Jump to content

Un kādu OS lieto tu? Balsojam.


Design
 Share

Balsojam "Kādas Operētājsistēmas mēs lietojam"  

352 members have voted

  1. 1. Kādas operētājsistēmas mēs lietojam ?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ja Windows 10 kontrolpanelis būtu tāds pats kā windows 7 tad viņš bez šaubām būtu daudz populārāks OS un mierīgi varētu aizstāt windows 7 bet redz viņi to laikam negrib izdarīt!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • vvv

    14

  • Bomaars/C12

    11

  • Toļiks

    11

  • Design

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bomaars/C12

Windows 7 man bija kā galvenais uz win 8 vai 8.1 pusi negribeju skatīties...pamēģināju, tagad uz win 7 atpakaļ nevelos skatīties... pietam draugs bij tāds pats tikai un vienīgi win 7 kā teicu ka vajag pamēģināt, tā arī izdarīja un nu arī negrib redzēt win 7, tā ka kkas tomer ir tai jaunākajā labāk...win 10 ar savu bezmaksas update +directx iespējams nogremdēs kādā palielākā laiciņā win 7


Lai gan zik jūzeru lieto jaunus pc vai tos pērk...ar kadu os noperk ar tādu dzivo līdz pc galam

Link to comment
Share on other sites

Es gan domāju, ka ne jau W7 smukais kontrolpanelis, vai smukā start poga noteica to, ka W7 tik populārs. Vienkārši W7 ļoti labs sanāca. Un ļaudis ir ar viņu ļoti apmierināti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Windows 7 man bija kā galvenais uz win 8 vai 8.1 pusi negribeju skatīties...pamēģināju, tagad uz win 7 atpakaļ nevelos skatīties... pietam draugs bij tāds pats tikai un vienīgi win 7 kā teicu ka vajag pamēģināt, tā arī izdarīja un nu arī negrib redzēt win 7, tā ka kkas tomer ir tai jaunākajā labāk...win 10 ar savu bezmaksas update +directx iespējams nogremdēs kādā palielākā laiciņā win 7
Arī es pamēģināju Windows 8.1 bet man neiepatikās un pārgāju atpakaļ kā lielākā daļa cilvēku to dara, pa lielam cik izskatās vienīgais nopietnais Windows 10 pluss būs DX12... 

 

 

Es gan domāju, ka ne jau W7 smukais kontrolpanelis
Precīzāk sakot nejau smukais bet ārkārtīgi ērtais! 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nez es tiem kam iesaciju un tie kas pargaja ir apmierināti kā galvenais un svarīgakais - ātrāka OS... man win 7 lai būtu gatavs darbam uz parastā hdd vajadzēja 1,5min ar 8.1 tas ir daudz atrak aptuveni 40-50sek mož pat atrak ar parasto hdd... + restartejas atrāk un iziet no miega režima...kas veciemkompjiem ir svarīgi kas jau tā lēni...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nez es tiem kam iesaciju un tie kas pargaja ir apmierināti kā galvenais un svarīgakais - ātrāka OS... man win 7 lai būtu gatavs darbam uz parastā hdd vajadzēja 1,5min ar 8.1 tas ir daudz atrak aptuveni 40-50sek mož pat atrak ar parasto hdd... + restartejas atrāk un iziet no miega režima...kas veciemkompjiem ir svarīgi kas jau tā lēni...
Nu nezinu kas tev tur ar to PC bet man piemēram Windows 7 startējās 22 sekundēs! 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es nerunāju par startēšanos bet kopsumma par to kad ir gatavs darbam...es neziskaidrošu bet WIN 8.1 ir ātrāka os to var just pat uz veciem hlamiem

Link to comment
Share on other sites

Es nerunāju par startēšanos bet kopsumma par to kad ir gatavs darbam

Tieši par to es arī runāju, ko nozīmē gatavs darbam to kad OS ir pilnībā ieslēgusies un nekas vairāk nelādējās!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nē nē...tad kad pilnvērtīgi ieslēdzas teiksim browseris ...utt...bet ar windows 7 tas bija lēnāk...katrā ziņa štrunts ar to ieslēdzas tikuntā atrāk ar win 8.1 iet vieglāk uz vecakiem pc utt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nē nē...tad kad pilnvērtīgi ieslēdzas teiksim browseris
Nu nez man viņš momentāli ieslēdzās cik ātri noklikščināsi tik ātri arī ieslēgsies. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Windows 7 man bija kā galvenais uz win 8 vai 8.1 pusi negribeju skatīties...pamēģināju, tagad uz win 7 atpakaļ nevelos skatīties... pietam draugs bij tāds pats tikai un vienīgi win 7 kā teicu ka vajag pamēģināt, tā arī izdarīja un nu arī negrib redzēt win 7
Kam ir jābūt lai šitādu caureju uzrakstītu, tas pat nav mārketings, trulums , stulbums, zema izglītība, vai tas ir viss kopā?  :shok:  
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Derētu balsojumam no šodienas pievienot arī Windows 10

Diemžēl nezinu kāpēc bet šo tēmu vairāk nevar rediģēt jo vienkārši nav tādas opcijas ?  Arī gribēju ielikt Windows 10 bet nezinu kā apiet šo situāciju.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

piecdesmitlatu, tu saki ar windows xp var visu izdarīt? tagad pamēģini palaist uz viņa battlefield 3

Link to comment
Share on other sites

tie, kuri vel lieto XP, šaubos vai viņiem ir nepieciešamība spēlēt kaut kādas spēles. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

tie, kuri vel lieto XP, šaubos vai viņiem ir nepieciešamība spēlēt kaut kādas spēles.
Tiem kuriem ir veci datori tie arī lietos to XP. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nez es tiem kam iesaciju un tie kas pargaja ir apmierināti kā galvenais un svarīgakais - ātrāka OS... man win 7 lai būtu gatavs darbam uz parastā hdd vajadzēja 1,5min ar 8.1 tas ir daudz atrak aptuveni 40-50sek mož pat atrak ar parasto hdd... + restartejas atrāk un iziet no miega režima...kas veciemkompjiem ir svarīgi kas jau tā lēni...
Profils rāda 18 g. Pēc kuras klases pameti skolu?
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kāda ir dzelžu robeža lai 64bit OS vietā liktu 32bit OS ? Kāds procesors un cik ram ir jābūt runa iet par w7, w8, w10

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

nū, ja rāmis 4GB un vairāk, tad 64bit OS būtu tikai loģiski...

Link to comment
Share on other sites

Kā piemērs Procesors Athlon x2 5600+ 2gb ram uz šāda labāk likt 64bit vai 32bit OS ?


Tad jau sanāk ka ar 2GB ramu labāk darbosies 32bit OS ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad jau sanāk ka ar 2GB ramu labāk darbosies 32bit OS ?

 

ne obligāti

nesen bija situācija - Toshiba loptops ar 64bit W7H un tikai 2GB RAM - vilkās kā mironis savās bērēs

tā kā Win bija legāls, uztaisījām upgrade uz 10 un veiktspēja jūtami uzlabojās (bet loptops vienalga sūC)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Tad jau sanāk ka ar 2GB ramu labāk darbosies 32bit OS ?
 

 

Priekš 32bitu sistēmas minimālais rams ir 1GB, priekš 64bitu sistēmas minimālais rams ir 2GB. Secinājumus nav grūti izdarīt!

 

Ja rāmis nav lielāks par 2GB, tad viennozīmīgi 32bitu sistēma!

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...