Jump to content

Izgaismotās USB klaviatūras


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Gribētos laptopam pievienot normālu ārējo klaviatūru dažu tekstiņu uzklabināšanai, minimāli, bet kādai spēlei arī. Skatos, ka ir kaut kādas relatīvi lētās izgaismotās klavieres Esperanza EK115 (ap 20 eur), A4Tech KD-126, Natec Zander (zem 30 eur). Šīs vispār ir lietojamas vai arī tikai skata pēc?

 

Negribētu izlikt 70 eur par Logitech vai Razer. Tādu vajadzību tās miljons reižu dienā dragāt spēlēs man nav.

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Bija viena šitāda lētā izgaismotā klaviere, pēc aptuveni 4 mēnešiem sāka pazust izgaismojums atsevišķām pogām. Rezultātā nopirku Corsair K70 vengeance. Pašlaik iet kādi 8 mēneši godam.

Link to comment
Share on other sites

Ir iegādāta Gembird KB-9835LU - lēta, taustiņi nav skaļi, gaisma pietiekoša, vienīgi nav īpašas ticības ka uzraksti - ja intensīvi tīrīs nesāks iet not.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ak, jā, mani interesētu kompaktums, numpads pat var nebūt, ja tas ko maina. Nederēs šīs ar garajām priekšām un mega 1002 papildus pogām, kur katrai vajag draiveri.

 

@@EpicDamage, tā jau likās, ka 20 eiro izgaismojums varētu būt ne pārāk noturīgs. 


@@Mieris, šī pat low-quality bildēs izskatās pēc dižās Ķīnas briesmu darbiem. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Bija reiz līdzīga klaviatūra, taustiņi ir briesmīgi un tekstu rakstīšanai pilnīgi nepiemērota. Jebkura lētākā Logitech izgriezīs pogas. Pēc skata jau smuka.

 

 

Ir iegādāta Gembird KB-9835LU
 

 

Ieteiktu pirkt tādu klaviatūru, kuru var paspaidīt dzīvē. 

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Nu pašas lētākās laikam labāk nevajag. Bija viena defender (balta un spīdēja visa poga - nejau simboli) palietoju nepilnu nedēļu, atdevu muterei un tur kaķis uzlecot izlauza 3 ppogas. Pagaidām vēl mētājas viena dārgāka jau ar normālu apgaismojumu (firmu neatceros), bet apgaismojums pēc ilgākas nelietošanas dziest nost un ieslēdzas pietuvinot roku - protams pēc +/- 4 mēnešiem vairs īsti nepietiek to roku pietuvināt, bet jau jāpieskarās, līdz ar to bieži sanāk sākt rakstīt bez pirmā vai pirmajiem 2 burtiem, jo kamēr nav atčohnījusies, tikmēr arī pogas nereāģē.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Izskatās, ka jāņem pie kāda kantora, kas tuvāk mājām, lai var ik pārnedēļas iet mainīt pa garantiju :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Skaidrīte! WASD nav mana kombinācija, tad vajadzētu būt ļoti lietošanā. Paldies!

 

Gaidu arī citas idejas!

Link to comment
Share on other sites

Pēc razer glikozes un G15 nopirku nevienam nezināmu firmu AULA - esmu apmierināts, lai arī tīrais ķīnietis, kvalitātei nevar piesieties. Tas jau bija redzams, kad izņēmu no kastes - vads pusotrs metrs un normāla resnums, nevis kaut kāds pusmetrīgs diedziņš. Cenu lāgā neatceros, bet,iespējams, bija 70$ komplektā ar peli. Gaidīju gan mēnesi, kamēr aziāts atnesa uz pleciem :\

Link to comment
Share on other sites

Zini, šī vairs nav mana, tā ir manas klavieres uzfrišināta versija ar lielu Windows 8 stila logo uz Windows taustiņa (manai ir "vecā stila" logo), zaļas krāsas CAPS Lock, NumLock  un ScrollLock statusa LEDiem (man bija zilā krāsā, kā klavierei). 

Ir 3 krāsu opcijas, laikam var mainīt:

 

Choose from 3 colours or switch it off during the day

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

AULA

 

Būs jāpaskata eBay. Paldies! 

Link to comment
Share on other sites

Man darbā ir šāda:

http://www.logitech.com/en-us/product/illuminated-keyboard-k740

 

Neiesaku. Milzīgs DEL taustiņš, INSERT pārcelts uz augšu.

Funcijas slēdzas kā lapsim - turot FN+kādu no F taustiņiem, nevis atsevišķi taustiņi.

Divi "\" taustiņi - otrs blakus kreisajam SHIFT, kurš ir pavisam īss - parastā burtu taustiņa izmēros.

Otrs "\" blakus ENTER, aiz apostrofa. Baigi kaitina.

Citādi gan drukāt ērti.

Cena ne visai laba.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Logitech ir par sālītu. To vispār neizskatu kā variantu.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Defender Oscar 660 melnā klaviatūra. Nekas izcils nav ,bet  drukāt var ātri un labi.

To ko biedrs par šīm klaviatūrām saka mazliet augstāk , nesaprotu - man mana klaviatūra patīk.

Mehānisko klaviatūru faniem varbūt nepatiks, bet man savukārt nepatīk mehāniskās klav.

 

youtube ir apskati, var paskatīties 

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

 

 

Milzīgs DEL taustiņš, INSERT pārcelts uz augšu. Funcijas slēdzas kā lapsim - turot FN+kādu no Ftaustiņiem, nevis atsevišķi taustiņi. Divi "\" taustiņi - otrs blakus kreisajam SHIFT, kurš ir pavisam īss - parastā burtu taustiņa izmēros. Otrs "\" blakus ENTER, aiz apostrofa. Baigi kaitina.
 

aij,... par izklājumiem vispār negribas runāt...

ir, IMHO, ideāls izklājums, bet ~80jevras par klavieri kkā žēl...

6gv2_1160-100251016-orig.png

 

sorre par offtopic...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

sorre par offtopic...

Arī no manis par ideālo izklājumu:

7b82Ubj.jpg

Sarkana Esc poga var arī nebūt sarkana, neatradu bildi, kur visas pogas melnas.


:)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Laikam būs jāiet uz Elkor, jo galīgi netieku gurds.

 

Man gan ir viens liels pluss - ar visām klavierēm rakstu vienlīdz... lēni. Tā ka tur nav ko spazmot un nākas pielāgoties visam. Zinu, ka man Makintoša jaunā tipa (un arī vecās caurspīdīgās) klavieres galīgi neiet pie sirds un tāds nespēju lietot saprātīgi, bet arī pie tā var piešauties.

Link to comment
Share on other sites

Noteikti aizej un paspaidi visas, kuras ieinteresēja.

Ko līdz klavieres specene un izskats, ja tā nepatīk uz tausti/taustiņu gājiens ne tāds, vai arī ir skaļa pārāk.

Vai arī otrādi - baigi klusa, ja patīk ka skaļi klikšķ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Žaks Noriss

Aizmirsu ziņot, ka biju Elkor, paspaidīju 4 dažādas klaviatūras, bet visas ir draņķi cenā līdz 45 eur. Nospļāvos, pagaidām lietošu esošo bez izgaismojuma.

Link to comment
Share on other sites

Kādu laiku atpakaļ senča kompim paņēmu kaut kādu Trust apgaismoto pa 15€. Gaismiņas itkā normāli strādā, tikai nevar neko regulēt, 3 krāsas vai nu ieslēgts vai izslēgts. Vienīgi paspaidot baigā lētuma sajūta. Ja negribi mehānisko, tad jāmeklē tās, kam ir rubber dome ar sķērītēm (tjip kā laptopiem), nezinu tik, vai tādas ir arī ar apgaismojumu. Bet nu sajūtas rakstot ir daudz patīkamākas. Jau kādus gadus 5 lietoju Logitech UltraX Media Keyboard. Super klaviere, kas savulaik tika iegādāta par 16Ls

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SudrabaEdzus

Var jau būt ka paceļu vecu tēmu nevietā, bet es jau vairākkā gadu lietoju Logitech klavieri G105. Apgaismojums blāvāks nepaliek (ir divi spilgtuma režīmi). Mocīta viņa ir vairāk nekā pietiekami - pat salieta ar kafiju, bet aizvien vēl strādā. Pirku pa kādiem 35 Ls laikam.

Izskatās šādi: http://www.elkor.lv/lat/elektronika/datori/datoru-piederumi/klaviaturas/logitech-gaming-g105-int.html#rev

Protams ka Interneta veikali šo klavieri piedāvā par dažādām cenām, tapēc izvēlies pats: http://www.salidzini.lv/search.php?q=+LOGITECH+Gaming+G105

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šī?

Jā, izskatās, ka esmu biki pārmaksājis ķīnietim :/ bet nu uz pasūtīšanas mirkli pie mums nebija tādas + tur krievu burti (vismaz aprakstā), kas man nav aktuāli un tikai traucē, ja mūs okupēs, tad gan jau putins ar tankiem atvedīs tīrās krievu klavas.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Rakstot tankus, gan jau domāji baltās fūres ar gumaņitarku :D

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

razer nav tās labākās no pieredzes, pašam ir mehāniskā blackwidow TE mazā bez numpad. klaviatūra laba un ērta, tikai  maksā 100 EUR, izgaismojas veselas 4 pogas, un daudzi sūdzas, ka lodējumi nāk vaļā pirms garantijas beigām, kā arī zilie MX switchi ir nenormāli skaļi. pagaidām ir normāli, bet liekas, ka taustiņi vairs nav tik stingri kā pirms 6 mēneši.

 

tāds tīņu geimeru brends vien ir. nākamreiz nepirkšu razer.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nav uz galda tik daudz vietas, lai ķēpātos ar geimeru 200 pogu klavierēm. Galda mala nospiedīs vēnas, nokaltīs un nokritīs rokas.

 

Handy.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nav uz galda tik daudz vietas, lai ķēpātos ar geimeru 200 pogu klavierēm. Galda mala nospiedīs vēnas, nokaltīs un nokritīs rokas.

mazās apple klavieres nepatīk? 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jā, nepatīk. Tām nav izgaismojuma, ja pareizi noprotu.

Link to comment
Share on other sites

Zin.. Ja vēl aktuāli, tad tā logitech illuminated k740 ir pieejama Euronicsā kā outlet prece - 49.90 (ir gan US ir arī RUS) - bet pieejams tikai Bolero, vai universālveikalā centrs.

Paliela viņa i, bet za to smaga un neslīd. Piekāšu visus taustiņu izkārtojumus - viss savās vietās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...