Jump to content

Bezvadu IR austiņas


Meilins
 Share

Recommended Posts

Labdien.

 

Nepieciesamas austinas konferencei, audio signalu parraida ar infrared signalu. Vai Latvija ir kaut kur noperkamas sadas austinas un ko varat ieteikt?

 

Esmu atradis tik divus noname modelus un nav liela uzticiba.

 

Paldies, jau iepreiks par palidzibu.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Man uzdāvināja Philips ausis.

Neesmu audiomāns un filmu skatīties gana labas, raidītājam jābūt tiešā redzamībā, savādāk baisā šņākoņa. lietotas tikai istabas robežās. Kā tev būs konferencē - nemācēšu teikt cik tālu velk. Un jā, viņas ir lielas, bet tev varbūt neuzkrītošas vajag.

Pirktas, cik sapratu, lielveikalā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man uzdāvināja Philips ausis.

 

Tas ir forši, bet forši priekš foruma biedriem būtu, ja uzrakstītu kas par modeli tām ausīm.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt vajag izskatīt iespēju apgreidot konferenču sistēmu, uz bluetooth visādu aksesuāru ir krietni vairāk. Kas par konferenču iekārtu, man te jāsabīda konferences translāciju pa LAN - video plus skaņa un pagaidām liekas esmu bik auzās iebraucis, jo nevaru atrast softu, kas to var paveikt :( lai gan kameru ar iespējams ne īsto esmu paņēmis. Iespējams nākamnedēļ dabūšu kaut kādu softu no polycom, bet nav īsti pārliecības ka tas derēs.

Labots - chronos
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Chronos, pamēģini VLC. Pats reiz sava laptopa kameru tādā veidā piejūdzu stacionārajam caur lokālo tīklu. Linkus neiedošu, googlei iebarojamās vārdu kombinācijas arī ne, tas viss jau sen iztīrījies no hroma vēstures.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...