Jump to content

Dators pēķšņi vairs neatpazīst gtx560


maartinjshzz
 Share

Recommended Posts

Sveiki, šodien, kad veicu kārtējo nvidia gtx560 driveru updeitu, instalācijas procesā uzmeta ''installation failed'', un kompis palika bez draivera, skatos pie device manager vairs videokarti neatrod, izmēģīnāju uztaisīt driver sweep, mēģinot uzinstalēt bios-asus dcii oc/2di/1gd5 geforce gtx 560 , pasaka, ka nav īstais, kaut arī esmu 100% pārliecināts, ka ir tieši šī videokarte, ekrāns itkā iet bet uz mazas rezalūcijas.   Vai ir idejas, kas par vainu varētu būt?                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

intervall

Uztaisi restore un uzliec no nvidia lapas.Skrīnu parādi no DM.


Draiveri liec atbilstošu sistēmai x86,x64?

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Izskatās , ka autors videokartes BIOS`u mēģinājis pāršūt .

Link to comment
Share on other sites

intervall

Mēģināja atjaunot biosam to pašu versiju,kura jau ir virsū? :D

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Kur praatinsh? Ja neiet draiveris, tad uzreiz biosu paarshuut?
Origjinaalo biosu vismaz saglabaaji?

Shuj atpakalj veco biosu un atjauno ieprieksheejos draiverus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

maartinjshzz

Es to darīju tikai pēc tam, kad biju izmēģinaajis ar driver sweeper visus draiverus dabūt nost un pārinstalēt pa jaunu, nekas no tā nepalīdzēja, kā arī, mēģinot pāršūt biosu, tas tāpat, laikam jau var teikt labi, ka tā, bet neizdevās, jo kā rakstīju iepriekš, ka uzmeta, ka mans chipsets neatbilst tam, kas tur tika minēts..

Link to comment
Share on other sites

Savu draiver sweeper izmet miskastee.
Nvidia draiveriem ir opcija "Perform clean install".

Meklee vecaaku draiveru versiju, kas bija pirms tam, un to arii instalee.

Link to comment
Share on other sites

maartinjshzz

Tika mēģināts instalēt vecākas versijas, tas bija pirmais ko darīju, nekas nelīdzēja, nvidia kontrol panelis arii negāja, moš karte aizgājusi pa pieskari?? Rūkt itkā rūc, bildi kautkādu rāda, bet dators chipsetu neatpaziist.

Link to comment
Share on other sites

Iespeejams draiver-swiipers kautko reaali sajaajis.
Uztaisi system restore uz briidi, kad viss straadaaja.

Link to comment
Share on other sites

Var tikai pasmaidīt par šiem apdeitu pedantiem :) Es atslēdzu visus apdeitus jau instalācijas laikā ;)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ķeblis

... nu na- tu kaut kādu drazu "driver sweeper" laidi? Ja jau tu veic update, tad ļauj instalācijām visu veikt pašām.

Pieņemu tev ir šī karte - http://www.asus.com/Graphics_Cards/ENGTX560_Ti_DCII_TOP2DI1GD5/  pareizi? Ja jā, tad varu tev pateikt, ka Asus draiveri ir outdated (BIOS release - 2011. gads, draiveris pēdējais - 2012. gads) un vienīgais draiveris kuru tev vajag ir nvidia draiveri priekš GTX 500. sērijas (ceru, ka tu nepaņēmi GTX 500 M series draiveri kurš paredzēts laptopiem).

Kartes BIOS arī varēji neapdeitot, jo tas droši vien jau bija jaunākais - tavā situācijā es pat ieteiktu neko vairāk par jaunāko nvidia draiveri šai kartei neaiztikt (īpaši turies pa gabalu no GPU Tweak un Smart Doctor - šie abi varbūt stabili darbojās uz Win7 pirmās relīzes versijas, bet uz Service Pack 1 abi ir nestabili un kļūdaini). Pats šobrīd vēl lietoju šo karti un uz Windows 7 & 8 dual-bootā problēmu nav.
 

 

 

Var tikai pasmaidīt par šiem apdeitu pedantiem Es atslēdzu visus apdeitus jau instalācijas laikā

 

Šajā gadījumā ne par tiem updeitiem ir runa.

Labots - ķeblis
Link to comment
Share on other sites

Kur praatinsh? Ja neiet draiveris, tad uzreiz biosu paarshuut? Origjinaalo biosu vismaz saglabaaji? Shuj atpakalj veco biosu un atjauno ieprieksheejos draiverus.

 kur prātiņš saprast, ja džeks iemetis videokartes draiveru linku no asus mājas lapas, ka tas ir MB uzlodētais bios?

 

reāli čalis draiveri nosaucis par biosu. Kā var nesagremot?!

 

 

(ceru, ka tu nepaņēmi GTX 500 M series draiveri kurš paredzēts laptopiem).

tieši gribas ticēt, ka viņam ir laptops spriežot pēc viņa iedotā linka un izteikto problēmu. Tad tāda huiņa ir.  Būtu tad skaidrs, bet neuzrādot arī Nvidias "karti" device menedžerī -hmmmm.....   

Ieteiktu resetot CMOS, jo asusiem patīk uzkārties.

Labots - Lappy
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Uknown device arī nav ? Neesi nodedzinājis ? BIOS'am liec mieru, tas netiek čakarēts no draiveru puses. Ja to jau izdarīji, apsveic sevi. 

Link to comment
Share on other sites

maartinjshzz

Neesmu sajaucis ne videokartei paredzētos draiverus ne arī operētājsistēmu, pamēģināšu resetot to cmos, kad būšu pie datora. Kā zināt, ka videokartei ir beigas? It kā jau rūc un ekrānā arī kaut ko rāda..

Link to comment
Share on other sites

maartinjshzz

Tie, kas rakstīja, ka pie visa vainīgs tas sweeper arī kļūdās, jo tas arī tika laists vēlāk, kad biju izmēģinājis uzlikt vecākus driverus un mēģinājis caur videokartes CD, ko deva lidzi, pārinstalēt chipseta driverus... Un driver sweeperu ņēmu talkā, jo izlasīju kādā forumā, ka vienam bij līdzīga situācija, viņam palīdzēja, man, diemžēl, NĒ....

Link to comment
Share on other sites

ķeblis

Tātad ļoti iespējams, ka VGA nav vienīgie draiveri kuri tikuši atinstalēti?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...