Jump to content

Utorrent nesavienojas ar peers


MelnsRuncis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Man ir vajadzigs risinajums saistiba ar Utorrent , lieta tada , kad pievienoju jebkuru failu , tas nesak lejupieladi , apstajas pie connecting to peers, tas var ilgt dienas . Manuprat nav problema pasos Utorrent iestatijumos , bet gan varetu buut ruteri , jo citur , kur piesledzos viss ir kartiba. Varbut kads zin risinajumu , vai ari pasam ta ir bijis un ko darit sada situacija. Paldies par jebkadu informaciju.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man utorrent pēdējās pāris versijas gļuko līdzīgi, pārgāju uz Transmission (win portējumu) un viss aizlidoja. Varu savas bezmaksas Linux versijas lādēt kā pats kungs.

Link to comment
Share on other sites

MelnsRuncis

Tur taa lieta, ka nesaprotu, agrak bija taa , ka kaadu 1h kko savienojas pec tam aizgaja , tad vispar nekas neaizgaja , visus failus kurus velos lejupieladet vienmer izvelos ar lielako seed/peer  skaitu. Tad nu kaa 3 nedelu jau vispar neko nelade.

Link to comment
Share on other sites

error400

Ja godīgi, pēdējos pāris gados Utorrents ir bagains. Nezinu, kas viņiem tur noticis. Man arī bija līdzīga problēma. Visu mēģināju, pat pa taisno pie vada. Beigās likās jau ka dumjš esmu palicis, bet pēc aiziešanas uz viņu forumu, izrādās pēdējā laikā šitādas problēmas viņiem ir diezgan aktuālas. Palīdzēja tikai pēc apdeita. Varbūt pamēģinu Vuze. Ja Vuze ies, tad ar rūteri diez vai ir problēma. Ja kas, Vuze drīz būs laitveit versija, pagaidām viņa ir tikai betā. 

 

P.S. Man Win, 64Bit.

Labots - error400
Link to comment
Share on other sites

MelnsRuncis

Ok. Paldies. Pameginasu. Bet es tik tagad domaju , vai nevaretu buut arii problema tajaa ka man uz pc staav windows xp?

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

paskaties vai rūterī ieslēgts UPnP

Link to comment
Share on other sites

Nu redzi!  ja vecākā versija strādā, tad kāda jēga likt jaunu un gļukainu? :)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...