Jump to content

Palīdzība izvēloties videokarti Mātesplatei


Wizard
 Share

Recommended Posts

Tā kā neko nesaprotu no datora, tika izvirzīts jautājums, kāda videokarte, iekļaujoties 50Euro, ir labākā šaj mātesplatei ''GA-G31M-ES2L '' var būt gan interneta veikalos, gan ss'ā, vai vel kur var nopirkt to,

Paldies par atsaucību.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Procis kāds?Barošanas bloks,modelis?

Man uz tirdziņu iet svaiga gts450.

Labots - intervall
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Procis... :D q6600, barošanas bloku piemeklēšu, bet jautājums, videokartei tā ligzda derēs manai platei? Neko nesaprotu no tā... Un ir kāds saits, kur var 'saskaitīt' elektrības patēriņu, kādu barokli ņemt?

Link to comment
Share on other sites

Mātesplates lapā arī ir rakstīts kas viņam pa slotiem.

Un videokartes lapā arī! Kā arī strāvas patēriņš. Tava mātene ar proci tērē pie 120W, cietnis savus 12W, videokarte 106W (ja var ticēt tam ko raksta).

Nu, ja tas esošais baroklis ir īsts 450W, tad vairāk neko nevajadzēs, bet tiem lētiem tie uzrakstītie wati parasti ir domāti tjipo īslaicīgie griesti, nevis pastāvīgi. Ieliec lēto barokli failservā ar daudz diskiem - piestartēt nevar :)

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

varbut kads seit:  var atrast kadi sloti der manai matesplatei?

 

1 x PCI Express x16 slot - šitas nozīmē, ka tu tur varēsi iebāzt jebkuru videokarti, kas ražota kādu pēdējo 6-7 gadu laikā

Link to comment
Share on other sites

Es no datoru komponentem neko nesajedzu.

Tad kapēc tu tur grābsties? Samaksā kādam kas jēdz, nevis mēģini nodarboties ar mantas tīšu bojāšanu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...