Jump to content

Būnvieniecības veikali Latvijā, to dāvanu kartes.


Tuubijs
 Share

Recommended Posts

aloha puertos amigos!

Ir nepieciešams iegādāties dāvanu karti kādā no lielākajiem Latvijas būvniecības veikaliem (Depo, K-Rauta, etc.), bet izpētot šo veikalu mājas lapas, atklājās, ka tūr nekas nav minēts par dāvanu karšu pieejamību vai citu infromāciju par šāda tipa pakalpojumiem.

 

Varbūt kāds no biedriem ir kaut kad nesen pircis kādu dāvanu karti kādā no lielākajiem būvniecības veikaliem Latvijā? Un ja jā, vai varētu padalīties ar detalizētāku infromāciju par šo veikalu, tobiš līdz cik naudiņām viņi izsniedz šīs dāvanu kartes, cik ilgā laikā viņas var izmantot, nianses, kas būtu man jāzin.

 

Par cik pats neatrodos Latvijā, tad fiziski nav iespējams izbraukāt veikalus, zvanīt - spēcīgas izmaksas, rakstīt e-pastus - māc bailes, ka laicīgi netiks atbildēts (gaidīt atbildi mēnesi vai vairāk, šoreiz nederēs).

Link to comment
Share on other sites

Krūza veikalos ir dāvanu kartes.

pasūtīt var atsūtot e-mail uz tirdznieciba@kruza.lv,

pretī dabūsi rēķinu uz atrunāto summu (ja neesi LV), par kuru, pēc apmaksas saņemšanas tiks noformēta dāvanu karte.

Summas no 10,- Eur.

Jāizmanto 6 mēn. laikā.

Uz vietas var noformēt jebkurā Krūza veikalā.

Labots - Joiman
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu ņemt dāvanu karti vislabāk ir tiešam tādā depo, jo tur ir vislielākais piedāvājums preču ziņā, un dāvanu kartes ir visādas. Summas jau bij dažādas man liekas latu laikos redzēju sāot ar 5ls -500ls utt + Depo ir daudzās pilsētās.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Pārskaiti cilvēkam labāk naudu, nevis iegāz viņu uz kautkādām dāvanu kartēm!

Dāvanu kartēm termiņi beidzas, atlikumu nevar saņmt, jāizpērk santīms santīmā u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Paldies par info, biedri.

Creationist, šoreiz vienkāršas naudas dāvināšana nederēs.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Es piekrītu viedoklim par naudu!

 

Dāvanu karte jau principā tā pati nauda vien ir! Tikai ar krietni ierobežotām lietošanas iespējām.

Izdrukā smuku aploksni ar domu kam tā nauda domāta. ;)

Link to comment
Share on other sites

psihiatrs

Depo uz vietas var iegādāties. Vienīgi tās nominālvērtības bija tikai dažas. Ja pareizi atceros, 10 eiro, 15 eiro un 30 eiro, bet var jau sakombinēt.

Link to comment
Share on other sites

Depo var arī šņabi nopirkt, tā kā cerētais mājiens uz mājas labiekārtošanas darbiem var neizdoties :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Gan jau, ka visām lielākajām bodēm ir dāvanu kartes. Pats esmu Kuršos dāvanu karti ņēmis. Ja cilvēks tiešām pats ko savām rokām dara, tad labāk ir dāvanu karti, nevis naudu - naudai tāpat sieva aci uzliks, ka ģimenes vajadzībām var ko vērtīgāku iegādāties par sū* štrumentiem :) Jebšu pats nopērk vienu sīkumu, otru sīkumu - un skaties, vairs tur nekas nesanāk. A ar dāvanu karti vismaz pa tēmu ko nopērk.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Šī nav reklāma :)

 

Nopērc Narvesenā Premium dāvanu karti - to var izmantot jebkurā veikalā, kur pieņem norēķinu kartes. Idejiski tā arī ir bankas karte ar konkrētu summu uz tās. IMHO, pati labākā dāvanu karte, kāda šobrīd eksistē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, tas jau gandrīz tas pats, kas skaidra nauda. Mīnuss - pazūd pirkuma tematiskums.

Link to comment
Share on other sites

Janka, tas būtu tīri ok, ja katrā būvn. bodē būtu dāvanu kartes, bet mani intresē arī nomināli, jo pirkt kkādas 10 dāvanu kartes, kurai katra vērtība ir 10 vai 20 euro, arī negribu.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ā... Nu, vismaz Kuršiem bij no 10 līdz 100 EUR, un visādi nomināli vēl pa vidu. Vienīgais - tās kartes i pliks "papīrs", tobiš, nevar iztērēt vienu karti pērkot kauču ko par mazāku summu, un paturēt atlikumu. Piemaksāt gan var iepērkoties. Tā kā zināmos apstākļos, vairākas kartes nemaz nav tik slikti. Nu, 10 gab., protams, pa šerpu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja runājam tiešāk, tad ir plāns iehavot karti uz 300 euro. Veicamie darbi ir zināmi gan man, gan jubilāram + apaļa jubileja, tāpēc būtu riktīgi feini, ka varētu iehavot vienu tādu karti kādā no lielākajiem būv. bodēm.

Ir varianti?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nezinu ka tagad, bet perioda pirms gadiem 5 -10 paspeju pastradat gan K-Rauta, gan Depo un vel beigas Ogres buvmaterialu veikala un visos bij davanu kartes. Protams bij pieejamas kartes pa "standarta" summam, bet neviens neliedza to prieku iegadaties ari karti piemeram pa 171.82 Ls, tik vajag uzprasit.

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja runājam tiešāk, tad ir plāns iehavot karti uz 300 euro.

Bāc.. Nu ieliec tos 300 EUR aploksnē un uzdāvini! Papildini ar smuku kartiņu. Labāk paštaisītu.

 

Nah cilvēku pie konkrēta veikala piesiet????

 

Es jebkurā gadījumā būtu 100x priecīgāks par naudu nekā kaut kādu dāvanu karti!  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bāc.. Nu ieliec tos 300 EUR aploksnē un uzdāvini! Papildini ar smuku kartiņu. Labāk paštaisītu. Nah cilvēku pie konkrēta veikala piesiet???? Es jebkurā gadījumā būtu 100x priecīgāks par naudu nekā kaut kādu dāvanu karti!

Saku velreiz, šoreiz parastas naudas dāvināšana nederēs, tāpēc ir intrese par konkrētu dāvanu tipu, tobiš dāvanu karti iekš kāda būvn. veikala.

Ja tas būtu kāds random cilvēks, kuram grūti būtu izdomāt, ko dāvināt, iespējams, ka arī būtu nauda aploksnē, bet šoreiz ir konkrēta persona, konkrēti mērķi un vajadzības.

Bet paldies par info!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...