Jump to content

Thinkpad T400 nestrādā ekrāna spilgtums


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

Pēc datora pārinstalacijas ir parādījusies problēma ar ekrāna spilgtuma regulēsanu (ar FN pogām). Tā vienkārši nestrādā.

Uz ekrāna rādās (on screen display), ka splgtums tiek mainīts, bet fiziski tas nemainās. Spilgtums tiek nomainīts tikai pēc restarta.

Cik internetā lasīju, tad cieti arī mokās ar to pašu. Dažiem palīdz jaunāko power manager vai videokartes draiveru uzintalēšana, bet man nepalīdz na viens, ne otrs.

Varbūt kadam no jums ir ideja, ko vēl varētu uzinstalēl, lai tas sasodītais spilgtums normāli regulētos?

Un tos labāk instalēt pirms vai pēc visiem win7 updeitiem?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nezinu, kas ir domāts ar vārdu "visi", bet no viņu supprta lapas meklējot pēc modeļa numura, man nepieciešams būtu tikai power manager, jo pārējais jau strādā.

http://support.lenovo.com/en_US/downloads/detail.page?LegacyDocID=MIGR-61432

 

Testēšānas nolūkos esmu uzinstalējis arī ATI videokartes softu, gan UltraNav softu, bet neviens nedeva rezultātu.

 

Vai vajag instalēt kaut ko papildus?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Lenovo Power management draivers ir, tas bija pirmais, ko uzinstalēju.

Uzinstalēju pat Lenovo SystemUpdate tooli, kas pats meklē pēdējos draiverus, arī tas saka, ka kritisko updeitu nav.

Bet spilgtums joprojām neregulējas.

Vai ir kāda nozīme secībai, kādā instalē draiverus & win7 updates?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tas ir kaut kāds ārprāts.

Tā arī man nav sanācis piedabūt normālu spilgtuma regulāciju.

Ar vecāku PowerManagement versiju piedabūju darboties spilgtuma regulāciju pašu par sevi, bet līdz ar to pazūd OSD (on screen display) indikācijas. Ne skaļuma regulācijai, ne spilgtuma, ne klavieres virsapgaismojumam. Esmu izmēģinājis gan Lenovo iebūvēto tūli, kas pats meklē vajadzīgos fraivers, gan manulāli esmu instalējis kādas ~5 PM  vecākas versijas. Kopā strādāt tā arī neesmu piedabūjis.

Ja kādam sanāk kādreiz tikt pie risinājuma, tad iedodiet kādu ziņu.

Šķiet, ka pagaidām palikšu bez osd, bet vismaz lai kaut ko var regulēt :(

Link to comment
Share on other sites

Esi pārliecināts, ka sainstalēti pareizie draiveri tieši konkrētajam modelim un OS, īpaši čipseta (kā pirmais)?  T400 ir kaudze modeļu un hvz, kā ar draiveriem.  Pašam gan ir L440 (bez problēmām), par T400 nemācēšu teikt.

post-602-0-82824500-1405931370_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
(labots)

Par draiveru pareizību paļaujos uz pilnā modeļa numuru uz laptopa dupša.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

intervall

Par paziņojumiem par regulācijām(ar hotkey) bija šāda šaize ar asus s6f subnotbūku.

Atrisinājums bija pareiza draiveru secība.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...