Jump to content

Pārdod datorkomplektu + monitoru


Dermantīns

Recommended Posts

Tātad drīzumā tiks pārdots 2014. gada sākumā iegādāts datorkomplekts, sakarā ar kārtējo ceļošanu ārpus valsts. Bildes būs kaut kad vēlāk, kad tiks dabūts fotoaparāts. Tabulu forumā nesanāca ielādēt, tāpēc pielikumā pievienoju ekseli ar linkiem uz ražotāju lapām.

 

Informācija par precēm un par kādām summām tika iepirktas:
 
4l9jg16avunjixjos3cv.png

Informācija no CrystalDiskInfo
SSD
 
ils6upn234blwu5flz4.png
 
HDD

pvax18x2k9u82za977xb.png
 
Samsung Magician info

 pbhn0302hfimd9iutnj7.png
 
Windows Experience Index
 
w885s20tpea9wt1r792o.png
 
Par visu kopā vēlos 500 EUR (atsevišķi nepārdodu)

Book1.ods

Link to comment
intervall

FreeBump

Kāpēc dažām komponentēn nav garants,ja tās iegādātas pirms 6 mēnešiem?

Vēl pavisam interesanti-tev ir KHX Blue 1600,man KHX Blue 1333,bet man indekss augstāks :D

f2kjxyly17w9pe340vc.jpg

Link to comment
shagrat

 

 

Vēl pavisam interesanti-tev ir KHX Blue 1600,man KHX Blue 1333,bet man indekss augstāks :D

Tur var processors/plate spēlēt savu lomu.

Link to comment
Dermantīns

Saņēmu tieši uz Jaunā gada svētkiem, tā kā vienkārši gribēju salikt visu kopā un ķerties pie priekiem. Atveda vairākās kastēs, taču garantija bija tikai šīm komponentēm (uz papīra) un visi papīri bija sabāzti tur iekšā. Man bija svarīgi, lai garantijas taloni ir dārgākajām komponentēm. :)

 

Pieņemu, ka ražotājs piedāvā garantiju arī HDD un vēl šim tam.

Link to comment
viesturs0711

Labs tev Eiro kurss tai tabulā :D

  • Patīk 1
Link to comment
Kaspars12

katrā rindā cits kursssss!

 

P.S. tas ir sīkums tāpat, par tādām lietām tikai raudās viesturs0711, kas cer visu dabūt visdrīzāk par kādiem 300Eur :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Dermantīns

Nez, man visu rāda pareizi. Katrai rindai nokopēta funkcija: =E2*F2/0.702804

Link to comment
intervall

Ja rēķinā,pavadzīmē ir minētas visas komponentes,tad garantija būs.Man gan liekas,ka 1a gar. talonu raksta precēm vērtībā virs 70.


Ir gadījies,ka minētajā veikalā iegādātajām precēm ir pazaudēti iegādes papīri,taču var sarunāt ar izdruku par maksājumu no i-bankas(ja neesi maksājis skaidrā),lai nodrošinātu garantiju.

Labots - intervall
Link to comment
Dermantīns

Diemžēl nav pavadzīmes jeb esmu to kaut kur notrallinājis. Izdruka arī šoreiz izpaliks, jo maksāju skaidrā, ņemot vērā faktu, ka bija svētki un 1a.lv serviss ir lēns jebkurā gada laikā.

Link to comment
viesturs0711
· Hidden by Aigarsclp, Jūnijs 3, 2014 - No reason given
Hidden by Aigarsclp, Jūnijs 3, 2014 - No reason given

 

 

P.S. tas ir sīkums tāpat, par tādām lietām tikai raudās viesturs0711, kas cer visu dabūt visdrīzāk par kādiem 300Eur :D

 

Ai nu man nevajag šo datorkomplektu. Ja vajadzētu tad protams, ka jo zemāk, jo labāk. Tikai vēl pasaki, ka tu negribētu pa 300! :D

Link to comment
Dermantīns

Varbūt spamojam citur? Man vajag pārdot divu mēnešu laikā, nevis priecāties par kārtējo beztēmas palagu. Nekas personisks.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Bonifacijs

heh manuprāt trāpa ne šur ne tur, vienam par švaku otram par šerpu

Link to comment
Dermantīns

Izskatās, ka varētu iet cauri, bet aizmirsu piebilst, ka dators pašam vajadzīgs līdz augusta pirmajai nedēļai. Uzmetīšu jums ziņas tad un, ja vēl būs interese, visu sarunāsim.

Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...