Jump to content

Administratora palīgi Windows Server 2012 R2


muuris
 Share

Recommended Posts

Kā pareizi pievienot Administratora palīgus ar piekļuvi pie Active Directory, User un Computer kontiem, Bet liedz piekļuvi Administrator kontiem.

Windows Server 2012 R2 uz VMWare player.

 


Vai pie GPO atslēdzot Create new Group Policy Object links disabled by default tiks atspējota iespēja konkrētajiem administratoriem rediģēt citus administratorus?

Labots - muuris
Link to comment
Share on other sites

Tādas laikam by default nebija


Vai lietotāju iekļaujot Domain Admins grupa pietiks ar to? Viņam jābūt Galvenā administratora palīgam, kuram nav iespējas piešķirt citiem lietotājiem administratora privilēģijas un noņemt tās.

Link to comment
Share on other sites

Nu a kapēc tu neuztaisi jaunu jūzeri un nepamēģini pats?

Laikam nebija by default? Kā to saprast? Man tagad uzinstalēt Win2012, lai izglābtu tavu algu?

Admins neko neprot, bet iestāde aicina darbā viņam palīgu. :D

Link to comment
Share on other sites

Tas tikai man tā liekās, vai jautājums ir baigi nesakarīgais? Nav skaidrs par kādiem administratoriem vispār ir runa? Parasti tādas lietas dara izveidojot grupu priekš konkrētas roles (piem servicedesk vai 2nd line) un tiek iedotas konkrētas tiesības uz konkrētiem OU iekš AD.

Ja runa iet par darbastacijām/serveriem, tad iepriekšminēto grupu var likt kur un kā grib izmantojot to pašu GPO.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm. Alga te nevienam pagaidām netiks skaitīta. Apgūstu jaunas lietas. Mācos konfigurēt un strādāt ar serveri.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tad uzinstalē uz testa kastes to serveri un eksperimentē! Pepsis, kafija, pa retam kāda siermaize un rauj cauri visu nakti! Forumos ir jāprasa vai nu virziens, vai specifiska problēma.

Bet pēc tevis rakstītā ir pilnīgi skaidrs, ka tu esi ticis darbā kur neproti darba pienākumus.

Link to comment
Share on other sites

Tā izskatās.

Es daru nevis vāvuļoju, šeit vāvuļo nevis dara.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...