Jump to content

Failure to display security and shut down options. Risinājums?


skolnieks_2
 Share

Recommended Posts

Dators – Acer Laptops. Nav iespējams uzbūtot, ne safe mode, ne kā savādāk. Ok, pačekoju, cieto – jā varētu būt vaina, daudz bad sektoru, apdeguši kontakti, nu vecums, nopirku jaunu hdd, sainstalēju, sakopēju, updeitoju, VISS iet. Atdodu PC. 2 dienas – tas pats, nebūtojas. Ok, paņemu kompi. Uzlieku jaunu W7. Un eju atkal visam cauri – un viss iet. Viss strādā, rauju bateriju, no strāvas ārā, visos veidos cenšos nokārt, nu iet maita. Tagad ir atkal pagājušas 2 dienas un tas pats, BET – ir pavediens. Pazinojums - Failure to display security and shut down options. The logon process was unable to display security and logon options when CTRL+ALT+DELETE was pressed. If the operating system does not respond, press ESC or restart the computer by using the power switch. Bet pēc OK nospiešanas, viss turpinājis strādāt. Izslēdza ar shut down un …. Viss. Atkal nulles punkts.

 

Kompis nekarst. HDD ir jauns un foršs. Instalācija ir pārbaudīta, nav bijušas problēmas iepriekš. Pirmajā reizē uzliku visus updeitus, otrajā jau tikai security un nekādu draiveru updeitu, (jo draiverus pašus sainstalēju no ražotāja lapas), nedz optional updeitus arī ne. BIOS ir pakāpeniski updeitots uz jaunāko.

System restore nestrādā. vienkārši nokaras un neiet. Restore pointi ir izveidoti uzreiz pēc instalācijas, bez updeitiem un pēc.

 

Gudriniekiem, kas teiks tas tak acers – tas neko nemaina, pašam ir Acers, kalpo jau 4,5 gadus, lielisks dators. 

 

Gūgli arī māku izmantot, bet pagaidām tur risinājumu neesmu radis.

 

Ļoti gaidu kādu ieteikumu, ko darīt un variants – izmest kompi, vai palikt zem preses man neder. 

 

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Labi, no regulāras pārkaršanas ir nomelnējusi kontaktgrupa uz HDD plates. Labāk ap sirdi palika? 

Galvenais ir piesieties kaut kam, nevis atbildēt, cik netipiski.

Link to comment
Share on other sites

Ja arī Tev brauc virsū, Tev nav tiesību atbildēt ar pretuzbraucienu.  Savaldība - augstmaņu tikums. Tas šeit tāds nerakstīts likums. Kas par proci un čipsetu? Nav tas vecais defektīvais Nvidia čipsets? Man divi Aceri, abi lieliski kompji bija, kamēr tas Nvidia čipsets, vai kas tur, nenosprāga. Atdevu šīkajiem, tie pa gultām un dīvāniem tos kurināja un ātri beigti palika.

 

p.s.

Pa retam jau ieslēdzas, ja kas, bet ne uz ilgu laiku.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Te jau ir jautājums, kāpēc viņš pēc svaigas pārinstalācijas iet, 1-3 dienas, bet pēc tam nomirst? Ja tas būtu GPU, mirstošs, tas notiktu uzreiz. Speciāli mēģināju arī to pārbaudīt, atstāju 12h ieslēgtu to kompi, nu viss strādā, iet, darbojas.

Pēc 2 dienām, atkal nekā - netiec pat līdz WIN7 loading ekrānam.

Acer Aspire 5733z

Win7 Ultimate x64

 

Ja kas, Ramu arī pārbaudīju, ieliku no sava kompīša, notestēt, viss ok. 

Link to comment
Share on other sites

Rams pārbaudīts tas, kurš atrodas šajā acerī ar  problēmām? Ja šis rams, tad ar kuru programmu, kādā režīmā, cik ilgi? GPU stress test ar darbināts? 

Ko saka HeavyLoad  ?

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Ir ielikts RAMs no mana PC, kurš ir zināms, ka iet bez bēdu.

Stresstesti nav taisīti. Bet es atkārtoju, tā nav pārkaršana, jo ja dators pārkarst, to ir iespējams ieslēgt pēc tam.

te nobirst opsistēma, nobirst tik ļoti, ka neizdodas pat safe modā ieiet.

Link to comment
Share on other sites

Ja smadzeņu invalīds izdomā tēlot datortehniķi, tad tā sanāk, jā.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Es standartā uzlieku AVG+MSE. Lai kaujas savā starpā, kurš labāks.

Par instalācijam izkratīju cik varēju, bet neatzīstas, ka kaut ko liktu. Bet es lēnām nosirmoju. Pirmo reizi man šitāds gadījums...

Link to comment
Share on other sites

'skolnieks_2' =  Es standartā uzlieku AVG+MSE. Lai kaujas savā starpā, kurš labāks.

 

Te nu komentāri lieki. uz priekšu, uz gaišo nākotni !

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

... uzlieku AVG+MSE. Lai kaujas savā starpā

Njāa, šitas nu ir retais gadījums, kad pilnībā piekrītu betonam :butcher: . Gan jau vēl ko tikpat ģeniālu pats, vai klients izdara, tā kā nav ko brīnīties.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Verneris

:D :D :D Vel uzliec virsuu mcafee + sainstalee yandexus un toolbaarus, bez tiem win vispaar nevar darbinaat!

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

MC Afee antivīruss vai Internet Security? To mēslu piedāvā Adobe uzinstalēt, ja neskatās un spiež tik next next lai dabūtu flešpleijeri un rīderi.

 

99% no drazas arī tā ar no blīves starp krēslu un datoru next next starpniecību tiek ievazāta :>

Link to comment
Share on other sites

Nu tas Internet Security, kaut arī ir draza, bet nebremzē sistēmu tik traki, kā īsti divi antivīrusi. Jā, pašam vēl win 95 laikos kaut kādā prāta aptumsumā izdevās uzlikt DrWeb pie kaut kā jau esoša, Nortona laikam. Pēc tā čakara, kamēr vienu nonesu (jo uz P1 133, 32MB ram tas prasīja pusi dienas) bija mācība visam mūžam - vienmēr pirms klienta kastei lieku AV, pārbaudu vai kaut kas jau tur nesēž.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Internet Security

Da man pofig, bet tīri interesei. Par kuru tieši?

Ar tādu salikumu to zvēru ir daudz - Kaspers, Nortons/Symantec, Trend, Avast, Mcafee, Bitdefend,.... , apnika.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Skaidrs ir viens, ka lai kā Jūs šausminātos, neviens no Jums tāpat nav spējīgs identificēt problēmu vai sniegt tai racionālu risinājumu.

Lasot pēdējos komentārus man rodas iespaids, ka visas Jūsu ultra-mega-giga datorzināšanas aprobežojas ar kādu "best practises" stilā rakstītu manifestu, par to, ka CD-romu tā kā nevajadzētu izmantot par kafijas krūzītes turētāju. Es apzinos, ka varbūt kāds no Jums jūtas varens, jo ir pabeidzis datorkursus, vai pat iedomājies, skolā rakstījis wordā un exelī formulas izmantojis!

 

Tad lūdzu izpaudiet savas zināšanas un pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā atrast problēmu un/vai tās risinājumu, nevis tukši deldējat klaviatūras taustiņus!

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Skaidrs ar Jums :D bērnu dārzs. 


Būtu labāk nenodarbojies ar verbālo caureju, bet paskaidrojis, kur tad ir tā mega problēma, reāli PAMATO, kāpēc nevar atrasties abi divi uz datora, nevis tukši tirs par to, ka tā nav smuki.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Skaidrs ar Tevi dzērušā ķirzaka.

Tipisks foruma/tvnet/kasjauns komentāru rakstītājs :)

It kā apgalvo, ka ir gudrs, bet nav spējīgs to parādīt ar nevienu darbību, jo viņam nekas nav jāpierāda :D :D :D

trololol.

 

Es saku, ja Te visi ir tādi speci, lūdzu, kāds ir risinājums, bez tukšas muldešanas?

Link to comment
Share on other sites

Bāc, nu priekš tevis vienīgais risinājums ir datorserviss! Tu taču neko neproti! Tu uzskati ka pāris teikumos forumā var nejēgu apmācīt par datortehniķi?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

ehh, man likās, ka boot.lv ir gudru cilvēku forums :D 

bet izrādās, tipisks mutes virinātāju kantoris :(

 

tā vietā, lai konstruktīvi kko risinātu, Jūs muldat vēl bezsakarīgāk kā krievijas propogandas mašīna. 

 

Tāpat, es atkārtojos, joprojām NAV neviena jēdzīga risinājuma izņemot TUKŠU DIRŠANU (sveicieni ķirzakai un tam otram čibrikam).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Būtu labāk nenodarbojies ar verbālo caureju, bet paskaidrojis, kur tad ir tā mega problēma, reāli PAMATO, kāpēc nevar atrasties abi divi uz datora, nevis tukši tirs par to, ka tā nav smuki

 

1) Par to, ka nevar atrasties abi divi, jau cilvēki rakstīja un kā saka "tici uz vārda", nevis meklē paskaidrojumus. 

2) Par Win nobrukšanu pēc 2 dienām: varbūt tomēr kādi Win updeiti to nograuj vai arī  ticamākais, ka konkrētais lietotājs/klients pie vainas. Es to klientu pasūtītu nah..., lai iet pie cita spečuka un pēc tam pajautātu kā veicās pie cita meistara. Ja dators arī pēc nedēlas strādā, tātad secinājums, ka tomēr būsi darījis ko nepareizi un varēsi apsmadzeņot ko tieši darīji nepareizi un kā saka - mācīties no kļūdām.... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...