Jump to content

Futbolbumba
 Share

Recommended Posts

Pieslēdzot stacionāro datoru pie televizora ar HDMI savienojumu skaņa tik un tā tiek padota uz PC tumbām nevis uz HDMI. OS pat nepiedāvā iespēju pārslēgt skaņas outputu skaņas uzstādījumos. Vai ir nepieciešams papildus kādu savienojumu no skaņas kartes uz videokarti ? pieslēdzot portatīvo ar iebūvētu HDMI ligzdu gan viss notiek kā vajag.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt palaid tam TV aparātam iespēju to skaņu paņemt no tā tava PC, pirms tu PC izjaucis!

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ir divi varianti vai nu iekš PC parādās vēl viena skaņas karte - tipa "HDMI audio output" kura  tad ir jāizvēlas programmā. (Parasti ati kartēm)

Vai arī vajag papildus vadiņu no mātes plates (skaņas kartes) digitālā outputa uz video karti (parasti nvidia kartēm)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Man ar Nvidia karti parādās zem playback devices nvidia hdmi output port 1/2/3 Attiecīgi vienam no monitoriem ir tumbas, tiesa gan neizmantoju. Bet skanēt viss skan.  Nekādus papildus vadiņus nevajag.

Labots - EpicDamage
Link to comment
Share on other sites

Futbolbumba

Paldies visiem par atbildēm.

Atvainojos, uzreiz nepieminēju, ka lietoju DVI-HDMI pāreju.
Patlaban esmu noskaidrojis ka skaņu būšu spiests laist atsevišķi, jo nav iebūvētais HDMI ports videokartē, bet gan caur DVI.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

Patlaban esmu noskaidrojis ka skaņu būšu spiests laist atsevišķi, jo nav iebūvētais HDMI ports videokartē, bet gan caur DVI.

 

Tas nenozīmē ka obligāti skaņa neiet! Piemēram manai NVIDIA kartei iet skaņa! Cita lieta, ja konkrētā videokarte nenodrošina skaņu caur hdmi/dvi (kas principā ir viens un tas pats no tehniskā viedokļa, tik licenzēšanas noteikumi atšķiras) 


Pasaki kas par videokarti! 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...