Jump to content

Barošanas bloks priekš Asus HD 6870 CU


Rubenis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Man ir iespēja pa 20€ savā īpašumā iegūt Asus HD 6870 CU videokarti (šādu - http://www.asus.com/Graphics_Cards/EAH6870_DC2DI2S1GD5/)

 

Pēc benchmarkiem sanāk, ka šī videokarte ir jaudīgāka par manu pašreizējo HD 7770 videokarti, tādēļ loģiski, ka šo videokarti gribu ielikt savā datorā:

 

Intel Xeon E3 1230V2

8Gb RAM

Intel 330 SSD utt.

 

Vienīgais kas mani uztrauc ir barošanas bloks. Man pašlaik ir šāds http://www.1a.lv/datoru_komponentes/barosanas_bloki/chieftec_atx_23_500w_pfc_80_gpa500s8

un strādā kā nākas pat ilgstoši spēles kapājot.

  

Pie rekomendācijām ir 500W barošanas bloks, PSU kalkulators arī rāda, ka par pie maksimālas slodzes visas komponentes netērēs vairāk kā 350W.

 

Bet vai ar šo 500W barošanas bloku pietiks arī HD 6870??

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Uz tieši tāda paša barošanas bloka darbojas MSI Z77-G43 plate ar Gigabyte 560 Ti (448) videokarti un procesoru I5-3570, bet cietais disks ir tikai viens (500GB), otrais laiku pa laikam tiek likts slotā kā ārējais, operatīvā tāda pati 8Gb Crucial, SSD nav, bet ir 4X140 mm karlsoni un 4X120 mm karlsoni, DVD čīgātāji veseli divi. Un pietiek jau trešo gadu, agrāk bija LG 775 platforma. Pie kontakta ir skaitītājs, nezinu, cik tas precīzs, bet LinX, Furmark, Kombustor stresa testos un spēlēs nekad vairāk par 300W patēriņu nav rādījis. Procesors virstaktēts līdz 4,2 Ghz.

Videokartes "oficiālais " patēriņš - 218W (kombustors un interneta ziņas).

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu ar 24A uz vienu līniju un 21A uz otru, kas ir šim barošanas blokam, it kā jau būtu jāpietiek ar normālu rezervi, bet videokartei vajag 2x6pin barošanu, barošanas bloka ir viens 6+2pin. Otru noteikti ņemšu no 2 Molex tipa kontaktiem ar pāreju.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...