Jump to content

Kur meklēt šādu skrūvi?


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Tātad ir nepieciešama šāda 5mm skrūve ar plakanu galvu, kas paredzēta Samsung ledusskapja durvju rokturim. Varbūt ir zināms, kur varētu tādu meklēt? Garumam nav nozīmes, to var apzāģēt, galvenais ir plakana galva un atbilstoša vītne.

 

Biju 1000 skrūves un tur teica, ka ar šādu vītni viņiem nekas tamlīdzīgs neesot. 

 

post-1472-0-31681800-1403204507.jpg

post-1472-0-32677200-1403204516.jpg

skruve-1.jpg

skruve-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

elkorā starp ledusskapju grēdām. tur pārdevēju maz, kamēr šie vienā galā ....

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Man liekas ka mētajas man pāris tādas aprūsējušas, es autošrotā no 200L mucas paprasīju pāris saujas nahaļavu  un katram dzīves gadījumam sagrābties. Nezinu ko tieši un kadai markai ar tādam skrūvē, bet nu autiņos ir ja nu ne tieši tadas tad ļoti līdzīgas točna

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Nu ja nav obligāti ar krustiņu (tas sarežģītāk), tad jebkuram sakarīgam virpotājam 10 min darbs - no nerūsējošā uzvirpot, ar zāģīti vienu rievu plakanajam skrūvgriezim un viss OK. Protams, var jau arī krustiņu iefrēzēt, bet vai vajag?

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Ja nav skruvju veikalos vai drazas kaste...atliek ebajs pa dargo...mekle...head cap, button cap, binder cap, flat thin head..etc...

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Eu veči, attopas, viens virpotāju iesaka, cits ebay! Galīgi mužiku domāšanas vairs nav?!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Copmanis

Virpotājs tev nevirpos pāris skrūvītes, pirmām kārtām jau vajag arī pareizu profilu un griezni... :D

Link to comment
Share on other sites

 Nu pirms gadiem 30 pašam bija pieejama virpa un kaut gan ne tuvu neesmu virpotājs vai atslēdznieks, kas tikai netika virpots, protams, ar īstā virpotāja palīdzību sareģītākās lietās (piemēram ieskrūvējamie titāna ledusāķi kalnu kāpieniem),  viens otrs zobrats, objektīva Industar 50 fokusēšanas gredzens (pēc jūrmalas smiltīm oriģinālo nācās pārzāģēt :devil: ), pārejas gredeni no M39 uz M42 (veciem Zenit- 3M stikli uz Zenit - E).  Skrūve vispār ir sīkums, tikai ja specifiska vītne, pareizi jāuzasina grieznis un pareizas vītnes solis jāzin.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Virpotāju nevienu nepazīstu, līdz ar to neiešu meklēt. Man vienalga vai var atskrūvēt ar seškanti, parasto skrūvgriezi, kad tikai vītne pareizā un virsū var dabūt dekoratīvo plastmasas elementu, tāpēc galvai ir biezuma ierobežojums. Līdzīgas skrūves esmu no dažādiem devaisiem skrūvējis, bet diemžēl diametrs nav 5mm.

 

 

Tiešām nevar piemērot citu?!!
 

 

Kad būšu tajā pusē, tad uzmetīšu aci.

 

 

Delve 2
 
Link to comment
Share on other sites

Labi, nevar jau saprast, kāpēc tieši tāda vajadzīga, bet durvju rokturi pieskrūvēt, var tak entajos veidos.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vajadzīga tieši tāda, jo citādu nevar ieskrūvēt :) Var protams, šāda tipa skrūvi skrūvēt, bet ligzda alumīnija korpusā būs neatgriezeniski sačakarēta. 

 

shutterstock_69170734-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tev tajā bildē ir skrūves pa metālu domātās.


 

 

Var protams, šāda tipa skrūvi skrūvēt, bet ligzda alumīnija korpusā būs neatgriezeniski sačakarēta
Tu taisies to rokturu skrūves pastāvīgi skrūvēt? Nu iebliez vienu, lai tak turas. Problēma.
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
NeticuNevienam

 

 

bet ligzda alumīnija korpusā būs neatgriezeniski sačakarēta. 

Nu pārurb caurumu uz citu, sev tīkamas skrūves izskata, derīga diametra caurumu un iedzen jaunu vītni, paredzētajai patīkamajai skrūvei. 

Tev skats skrūves galvai svarīgs, vai lai turās klāt tas, kam jāturās?  Te taču bez virpotājiem un ēbrejiem, un citām izvirtībām var mierīgi tikt galā!

Link to comment
Share on other sites

Delve2 katalogā cerīgi izskatās DIN 921 un ISO 7380. Abas gan iespējams jāpieslīpē un jāiezāģē dziļāka plakanā skrūvgrieža rieva.

 

Tev takš tur standarta M5 vītne, ja?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Var protams, šāda tipa skrūvi skrūvēt, bet ligzda alumīnija korpusā būs neatgriezeniski sačakarēta.
Ja vecā skrūve kas pirmajā bildē Tev tad tā ligzda jau sačakarēta.Jo skrūvei točna nav norauta,tā kā jaliek vien tad no tavas pēdējā postā čupas.Jeb tiešām jaurbj jauns caurums un ja alumīnijs mīksts var iztikt bez vītnes griešanas.Ar veco skrūvi vien (tikai urbt vajag ne lielāku par 4-4.2mm).
Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Izskatas , ka ar smalko - nestandarta vītni ... bet pārtaisīt to uz parasto .... kur ir problēma :sorry: ? Un pat Tevis paša iemestie samorezi ... iegtiez ar vienu jaunu vītni , pēc tam nošmirģelē vajadzīgajā garumā un usjo - to vītni tak neredz ....

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Eh, diskusija jau protams interesanta, taču realaja dzīve paņem jebkuru celtniecības montāžas līmi.... un pielīme kaut pats sevi pie griestiem....

Šis manuprat ir tas gadījums kad nav vajadzības meklet akadēmiski pareizus risinajumus - sarūsejusi nagla + montažas līme, skrūve no autokapsetas, da kaut ar lokveida savilceju "stjažķu" ir iespejams atrisināt vajadzību, nemaz nerunajot par brīvi modificetu skrūvi no tuvējā celtniecības širproteba mogazīna

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Var arī koka tapu iedzīt, manis pēc un piesūcīnāt ar saviem sviedriem. Sviests. Tā kā tādi bērni risinat šīs lietas.

 

Te čupa ar praktiskiem ieteikumiem, (mans, šis pēdējais, protams, sarkasms), bet jautājums - skapim ir vēl garantija?

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Es gan tā īsti nesaprotu, nafig braukt uz veikalu, iet pie virpotāja, meklēt krutu līmi, u.t.t. Es paņemtu pofig kādu skrūvi, ka tik vītne štimmē. Novīlētu galviņu plakanu, ar dzelzs zāģīti iezaģētu rievu skrūvgriezim un, ja vajag, nozaģētu skrūvi vajadzīgajā garumā. Darbs uz piecām minūtēm un lai to izdarītu nevajag CNC darbagaldu. Pietiek ar flaķenēm, lai skrūvi pieturēt, vīli un dzelzs zģīti. Nu jā, mūsdienās jau "kartīgs saimnieks" visu met ārā,  māju tura tīru un labo cerību kastītes ar visadām skrūvēm mājā nav. Ja vajag elementāru skrūvīti, tad iet uz bodi jaunu pirkt :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Piekrītu, ka tā varētu būtu collīgā vītne. Diemžēl šādi eksemplāri mājās nemētājas. Ir 3 un 4 mm

 

Es arī paņemtu, ja vien būtu ko ņemt. Pieņemu, kad tev kā praktiķim mājās mētājās visi iespējamiem izmēri ar atbilstošām vītnēm, bet ne visi ir tik tālredzīgi.  

 

Es paņemtu pofig kādu skrūvi, ka tik vītne štimmē

 

Re kur ir ledusskapis, kur viens rokturis ir pieskrūvēts, otrs nav, jo iztrūkst vienas skrūves. Kādas vēl te koka tapas vai superlīme? Pēc kā tas izskatīsies?

 

post-1472-0-70193000-1403250583.jpg

ledusskapis_durvis.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tur tak da jebkādu attiecīgā izmēra var iemaukt. Problēma ta. Da i ne vītne jātaisa, pa tiešo ieskrūvē tajā alumīnijā, da kaut vai cietā metālā.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad visas ledusskapju remontdarbnīcas jau nobankrotējušas? Kāpēc jāizgudro seškantains ritenis? :shok:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...