Jump to content

Atsauksmes par Netvision


Cilveeks
 Share

Recommended Posts

Man te ienācās piedāvājums no netvision.

Sola zemu cenu un ļoti labu pakalpojuma kvalitāti, tiek piedāvāta Interaktīvā Tv ( Rīga, Centrs ). 

Gribētos uzklausīt Jūsu domas par šo firmu, ir vērts vai nē pāriet pie šiem.

Link to comment
Share on other sites

Zem šitā izskatās, ka nesen laikam apvienojušies vairāki mazāki - City5G, Ultranet, Rednet u.t.t.

Es pirms pusotra gada pieslēdzu City5G, centrs, Miera iela. Tagad rēķini nāk no Netvision. 100Mbps, speedtest.net rāda ~80-90 Mbps, statiskā IP. Torrentus, vismaz man, izskatās, ka nelimitē. It kā viss turās diezgan stabili, internets mēdz moš reizi mēnesi uz 20min pazust. Un reizi 3-4 mēnešos pazūd uz pusi dienas. Nesen kādu nedēļu nebija - bet to arī korekti atrēķināja no rēķina. Sazvanīt pa dienu īzī, vakaros mēdz ilgi necelt trubu.

Link to comment
Share on other sites

Ja nets nav nedēļu - tad nav nets vispār.

Es paņemtu to netvision pamēģināt. Ja viņi nepiekrīt - atmestu ar roku. Paskatītos vismaz tracert/netdiscover un tad jau redzētu vai Izzī/Baltcom-veidīgie vai sakarīgs nets.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

ka tev iet ar to netvision interneta testesanu? jo man ari doma vinus sev pieslegt

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Iesaku ar šo firmu neiesaistīties, jo pēc tam jūs no viņiem vaļā netiksiet. Skrullēs un skrullēs rēķinus katru mēnesi. Tur ir jāzin bezmaz visa likumdošana, lai pēc tam no viņiem tiktu vaļā. Nožēla būs liela.

Link to comment
Share on other sites

Kā var no viņiem netikt vaļā, ja, piemēram, ir beztermiņa līgums, bez saistībām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...