Jump to content

Otrs monitors laptopam nestrādā


Grisha
 Share

Recommended Posts

Ir aizvēsturisks laptops HP Compaq nx9005.

 

 Bija virsū Windows XP, tad abi monitori strādāja. Uzliku instalēties Debian Linux, sākumā, kamēr ir mazs logs pa vidu ekrānam, bildi rāda abi monitori, bet tiklīdz bilde aiziet pa visu ekrānu, tad VGA monitors, piespraustais, izslēdzas. Tas pats notiek arī kad sistēma ir uzinstalēta. Izšķirtspējā nav vaina, jo mainīju arī pašu mazāko, iespējamo. Arandr saka ka ir abi monitori piesprausti un abi strādā. Arī izraujot un iespraužot VGA vadu, uzlec paziņojums ka ir pieslēgts otrs monitors, bet šis neizrāda dzīvības pazīmes. Fn+F5, lai iedarbinātu, izslēgtu otru monitoru arī ir izmēģināts, pat atkal paziņo ka uzradās otrs monitors. It kā viens no variantiem man tika ieteikts ka draiveros varētu būt vaina, bet ne jau arī pie instalācijas.  Provēju arī Linux Mint, tur tieši tāda pati problēma ka monitors vienkārši atslēdzas. 

 Monitors vesels, vads vesels. Vienkārši nav ideju, kurā virzienā rakt, jo pirmo reizi tāds brīnums notiek. 

 Izskaidroju kā spēju, atvainojos, ja nesakarīgi. Vienkārši īsti nezinu kā noformulēt šo sāpi. 

 Diemžēl nav cita monitora, kur pārbaudīt. Ak jā, Refresh rate arī ir 60Hz.

Link to comment
Share on other sites

Monitorā jau nu vaina nav, tikai un vienīgi debilajos "atvērtās kopienas" draiveros, kas ir vienlīdz līki gan slēgtajie, gan noweau tipa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kams ar man to teica, man kaut kaa daljeelji tikai gribas ticeet. Nekaadi nouveu vai citi draiveri veel nav ielaadeejushies, tikai kernels dara savas lietas. NOteikt jau tas viss pie sisteemas ielaades, pashaa saakumaa, kad veel detektee dzelzhus. NEgribu sameloties, bet, skjiet ka pirms tiikla kartes viss displejs nomainaas un otrs atsleedzas. 

 Windows vinjam nelikshu, lai paarliecinaatos, kas un kaa. 

 

 Varbuut ir veel kaadam kaada sapraatiiga ideja vai ir saskaaries ar sho lietu?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Es nesaprotu, tev instalācijas/livecd laikā nestrādā otrs monitors ?

 

Vai nu mēģini likt legacy draiverus no ati, vai arī liec oupen surs radeon draiverus.

 

Tikai nemēģini likt nouveau. Tie galīgi nav tavai kartei domāti.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Ja instalaacijas un livecd laikaa nestraadaa. 

 Meegjinaashu bakstiit draiverus, varbuut izdosies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...