Jump to content

Volvo S40/C30 iegāde


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Ģimenē vajag ieviest vienu mazauto. Skatos, skatos acis izskatīdams, bet neko nesajēdzu. Negribētos līst pāri 5000 eur iegādei, bet teorētiski ir stiepjams līdz kādiem 6800. Tie gan paredzēti apkopei, reģistrācijai, ziemenēm utt.

 

Bikuci papļāpāju ar @@versatile par 147 Alfu, bet kaut kā šķiet, ka aizmugures beņķis ir super šaurs, bet tur vismaz 1 sīko vajag novietot. Vēl arvien uz 147 skatos, bet tā arī neesmu dzīvē iekšā iesēdies un pabaudījis. Plačos neesmu manījis virspusīgi skatoties.

 

VW, Audi negribu, nevaru pacelt normālu gadu/saturu/whatever. Slikta pieredze ar Skoda Fabia, tas ir ārpus listes.

 

Tad vēl metu aci uz Volvo C30 gejauto, jo tam izskatās cerīgs pakaļējais beņķis (lai arī 2vietīgs) un par savu cenu šķiet komfortablākais no visiem sīkajiem autohlamiem.

 

Volvo S40 arī izskatās OK, arī šo centīšos šodien vai rīt kādā placī vismaz ieraudzīt.

 

Zinu, zinu, visi mazie Volvo ir ford-renaulti.

 

Kaut kādu 116/118 būmeri neizskatu, tie kaut kā ir bikuci par dārgiem dotajām iespējām.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • versatile

    10

  • Žaks Noriss

    25

  • guess

    7

  • Bonifacijs

    7

Bonifacijs

Nu par 5k eur jau var labu labo autiņu dabūt faktiski jebkurā izmēru un vēlmju kategorijā. Kaut kādas alfas un C30 super retus autiņus ja nu ņemtu tad cenā līdz 2-3k un uzķīletu pats līdz konfektes stāvoklim. Maksāt par dažos eksemplaros uzražotu autiņu 5k eur.... nu nezinu, tas točna nav tā verts ja vien tas nav kaut kads superkulta autiņš tipo chevrolet camaro

 

S40 - zviedrfranču opels - ja atrod smukā komplektācijā tad kāpēc gan ne? Ar pirkšanu, ekspluatāciju un tālāko nodošanu citās gādīgās rokās īpašas problemas nav paredzamas

 

Tur jau sanāk arī Toyota Corolla sedan, Honda Civic sedan u.c. smuki autiņi

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
(labots)
Honda Civic

 

Domā to kosmisko Civic? Baigi mazs piedāvājums.

 

Corollas smukas paliek 2008. gadā, bet tam rokas par īsu.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
(labots)

Maskavas 461 gadījumā nav Germāna megaplacis ar skaidām pārnesumkārbā un Lietuvos Rytas airbega vietā nesistam autiņam?

Labots - Žaks Noriss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Es nepetīju kas ir pardevejs utt. vienkārši no ss.lv iesūtīju letāko no tiem auto variantiem par kuriem domaju mēģinot ieteikt - tā tīri ieskatam kā tas izskatās

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

500 aizmugurē sēdēt nevar un ātrumus pārslēdz blakussēdētājam ar elkoni bakstot kuņģī. 2L kokakolas sešpaka neizjauktā viedā nav ieliekama bagāžniekā. Tas ir skrituļdēlis vienpatim.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs
Toyota Korola izskatās "prosta kā piecas kapeikas"...salons nekāds

 

Foto tā arī izskatās, tik pasēdi iekšā pabraukā kādu dienu un saproti ka tur viss ir OK un ir savs zināms šarms, tur ir tāda viegluma sajūta, nav tāda arhaisma ka iekš volvo - moderni autiņi moderniem cilvekiem

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

versatile

Volvo C30 man pašam baigi patīk, bet tas aizmugures vāks ir drusku par mazu praktiskai lietošanai.

Iekša/priekša gan būs kā S40.

Es ņemtu V50 ar dīzeli, iet uz gaisa.

 

Bet par to alfu - nu, es tak teicu, man ir bik pāri 100kg un 190cm - man arī iekš V70 ir problēmas "aiz sevis" komfortabli nosēdēt 4h... Draudzene alfā aizmugurē ir vizināta, bija ok; bērnam tur toč nebūs problēma. Tikai alfas gadījumā vajag pačekot vai ir atslēdzami pakaļas logu mehānismi - neatceros, man 3d un nav aktuāli, bet kaut ko tādu atminos lasījis.

Par 5k EUR Tev sanāk jau zolīds aparāts...

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/159/akgin.html nebūs diži lielāks par S40, bet za to 159...

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/147/amhil.html

Protams, pats saproti, arī ar divgadīgu autiņu var ieberzties un arī S40/V50 apakšā ir Ford Focus, nevis volvo; bet kopumā gan jāsaka, ka laikam auto gaume mums dikti līdzīga :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Astra nē, ar to ir bijusi darīšana un tur nekas nav labs.

 

Jāatzīst, ka par Focus ir iezagusies doma, bet šad tad ir redzēti Fokusi pacelti servisos gaisā un tur dominē zināmā sarkanīgi brūnā krāsa + Fokusu krāsojums nākot nost uzreiz kvadrātmetros.

 

Kopumā, protams, labu variantu nav neviena ražotāja apskāvienos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

arī S40/V50 apakšā ir Ford Focus, nevis volvo

Paskaidro man šito. Es nesaku, ka tā nav, bet neesmu arī pārliecināts, ka tā ir taisnība ;)

 

S40 ir labs variants ;)

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volvo/s40/bigfle.html

 

Bet kā ar V50? Vajag to papildus vietu bagāžniekā, vai pietiek ar S40?

 

Par tavu atvēlēto summu iznāk normāls S40, un vēl eļļām, siksnām u.t.t. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 Universāli negribu. Tie ir vēl jautrāk nojādelēti par 330 benzīnmūmeri vai kvartu, ar ko jau astotais īpašnieks slidinās pa ezeru.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Paskaidro man šito. Es nesaku, ka tā nav, bet neesmu arī pārliecināts, ka tā ir taisnība

http://en.wikipedia.org/wiki/Ford_C1_platform

 

 

Tiesa, iesēžoties, atšķirība būs gismas gados mērāma - ja uz fokusa paneļa varētu mierīgi izvemties un neviens to nepamanītu, tad volvo iekša ir moderna pat tajos pašos 10gadīgajos S40.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Vai tad ar Fordu ir tik traki ar to brūno krāsu? Nu tad jau baigi man te paveicies, februārī paņemts 2007. gada fords, apakša ideāla. Skatē vēl inspektors bija mazliet izbrīnīts :D

Link to comment
Share on other sites

Focusam kraasa tuch,tuch liidz moldingiem ir redzeeta aplobiijusies,bet nav tik traki.Ar ruusu nav pobleemu,jo cinkots...hadene taada pati kaa s40 un mazda 3...mazda3 gan ruusee pamatiigi.
p.s. Focus ir pat ljoti sakriigs auto,bet virs 5 k eiro var atrast kko izteiksmiigaaku un interesantaaku.

Labots - guess
Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu, es skatīju vienu pirmās paaudzes eksemplāru par nepilniem 2k eur, tā jau viss gandrīz normāli, bet durvju un sliekšņu gandrīz nebija. Štrunts par to, pat sēdekļu stiprinājums rūsā.


Ā, Žak, piedāvājums dzīvē apskatīt pre-FL 147o joprojām spēkā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

+1 par kosmisko civiku, vieta viniem ieksha gandriz tikpat daudz kaa universaliem + 108kw bij laikam ar 6.5litru benzina paterinu.

un remontiem vari atvelet nakamajiem 5iem gadiem kadus 200eir (KOPAA pa 5iem gadiem) ja nav nojaats modelis.

 

vienigi baigaa hujina ka pirms gadiem 3-4 latvija vini nebija praktiski redzami,un skaitijas wow, bet tagad dienaa vismaz 10mit vari redzet.

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Kosmosā salīdzinot ar akordu tomēr ir jūtami mazāk vietas - ja autors ir lielkalibra cilveks tad būs pašauri, pierast var, bet nu man pielaikojot uznāca drusku kaustrofobija

Link to comment
Share on other sites

Kosmosā salīdzinot ar akordu tomēr ir jūtami mazāk vietas - ja autors ir lielkalibra cilveks tad būs pašauri, pierast var, bet nu man pielaikojot uznāca drusku kaustrofobija

nu saki ko gribi bet tik un taa tas akords paliek neinteresanta/nepraktiska masina kuraa nevari bagaznieka iemest ledusskapi.

kads tolks no tadas masinas par tadu $.

tos sedanu pircejus nekad neesmu sapratis ,ja vien tas nav bling-bling kkas.

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

versatile

Cilvēks tak meklē mazauto...


 

 

visi mazie Volvo ir ford-renaulti
Tas tā bija ar iepriekšējo paaudzi, kad bija s40/v40 - no 2004. gada uz ford bāzes.
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ledusskapjus vadāšu citā dzīvē. Tagad vajag kaut ko mazu un ar kaut nelielu iespēju iegādes un ekspluatācijas procesā sevi pilnībā neapzagt un lai servisi mani nepiesmej ik pārnedēļas.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu, daudie auto pirkšanas topiki, imho, ir skaidrs pierādījums tam, ka krīzes beigas sāk sasniegt tālākus slāņus.

Turam īkšķus un tērējamies apdomīgi, lai nākamā krīze nav tik sāpīga...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

nu saki ko gribi bet tik un taa tas akords paliek neinteresanta/nepraktiska masina kuraa nevari bagaznieka iemest ledusskapi.

 

Nu es vēl aizvakar ieliku savā Accord sedan 220L plastmasas mucu uz pakaļējiem sēdekļiem un mierīgi aizvedu uz jauno mītnes vietu, tā kā pieļauju ka vidēja izmēra ledusskapis arī nebūtu problēma, tāpat ik pa laikam izkrauju pilnu europaleti preču, sakrauju salonā un aizvedu kur vajag, a tas ir ap pusotru kubu un ap 550 kg kravas. Agrāk to pašu darīju ar A6 universāli un jāatzīst ka nu tiešām 3m dzelžus un laidara vārtus uz jumta vairs nevar tā pa vienkāršo vadāt, bet nu ietilpības kā tādas ziņā zaudējums nav nemaz tik ļoti jūtams. Nu ja ceļ savu māju vai nu kaut kas tādā garā, tad protams universāls vai buss, bet nu autors tak skatās pat C30.... tad nu....  ja nu vienīgi ir vajadzība bernu ratiņus vadāt, tad gan nekā - vajag universāli vai 3 durvju vāģi

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man krīze nevis beidzas, bet sākas, jo piespiedu kārtā atvadījos no bijušajiem riteņiem un kaut kā arī nešķiet, ka uzreiz grasos iegrābt kādu 911 vai S500 vai velns zina ko.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Īsti nesaprotu, kas par iebildumiem pret Ford Focus? Rūsē tikai tad, ja ir bijis sists, jo ir cinkots, un labi cinkots. Nu, jā, ir problēma 1. Focusiem, ka krāsa reizēm lobās nost, kā kosmētisks defekts nepatīkams. Salons plašs, vadība teicama, visai žiperīgs, ja neņemt ar 1.4 dzinēju...

Bet laikam ar Ford braukt ir nepieklājīgi ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

tos sedanu pircejus nekad neesmu sapratis ,ja vien tas nav bling-bling kkas.

Tos unviersāļu pircējus nekad neesmu sapratis. Kas katru dienu tie ledusskapji jāved? Ja vajag reizi 2 gados kaut ko aizvest tad var busu noīrēt. Es arī skatos jaunu auto un meklēju tikai sedanus/kupejas.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

jaaie*irsh taadu juutpaudiigi domaajoshu komentaaru!

 

Panjem golf 3 un vareesi 1000000000 gadus vinju par atlikusho naudu uztureet! Nezinaasi beedu un vareesi dziivot juutpaudi kuuuldams! :D

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Panjem golf 3
Neticēsi, bet ir cilvēki, kuriem nav vienalga, kā izskatās viņu auto gan no iekšpuses, gan ārpuses.
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...