Jump to content

Kā tikt līdz Lubānas Depo


Recommended Posts

       Mazliet esmu pasācis remontiņu mājās un sanāk diezgan bieži aizskraidīt līdz kādai celtniecības bodei. Agrāk varēja no depo mazliet pabraucot uz leju pie kapiem apmest apkārt, bet tagad jau kādu laiku tur uzlikta zīme, kas aizliedz kreiso pagriezienu. Dēļ šī esmu pasācis braukt uz Krūzu, bet problēma jau ka es mājās daros tik pēc darba pa vakariem uz Krūza tikai līdz 20:00 strādā, bet Depo līdz 21:00.  Mežciemā bija kaut kāda Mājai/dārzam?!? bode, bet tur aizklapēta ciet.

         Vai tas ir normāli, ka lai aizbrauktu uz Depo no Purvciema, man ir jābrauc gandrīz vai līdz slāvu aplim, lai tiktu uz Lubānas ielas virzienā uz Depo?

Link to comment
Share on other sites

Nu aiz kapiem bik tālāk var nogriezties pa kreisi (ir tur arī nepārtrauktai līnijai pārrāvums). Es parasti tur metu ripā, ja vajag no tās puses piebraukt..

Labots - Luke
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tavā gadījumā, ja neesi mainījis dzīvesvietu :), brauc pa Dzelzavas ielu lidz Ulbrokas ielai, tad pa Ulbrokas ielu līdz Keldiša. No Keldiša ielas tu tiec uz Lubānas ielu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Paldies, arī bija vajadzība tikt uz vienu vietu turpat blakus, bet līdz Slāvu aplim nebija vēlmes dzīties.

Link to comment
Share on other sites

un no manis Paldies. Biju kaut kā aizdomājies līdz tai ielai, tik biju pieņēmis, ka gan jau tur tikai pa labi variants.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...