Jump to content

Dilemma starp Lumia 920 un 925


Kitai
 Share

Recommended Posts

AndrisBB

Man ir 925. Patik labak, jo metala ramits apkart. Ir jau tak jau iznakusi 930, vai ta pa dargu?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

jā, tas man ļoti patīk, bet nu ir par dārgu.

A kā 925 ir ar wireless charging iespēju?

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Nesen paņēmu 930. Tīri no izskata patīk un pat ļoti, ir kvalitatīvi nostrādāts utt. Tā kā iepriekšējais telefons bija ar symbian, tad pie dažām lietām pierast prasa bik laiku un domāju, ka dažās lietas tai windowsā varēja būt labāk izveidotas, bet pa lielam arī nekādu ļoti lielu pretenziju nav. Patīk ka attēla kvalitāte ir ļoti laba, pat salīdzinoši spilgtā gaismā visu var labi saredzēt. Neesmu baigais fotogrāfs, it īpaši ar telefonu (vēljoprojām neuzskatu, ka telefons var aizvietot fotokameru), bet bildes sanāk labas, principā mazo kaut kādu ziepeni var aizvietot. Windowsa plus ir tas ka strādā viņš tiešām zibenīgi, mīnuss varētu būt salīdzinoši mazāka aplikāciju izvēle, bet man pa lielam pietiek. Vēl nepatīk, ka pie intensīvas lietošanas diezgan stipri uzsilst baterija, bet ja to telefonu visu laiku nonstopā nemoca, tad tur kādas 2 dienas (es gan galīgi neesmu hardcore telefonu mocītājs, pietiek ar e-pastu, pa reizei internets un protams parunāt :) ).

 

P.S. nepatīk ka nav iespējams nopirkt aksesuārus da jebkurā telefonu bodē :(

Labots - chronos
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Man liekas ka tadas iespejas nav, neesu petijis. Ladeju pa parasto - ar vadu :D Neredzu ipashu starpibu, piespraust vadu vai uzlikt uz paklajinja, darbibu daudzums apmeram vienads, bet paklajinsh japerk un aiznjem vietu.

..........

Oi sorry njemu vardus atpakal - tada iespeja ir :D

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Silst bača utt. Lumijai 520, 620 vairāk silst tikai augša, ne tieši bača pati. Man patīk tās, kurām maināma bača kā vecajiem. Bača manējai 520 toč nebūs ilgspēlējoša. Ir mēģināts 930, bet nepirku.

WP patīk, ar pdf iem un lielākiem doc ātri tiek galā. Pietiekami prasts UI, stikls jo dārgāka lumija, jo vieglāk notīrīt. Lumijas diezgan izturīgas, vienīgi pogas gribētos kaut dārgākas, bet normālākas. Pārāk mūžīgas viņas neliekas. Stikls gan vrb vilks ļoti ilgi, diezgan izturīgi. :)

Galaksija S5 pie riktīgas slodzes silst ne mazāk....

Link to comment
Share on other sites

Ja 925 būtu 32Gb atmiņa, tad noteikti to, jo AMOLED ekrāns, labāka kamera un simpātiskāks korpuss. Citādi identisks telefons.

Pats lietoju 920, viss apmierina un patīk, bet baterijas darbības laiks gan ir ļoti švaks. Ar maniem lietošanas paradumiem dienu nereti nevar izvilkt. Tādēļ biju ļoti vīlies ieraugot Lumia 930 baterijas kapacitāti un nu arī testus, biju domājis upgreidoties uz šo, bet, nē, paldies starp šī brīža flagmeņiem šādi baterijas rādītāji nav pieņemami. Skatīsimies, kas būs ar Lumia 830. It kā bija doma arī par 1520, bet laikam jau tomēr baigais milzis, kas kabatā neietilps tā normāli. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Man ir 925 ar 32Gb, tik nezinu ko vinjos turet, manai lietoshai pietiktu ar 1Gb :D

.....

ha, tiko papetiju un izradas sistema vien 2.5gb aiznjem  + 3gb uz aplikacijam , taka kadam aplikaciju fanatam varetu ari ar 32gb nepietikt

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Štrunts par aplikācijām (praktiski nelietoju neko citu bez sociālajiem tīkliem, GPS un geocaching aplikācijas, spēles vispār nelietoju), es telefonu izmantoju arī kā MP3 plejieri un fotokameru, līdz ar ar to ar 16Gb (it īpaši ņemot vērā, ka liela daļa vel aiziet sistēmai) man ir par maz.

 

925 ar 32Gb, ja nemaldos ir tikai At&T tīklā.

Link to comment
Share on other sites

Vodafonam arii bija 32gb versija.... pa lielam njem, kas labaak patiik, it kaa 925 skaitaas chu chu krutaaka kamera, bet uz aci nemaniisi... vienvaardsakot, patiik robustums un masivitaate - 920, alumiinijs un slaidums -925

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Lumijai 520, 620 vairāk silst tikai augša, ne tieši bača pati.
 

Nu nez, man ir Lumia 620, ja es kādas minūtes 10-15 paspēlēju kādu prasīgāku spēli, tad aizmugure uzkarst diezgan ļoti. Novilku kaut kādu CarX Drift Racing (diezgan laba grafika, fizika ar liekas ok) pēc 10 min jau jūtami silts bij un spele sāka lagot :D

Link to comment
Share on other sites

Man viņām augša, kur kamera, austiņu ligzda, koroč tā daļa silst, bača diezgan vēlu sasilst.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Lumijas diezgan izturīgas

 

mārrutku! 520tai stikls trausls kā čipsis!

Link to comment
Share on other sites

Jebko var nobeigt. Lumijas man izturejušas vairāk kā citi.

Ka 520 ajai ekrāns speķojas ātrāk un notīrī grūtāk kā 620, taisnība.Pogas pašvakas. Stikls kā jauns, pogas gan sāk rādīt nolietojumu, piespiežot jūt.

930 vieglāk notīrīt, tik ātri nesaspeķojas. Ābolim tas stikls viegli tīrās.

Labots - beryl
Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi 925o..  25% vieglāks par 920o, labāks ekrāns.. jaunāks modelis, lai gan arī jau pavecs skaitās.

 

Pašam ir 520.. notīrīt var normāli, viss jau atkarīgs ar ko tīri :D Nu jau gadu lietoju un telefons vizuāli kā tikko nopirkts.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Ja ļoti nospeķots, tīru ar papīra salveti, normālu ne lēto sūdu, tad ar speciālu tīrāmo, kas domāts stikla un plastmasas tīrīšanai, ir tādi pa vienam gab iepakoti.Pabeidz ar optikas veikalā pārdodamu lupatu, to arī pērku plastikai&stiklam domātu. Mazliet noķēpātu ar salveti un pēc tam ar to optikas lupatu.

Notīras labi, bet ilgāk jāstrādā kā uz citiem iepriekšējiem telefoniem.Paprovēju āboli, tam visātrāk notīrās.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tiku pie Lumia 930 zaljaa modelja. Sa**sa man noskanju veikals baltaa vietaa atsuutot zaljo, jo baltais neesot vairs. Baterija uzkarst taa ne tik traki, bet juut, ka atdzeset vajadzeetu peec lielaakas slodzes. Izbaudu 4G iespeejas kuras ilgu laiku ne tehniski, ne operatora atbalsta deelj nebija iespeejas. Salidzinot ar Icon, 930 modelim iisti melna nav ka melna ir tads kaut kaads kroplojums. Noliekot blakus abus ar aci var redzeet. :( Aaraa izejot pie spilgta apgaismojuma nedaudz violets iekraasojums. Vai nu Cyan gljuks, telefona defekts vai nu taa tam jaabuut. Kitai njemt Nokia 925 labaak iesaku ja izvele starp 920. Man mamma lieto, pie vinjas lietoshanaa baterija tur 3 dienas. Atverts vinjai ir Lync, epasti paarbaudas, sinhronizeejas utt. Ir iespeeja tikt pie Lumia Icon. :D

Link to comment
Share on other sites

Paldies. 

 

Saki, ka 930 nav īsti labs? Nokia to prezentēja kā flagmani, jeb best of nokia.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu noliekot abus blakus ar aci redz. Rakstu epastu nu skatos kaut kas nav taa, kraasa taada kaa violeta. Hmm, nu iespejams likaas, kaads gljuks. Vakar abus telefonus iznesu aaraa nu 930 modelim ar kraasu kaut kas nav ok. Jo Icon ir DP8.1 bez Cyan un taads nav. Un jaa arii 930 modelis slimo ar "neesoshu wifi sindromu." Telefona wifi indikators raada ka neesu piesleedzies, bet pabraucot zemaak notifikaciju centru, var redzeet ka ir piesleedzies.

Nobildeju lai saprastu par ko runaaju kraasu starpiibaa.

 

post-97979-0-36406300-1406809387_thumb.jpg

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Wi fi gļuks nopietna lieta, ja ir kā tu rakstīji.Jap, 520 ajai ārā spilgtā gaismā bišku rozīgs fons.Vismaz manējai, bet 620 nemanīju.

Labots - beryl
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Wifi gljuks nu kadam var sanaakt dabuut reekjinu. Bet nu ja esi maajaa pie wifi piesledzies, tad nu lielaakam datu apjomam iesaku iemest aci vai ir wifi piesledzies. Jo var sanaakt ka liekas ka esi piesledzies, bet apskatoties notifikaciju centra tomer neesi nu sanaaks nesmuki.

Link to comment
Share on other sites

par to nokraadu, vinjiem ir taa probleema, labot vareeja kkur kraasu profilos, pameklee internetaa, 100% ka kkur pa to lasiiju, ka jaanomaina krasu profils

Link to comment
Share on other sites

Es viņam, kad mājā vai libenē,wi fi ieslēdzu un settingos Mobile network - data connection-off, Wi-fi -On, resp 3G netam nevajadzētu tai laikā iet, tikai sms&zvani, bet pārvietojoties jāatceras pamainīt iestatījumus. Ja bluetooth vai wi fi. enabled, tad bača mazāk tur, pa laikam meklē tīklus. Ja gļuhs, ka wi fi rāda enabled, ikona parādās, bet 3G īstenībā lieto, dārgi sanāk. Paldies, krāsu opcijas papētīšu.

Labots - beryl
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Paspeeleejos ar kraasu profiliem. Un rezultaats sanaaca ljoti cieniigs.

 

post-97979-0-46240500-1406826009_thumb.jpg

post-97979-0-14676600-1406826011_thumb.jpg

 

Gaidam Icon modelim Cyan un tad vares daudz maz izlabot arii kraasas tam.

 

 

Es viņam, kad mājā vai libenē,wi fi ieslēdzu un settingos datu pārraidi off, resp 3G netam nevajadzētu tai laikā iet,

 

Tieshi taa.

Labots - Rizla
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iegādāju 925. Jauks, vienīgi aizmugures dizains nevisai... Par 820 nesalīdzināmi vieglāks...

 

BTW, uz WP8.1 ir iespējams swype kay?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Jaa ir iespeejams. Ja nemaldos to ssuc par Workflow. Kaut kaa taa.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Hmm, bet izskatās, ka ar latviešu val. šīs funkcijas nav - tikai ar angļu.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nevareshu komenteet, jo personigi nelietoju. Iespejams tev taianiba. Noperc ari wireless charging case. Ertai laadeeshanai.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Hmm, bet izskatās, ka ar latviešu val. šīs funkcijas nav - tikai ar angļu

Tā arī ir. Bet vismaz kādos ārzemju saitos komentus ērtāk rakstīt :D 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Shadow118 nu bet cik procentuali ir kas lieto shaada veida klaviaturas uz mobilajaam ieriiceem? Uztaisi aptauju sheit pat foruma - ievietojot vairaku veidu klaviaturas. Vai liidziigas veida klaviaturas? Es esmu pieradis rakstiit pa burtiem, man ir jaadzird taa skanja ka esmu nospiedis taustinju, velkot kaut kaa nu nez.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

shadow118

@@Rizla, Tur nav nekas jāpārslēdz, kad ir angļu valoda uzlikta, ja gribi, spaidi pogas (ar visu klikšķošo skaņu), ja gribi, velc. Velkot nav pat jābūt baigi precīzam, viņš diezgan labi atpazīst. Kad piešaujas, tas liekas ērtāks veids kā rakstīt

Link to comment
Share on other sites

Es sākumā arī biju skeptisks pret svaipošanu, bet toreiz noteikti pie iemesla bija neprecīzs touchscreens. Citādi superātri un ērti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...