieva, bērns, bērnam multenes skan tā, ka labi ja savu mūziku vispār sadzirdēsi, un uz ausīm nav vērts skatīties, jo tiklīdz tās uzliec, jāņem nost, jo kādam kaut ko vajag. Tāpēc, bieži vien, ģimenes cilvēkiem, braucot uz darbu, mājas, mūzika ir tikai mašīnā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dažreiz tomēr ir tā, ka tajā auto mūziku var paklausīties labāk, nekā mājā, ja mājā sieva, bērns, bērnam multenes skan tā, ka labi ja savu mūziku vispār sadzirdēsi, un uz ausīm nav vērts skatīties, jo tiklīdz tās uzliec, jāņem nost, jo kādam kaut ko vajag. Tāpēc, bieži vien, ģimenes cilvēkiem, braucot uz darbu, mājas, mūzika ir tikai mašīnā.

 

Nu kaut kā tā apmēram arī sanāk, ka retu reizi var ar kaifu mājās normālā skaļumā klausīties. :) Par tām mašīnām runājot - savulaik biju sabūvējis uz Blaupunkt bāzes diezgan labu audiosistēmu savā auto, bet tolaik tas bij arī kā hobijs. Pāris gadu laikā pa druskai uzlabojot (naudas jautājums bij) sanāca tā, ka 2x arī auto audio sacensībās piedalījos un pat kaut kādu 2. vai 3. vietu dabūju. Pēc tam Imantā pagalmā visu audio zagļi iztīrija un vairs nebij iekāriena krāmēties - tagad pieeju pēc Didža filozofijas - lai skan LR-1 un SWH un galvenais lai normāla jūtība un antena. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu bet logiski ka nevar. Neviens netur mājās tādus krāmus, citādi jau sen būtu pieteicies un ar prieku atdevis. Tev jau populāri paskaidroja, ka labāk necensties to malku reanimēt. Kādu vēl palīdzību gaidi?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...