Jump to content

Lētākais un ērtākais variants 30 SIM kartēm demo telefoniem?


J.Reinis
 Share

Recommended Posts

Īsumā situācija tāda, ka nepieciešams turēt demonstrācijas/apmācību režīmā 30 mērnieku PDA. Dzelži īpatnēji ar to, ka tiem nepieciešama SIM karte, kas reģistrējas tīklā (kā rezultātā iestūķēt visos simtgadīgas zelta zives atkrīt). Man vajadzīgs lētākais un ērtākais risinājums - lai šīs trīsdesmit kartes maksimāli ilgi darbotos bez konta papildināšanas (nebloķējoties), un lai visām kontu varētu papildināt reizi pāris mēnešos centralizēti caur iBanku, un lai papildināmā summa būtu pēc iespējas zemāka.

 

Es skatījos tos OKartes, Amigo un ZZ nosacījumus, un, sit pret sienu, tā arī netiku gudrs, kura no kartēm tad spēj ilgāk darboties ar vienu papildināšanu, un kuru lētāk uzturēt dzīvu ilgtermiņā

 

Varbūt ir kādas speciālas SIM kartes, kas spēj simulēt pieteikšanos operatora tīklā - līdzīgi kā tās FreeSIM kartiņas priekš operatoram piesaistītajiem tālruņiem - viņas tak kautkā tiek garām tālruņa iebūvētajām autorizācijas metodēm simulējot sveša operatora tīkla ID? 

 

P.S. ja runājam par priekšapmaksas kartēm - kā īpašs bonuss būtu minams, lai uz šīm kartēm nenāktu katru dienu kautkādas reklāmas SMS, jo tie draņķa PDA dīvaini uzvedas un bieži jāpārstartē, ja uz kartēm tiek zvanīts/rakstīts.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

ZZ datu karte neder ? Atsprāgst gan ātri - kā kredīts beidzas , toties reklāmas , lab , ja reizi mēnesī un pazvanīt uz viņu nevar .

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
(labots)

Grossmeister - "Derīguma termiņš 7 dienas, cena 1.28€" - nē, nederēs, par tādu cenu es arī varu katrā agregātā ielikt Bites lēto pieslēgumu par 3.99€ mēnesī un sanāks kudi lētāk. Man te reāli vajag budžeta risinājumu. Atceros studenta gados kad tikko parādījās zelta zivtiņa varēja par 99 santīmi papildināt reizi trīs mēnešos, un dzīvot no bonusiem - tādi termiņi un nosacījumu jau sen kā nav dēļ tā, ka numuri operatoriem beidzas, ja?

 

Kār ar tām FreeSIM vai līdzīgām kartēm, ko minēju izlabotajā pirmajā rakstā? Varbūt ka vispār varu izvairīties no īstu SIM karšu likšanas - tas būtu pavisam feini..

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Nafig tev priekšapmaksas kartes, paņem lētāko pieslēgumu, piem,. Amigo zemcenu tarifs 1. Nebūs jāčakarējas un jādomā par laicīgu karšu atjaunošanu visām 30, katru mēnesi atsūtīs vienu rēķinu uzreiz par visiem.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
(labots)
paņem lētāko pieslēgumu, piem,. Amigo zemcenu tarifs 1.

 O, pašlaik šitias izskatās pēc varianta - lai gan 55 euro mēnesī nav gluži tik lēti, kā gribējās, bet vismaz kaut cik ekonomiski.. A ar citām priekšapmaksām vairs nevar par 1 euro mēnesi vai divus bomžoties vairs?

 

Tiekam vēl skaidrībā ar tām emulatoru SIM kartēm un iespēju/neiespēju tādu izmantot lai liktu iekārtai domāt, ka ir pieteikusies tīklā, un tad saku visiem paldies par padomu un slēdzam tēmu.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Nez, pēc kāda laika LMT nesāks braukt augumā? Ne trafika, nekā, bet viņu pieslēgumu nahaļavu izmanto.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Es paskatījos savu rēķinu. Visi ģimenes telefoni ir uz viena vārda reģistrēti. Ir vairāki numuri. bet pāris numuri ir tikai pāradresācijai (tiem ir starta tarifs - Bite) uz numuru, kurš ir aktīvā lietošanā. Rēķins par šiem numuriem ir 0,00€. Tiem ir aktīva sim karte - var veikt zvanu un uz tiem var piezvanīt un aizsūtīt sms. Ja nedara neko - sanāk 0,-€.

 

Ar priekšapmaksas kartēm, pēc kredīta beigām karte ir aktīva vēl konkrētas dienas (lidz pat 90 dienām, ja nekļūdos). Zelta zivs sākuma komplekts 1.49€ uz 30 dienām. Pēc 30 dienām karte būs aktīva uz ienākošajiem zvaniem vēl 60 dienas.

Labots - chieris
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tieši tā priekšapmaksas kartēm iet termiņs(cik ilgi tu vari zvanīt,sutit sms par savu naudu utt) un tad termiņš cik karte aktīva, okartei par 1,42 eiro kopumā tas bija 100 dienas ? ja nemaldos...20 sarunu 80 tādas?

lai vai kā tad izmaksas + - sanāks 3 menešos 40 eiro apmēram

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Ja tos 30 PDA lieto biznesa klients (t.b. uzņēmums), operatori, iespējams, piedāvās papiluds nr. par minimālu vai 0.00 abonēšanas maksu. Biznesa klieniem ir līgumi, kuros jāmaksā tikai par veiktajiem zvaniem,  paredzēti vismaz 30 aktīvi balss nr. un pārējos nr. klients var lietot pēc savas patikas (t.i. aktīvi nelietot).

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
(labots)
operatori, iespējams, piedāvās papiluds nr. par minimālu vai 0.00 abonēšanas maksu

A vot figu - mūsu kantora Mele2 pateica, ka aktīvi numuri izmaksājot kaudzi naudas, bet viņi par 4€/mēnesī par gabalu ir gatavi iedot simkartes bez zvanu iespējas. Laipni atteicos, pateicu ka tā ir ņirgāšanās, jo parastais pieslēgums civilajiem pie viņiem maksā tikai 25 centus dārgāk, ka pie citiem operatoriem arī nebūdams zelta klients var dabūt vairākas REIZES labākus piedāvājumus, un ka viņi var iet dēt...

 

Pašlaik Agronauta ieteiktas M2M ir absolūts favorīts, jo ar tiem 10MB, kas iekļauti 1.14€/mēnesī es vēl varētu arī dabūt no tiem PDA atpakaļ uz serveri testa datus,un tas vispār būtu prīmā! Liels paldies - rītā zvanu LMT.

 

Patiesībā fantastisks piedāvājums priekš visādiem GPS trackeriem, skaitītāju datu kolektoriem, utml. iekārtām - es paņemšu priekš abu auto izsekojamajiem verķiem arī šo pieslēgumu.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
(labots)

Avaron - variants arī labs, bet man te tā svarīgā vajadzība visas 30 kartes menedžēt (apmaksāt/papildināt kredītu) caur iBanku - es tak nošaušos, ja man katru mēnesi vajadzēs 30 aparātus ķidāt vaļā, pārlik SIM kartes pa vienai uz telefonu, un sūtīt SMS uz kkādiem servisa numuriem. :)

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

A vot figu - mūsu kantora Mele2 pateica, ka aktīvi numuri izmaksājot kaudzi naudas, bet viņi par 4€/mēnesī par gabalu ir gatavi iedot simkartes bez zvanu iespējas.

Kuru tarifu plānu tad tev mēģināja iesmērēt pa 4€? XS maksā 2,70€.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Patiesībā fantastisks piedāvājums priekš visādiem GPS trackeriem, skaitītāju datu kolektoriem, utml. iekārtām - es paņemšu priekš abu auto izsekojamajiem verķiem arī šo pieslēgumu.

M2M pieslēgumi ir paredzēti tieši šādiem automatizēšanas risinājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

M2M tiešām tas, ko vajag - par tiem 4€ ko izmaksā numurs - meli, toč meli... 

Pie bites varētu uz uzņēmumu panākt kaut ko līdzīgu ar rēķinu - tur gan bija nosacījums - vismaz 1€ notērēts sarunās un tad abonēšana nulle, bet nu 30€ nav 50€...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

par tiem 4€ ko izmaksā numurs - meli, toč meli...

 

zin piezvanija cilvēks, a tur otrā galā sajuta, ka nu varēs tik ieziepēt lai iesmērētu un sāka tīt ap pirkstu. Mele2

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...