Jump to content

Problēmas ar vhd disku unmount


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Tātad, vajag šad tad piemontēt dažādus vhd, šad tad noraut nost. Tas i saistīts ar citiem procesiem, tāpēc notiek automātiski - manā gadījumā vienkārši iekš *.cmd failiem vajadzīgās lietas iekšā ir.

Ko es daru 

rem MOUNT
echo select vdisk file=%2 > %TEMP%\tmp_vhd_mount.dat
echo attach vdisk >> %TEMP%\tmp_vhd_mount.dat
diskpart /s %TEMP%\tmp_vhd_mount.dat
 
rem UNMOUNT
echo select vdisk file=%2 > %TEMP%\tmp_vhd_unmount.dat
echo detach vdisk >> %TEMP%\tmp_vhd_unmount.dat
diskpart /s %TEMP%\tmp_vhd_unmount.dat

Kā parametrs, saprotams, vhd fails. Visi procesi ir stingri sinhroni, tādēļ var lietot konstantu nosaukumu tmp_* komandu failam.

Nu vot - viss i jauki, liekas klāt, ņemas nost OK, bet tikai kamēr nav bijusi aktīva ierastīšana tajos vhd diskos. Šādā gadījumā notiek stulbums - UNMOUNT izpildās, bet disks paliek klāt, ir pieejams utt. Mēģinot izpildīt UNMOUNT ottreiz, viņs paziņo, ka tāds vhd fails i nemaz i neesot piemontēts. Manuāli, caur "Disk Management", viņš nomontējas, kā nākas. It kā neviens UNMOUNT brīdī vairs tai diskā nesēž (un arī, ja sēdētu - nevar nomontēt, nevar - tā arī pasaki paziņojumā, nevis nenomontēt, un pēc tam izlikties, ka ir nomontēts :)

Nezi, kauču kas trūkst? Varbūt caur diskpart kauču kāds flush iraid uzpiežams diskam pirms nomontēšanas, vai kā... Ir kādas idejas? Varbūt to MOUNT/UNMOUNT vispār var vienkāršāk/labāk izdarīt, kā es esmu saķīmiķojis?
 

EDIT - vēl tomēr noprecizēšu, ka tā šmuce nenotiek 100% vienmēr, bet ļoti bieži...

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...