Jump to content

ubuntu 14.04 un AMD FirePro


MarisO
 Share

Recommended Posts

Es gribēju uzlikt ubuntu 14.04 uz datora ar AMD FirePro W5000. Nekas tur nesanāca,  jo iebūvētais draiveris nedod pareizu resolution, bet AMD Catalyst nedarbojās (boot failure) -  tas itkā neesot savietojams ar jauno kerneli.    

 

Vai tagad jāgaida Catalyst draivera update ?   

 

BTW  tagad tur vairs nav xorg.conf faila,  turklāt ubuntu pārraksta xorg.conf saturu, ja tas fails tur ir.   Vai tas nav savādi ?  :wtf: 

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Ar kādu kļūdu ir tas "boot error" ?

Ko tu uzskati par boot error? :)

Link to comment
Share on other sites

X11 ielaade apstaajas peec splash screen.

Laikam jaagaida catalyst draiveris 14.06 - tam esot Trusty Tahr supports.

Link to comment
Share on other sites

ķeblis

Pēc paša personīgās pieredzes varu teikt, ka uzinstalēt draiverus caur Additional Drivers ir bijis kārtīgāk/stabilāk nekā caur manual install uz pēdējām Ubuntu/Lubuntu/Xubuntu versijām (Man gan tieši nācies saskarties ar Nvidia GT M draiveriem un AMD ATi / Intel Hybrid graphics draiveriem).

Atinstalē tos draiverus kurus uzinstalēji

Enable 3rd party repositories

Pievieno x-swat updates (3rd party update, stable) repo: https://launchpad.net/~ubuntu-x-swat/+archive/x-updates vai xorg-edgers (3rd party test, unstable) repo: https://launchpad.net/~xorg-edgers/+archive/ppa

Pēc tam ļauj refreshot repositories list, vai caur termināli:

 apt-get update

Pēc tā ej uz "Additional Drivers" un izvēlies + instalē jaunāko draiveri

Kad tas izdarīts:

sudo aticonfig --initial

Pēdējais - Restart

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Un šitas palīdz ?

echo "blacklist radeon" | sudo tee -a /etc/modprobe.d/blacklist-radeon.conf
sudo depmod -a
Link to comment
Share on other sites

nnoname

jālieto apple dzelži un macos, tad šādu problēmu nebūs, jo tā ir vislabākā un uzticamākā kombinācija visumā!!11!

Link to comment
Share on other sites

Uz MacOS, tāpat kā uz Linux - nav office. Tas ir fakts, un netiek apsriests.

Bet ja datoru konfigurē pats lietotājs, tad kāda starpība ko viņš neprot izdarīt - Windows vai Linux? Dēļ tā jau MacOS nav labāks. Arī Macu ir jāmācās!

Un nevajag vainot Linuxu un AMD, ja 1kārši trūkst elementāra saprašana uzbūvē.

 

P.S. Lūk pie noveau problēmām gan pats Torvalds esot vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Uz MacOS ir microsoft office, man ir tāda uzlikta, lai gan vairāk par email klientu es neko no tā nelietoju.

 

Domā ar "elementāru saprašanu uzbūvē" pietiek lai pielauztu neejošu Catalyst draiveri.   :) 

Daudzi esot ar to Catalyst nobrikojuši savu ubuntu.  LOL

Link to comment
Share on other sites

Nu ja nelieto tad neraksti dezinformāciju! Tas Microsoft Office uz MacOS, pēc funkcionalitātes ir pielīdzināms Gnumeric un AbiWord.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Kamēr nav jāraksta makrosi VB, vai jāpilda montekarlo simulācijas fakn ekselī, pastāstiet ar ko Libre Ofiss ir sliktāks, neskaitot to, ka to var skriptot ar pitonu, nevis literātu mīļāko valodu- beisik.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Ja jau pacēlāt tēmu, tad es ar mazliet ar offtopic padarbošos...

nevertell, maz man sanākusi bakstīšanās ar visādiem Ofisiem Linux vidē, bet ja jau tu ieminējies par Libre Office - varbūt man intereses pēc vari bišķ skaidrību ieviest par Open Office VS Libre Office? Neinteresē gluži kaut kādi sīkumi, bet kā ir ar +/- lielos vilcienos atšķirībām starp abiem tieši iespēju/features ziņā? Interese man par šo ir, jo kaut kādu laiku atpakaļ skatījos kas varētu būt labāks supliments MS Ofisam uz Lubuntu (attiecīgi, ja kāds no malas dabū piesēsties tad lai nav akli jābakstās), bet googles rezultātos nekas vairāk par "Open Office ir labāks" komentāriem bez jebkāda pamatojuma netika atrasts.

Link to comment
Share on other sites

ir gan tur Microsoft Office ! tas var atvērt eksceļa failus xlsx

Nu ja tavas vajadzības aprobežojas ar ATVĒRT, tad vari jau arī saņemt PDF formātā, ne? Āksts.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Libre offis man tuvāk pie sirds, bet stāsts ir tāds- OpenOffis bija Sun projekts, Sun nopirka ļaunais orākuls un liela daļa dev'u sabijās, aizbēga un uztaisīja Libre. Libre man žirktāgs liekas, bet abi ir rakstīti Javā, tāpēc velams uzlikt nevis oupensursīgo džavu, bet Orākula īsto džavu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es neesmu nekāda sekretāre, man ofiss nafig nav vajadzīgs vairāk par kautko atvērt dažreiz LOL

Bet man bieži sanāk kodēt iekš softa, kas nemaz windowsam nav, piem. Apache Mesos. 

Un linuksa serverus adminēt no Maca ir daudz ērtāk (vērot programmas darbību vai to ieinstalēt). 

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Libre man žirktāgs liekas, bet abi ir rakstīti Javā, tāpēc velams uzlikt nevis oupensursīgo džavu, bet Orākula īsto džavu.

Izskaidro, lūdzu, savu orālo caureju.

 

Es neesmu nekāda sekretāre, man ofiss nafig nav vajadzīgs vairāk par kautko atvērt dažreiz LOL

Piekrītu, tu esi LOĻx. Sekretāre ir līmeni augstāk par tevi.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Esi microsoft office fetišists un īsts kreacionists ?   Ir redzēti cilvēki, kas domā, ka internets ir kautkas, kas atrodas "tajā e burtiņā" (IE)

 

Vai tev lika strādāt iekš office un tagad esi apvainojies uz visiem, kuri nelieto to draņka opisu?

 

Ir tādi, kuriem liek rakstīt wordā, visu laiku (16h dienā) , viņi paliek ļoti dusmīgi, ja uzzina, ka kāds lieto linux /  macos, nevis ms opisu

 

PS  Vai jums liek lietot windows un neļauj lietot linux / macosx ?   Pirātisko windows no writable CD ? LOL

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Neesi virzā mērcētus dadžus sapīpējies?

Kā tādi murgi var līst ārā...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...