Jump to content

Teļļuks, kā otrs monitors.


martvigs
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka gribētos pamēģināt prikola pēc pieslēgt TV pie datora, otra monitora vietā.

Tad kāda pāreja man būtu jāpērk, lai šāds prikols sanāktu?

 

Teļļuka izeja , scart, neatceros kā sauca trīs ieejas , (dzeltens, balts, sarkans)

Videokartei - D-Sub, HDMI, DVI-I

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Baigi vecs tv, jēga vispār slēgt? Saprastu ja Tv būtu bikit jaunmodīgāks nekā 90 gadu...jo nu jau vairākus gadus TV ir standartā aprīkoti par HDMI un daudziem arī ir VGA

Ja pieslēgsi tad bilde nebūs laba

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

D-Sub -> Scart . Var salodēt pats - RGB signāli sakrīt , tik ar sinhronizāciju čakars neliels .

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Pilnīgi bezjēdzīgs pasākums. Caur D-Sub > Scart pārejnieku vēl būs jāliek kāds softs, kas ļauj forsēt izšķirtspēju un sinhronizāciju. Bilde tāpat būs pilnīgā pakaļā. Nafig čakarēties.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Martvigs - Tu saproti, ka ne jau aiz ļauna prāta mēs Tevi atrunājam, tas ir ļoti labi, ka gribi kaut ko uzķīmiķot - vienkārši tiešām pats būsi vīlies, un šis ir tas gadījums, kad, kā saka, rezultāts neattaisno līdzekļus.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

martvigs

 

 

Martvigs - Tu saproti, ka ne jau aiz ļauna prāta mēs Tevi atrunājam, tas ir ļoti labi, ka gribi kaut ko uzķīmiķot - vienkārši tiešām pats būsi vīlies, un šis ir tas gadījums, kad, kā saka, rezultāts neattaisno līdzekļus.
 

 

Es tak neapvainojos:D

 

https://img1.sprzedajemy.pl/540x405_tv-lg-flatron-fbrlx-4673631.jpg man vot šitāds TV stāv mājās un pie viņa arī gribēju pievienot

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Ja nav normāls Plakanais tv ar HDMI nav jēgas vienot

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...