Jump to content

Audio aparatūras kastes moddings


Luke
 Share

Recommended Posts

Gribu kaut kur ielikt DIY DAC. Negribu tērēties aparatūras kastei, bet gan tām vajadzībām pielāgot kaut ko no tā, kas man bēniņos mētājas. Bēniņos mētājas Wangine WPA 600 aparatūras kaste:

wangine-wpa-600-front_39095.jpg

 

Kā redzams, tai aparatūras kastei ir vairāk pogu un "ručku" kā man vajadzētu.

Domāju, kas sanāktu, ja mēģinātu aizšpaktelēt nevajadzīgos caurumus, pāris reizes pārpūst priekšējo paneli ar krāsu, noslīpēt, nopulēt. Vai vērts mēģināt? Jūsu domas?

 

 

Link to comment
Share on other sites

mēģinātr var...bet cilvēk/h un materiālos aizies vairāk kā kāda kaštele pa 30 EUR no čaina..cik lielu vajag ?


var vēl mēģināt jaunu front paneli izgatavot..no Alumīnija plāksnes un tad nopulēt..vai koka...varianti ir.

Link to comment
Share on other sites

Cik paspēju sagooglēt, ar tiem Chainas brīnumiem uz ātro izskatījās tā, ka shippingā aiziet vairāk kā par pašu keisu. Tad jau labāk Modushop. No kurienes Tu pats savējās vilki?

Gribētos pēc iespējas lielāku kasti, lai nebūtu jādomā kur un kā ko saspiest. Tāpēc pat domāju par 19" kasti. Vēl neesmu izlēmis vai nepamēģināt Lampizatoru- t.i. tad, imho, prasās pēc palielākas + ventilējamas kastes..

Alumīnija plāknes arī jāpasūta + vēl jātaisa tā, lai saiet kopā ar esošo plāksni- imho čakars..

Link to comment
Share on other sites

Toties vai Modushopam nesanāk nedaudz lētāks shippings?

Vēl, ja Modushopā ņem uz siju, tad sanāk paņemt bez VATiem, bet šiem 100% nevar zināt vai neaiztrieks uz Lidostu

Rādās, ka man divus keisus vajadzēs. Te tiem chainas par shippingu "each additional item" maksā gandrīz vai tik pat kā pērkot vienu..

Link to comment
Share on other sites

var aiztriekt var..bet pret to ar ir zāles ja liela summa.

 

modušopam cenas bez PVN + vēl šipings no svara pa zonām..tur var sarēķināt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...