Jump to content

Manuālā zibspuldze pa lēto :)


martinno
 Share

Recommended Posts

Biju pasen iegādājies Yongnuo 560II, pēc tam pārdevu, tagad atkal sagribējās kādu blici.

Pasērfoju ebajā un uzgāju 560III versiju pa lēto :)

 

http://www.ebay.com/itm/321431524429?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

Cena par 27$ zemāka nekā citiem tirgoņiem, kas galā rezultējas blices cenā, kas ir tuvu smieklīgai - 33Eur.

 

Pārāk saldi, lai būtu patiesība, bet es pasūtīju un vakardien tika atzīmēts kā shipped.

 

Ja kādam ir vēleme - sūtiet, bet uz savu atbildību.

 

P.S.
Būtiskākais specenē - pirmā lētā manuālā blice ar iebūvētu bezvadu uztvērēju. Lai to varētu izmantot, nepieciešams piepirkt atbilstošu palaidēju.

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

martinno

Labāks, ne labāks, bet cena kāda...


P.S.
Es nemēģinu šeit kādam iestāstīt, ka Yongnuo ir kruta, bet tikai norādu, ka konkrētā blice ir nopērkama par smieklīgu naudu :)

Link to comment
Share on other sites

Man ar tās firmas viena blice ir, pa to cenu neticami laba. :) Tur pat vakars krogā nesanāk normāls.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja kādam ir vēleme - sūtiet, bet uz savu atbildību.

Pag, tur taču tā bija vienīgā pa to cenu? 

Link to comment
Share on other sites

85 gabali bija. Visi gan pārdoti.

Lētako III par 69$ atrodu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

martinno

Atvainojos, ka tik vēlu iepostēju... No rīta vēl bija vairāk nekā 10 gab. pieejamas.

P.S.

Ja atnāks, tad atrakstīšos par iespaidiem :)

Link to comment
Share on other sites

niekalbis

Es samērā skeptiski skatītos uz pilsoni ar 44 atsauksmēm, no kurām pēdējās ir par pāris $ sūdiņiem...cerams, ka nav izdomājis 'взял и кинул'

Link to comment
Share on other sites

niekalbis

Vienmēr pastāv 'business oportunity', ka katrs desmitais aizmirsīs laikā pieteikt claim-u. Es vienreiz kaut kādus 30$ pakāsu, jo nogulēju termiņu, un pārdevējs ar pāris tūkstošiem feedback-u cita starpā papildus pazuda no līča. Anyway- lai veicas sagaidīt!

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es parasti nenoguļu - ebays atgādina, ka feedbacks jāatstāj - tad arī var mocīt to pārdevēju, ja nav kaut kas kārtībā :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

Atmiņas kartes no ebay neņemtu un citiem silti neiesaku.

Rūgta pieredze ar zaudētiem datiem un viltotām atmiņas ietilpībām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Pirms nedēļas arī 560 iii paņēmu. Bet kopā samaksāju 51 euro. No francūžu amazones ņēmu, tā kā domāju ka tur uzmetiens praktiski neiespējams.

Link to comment
Share on other sites

microSD 128GB :shok: , tas jau vien liekas neticami! Nu ok, mūsdienās viss strauji attīstās. Iečolēju googli!:)

Bet tur pat kaimiņos Amazonē šis maksā 119 baksi, a šis te pa 26 tirgo.. čota dīvaini

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Par Yongnuo blicēm man ir vislabākās atsauksmes. Gan saliktas labi, gan kalpo uzticami.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Neliels apdeits :) (bilde pielikumā)

 

post-66304-0-37521100-1402993424_thumb.jpg


Nevar vairs saprast - parasti, ja ir kaut kāds metiens, tad ebay's uzreiz atskaita naudu... Te šie atkal saka, ka viss būs zajebisj  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...