Jump to content

Homegroup sharing files


7924
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka iekšējā tīklā nevaru iespējot, lai otrs dators tiek pie mana datora failiem. Homegroup abiem ir viens, Liekas, ka problēma ir tajā, ka nevaru pie Change homegroup settings nošārēt neko (shared Libraries). tas ir varu, ielieku ķekšus, saglabāju, viss ok, bet kad skatos vēlreiz, visi ķekši ir izņemti. Datori ir savienoti ar wifi routeri iekšējā tīklā, abiem ir win7.  IC339305.jpg

 

šādi nošārēt varu.IC159459.gif

 

ir uztaisīts arī lietotājs. 

vēl lieta tāda, ka dators pat nepingojās.

 

Saslēdzu datorus kopā ar vadu, ievadīju IP adreses iekšējās, jā sapingot varēju, bet piekļūt nē. No mana datora uz otru var visam tik klāt smuki.

 

HomeGrouo abiem ir viena, to atļāva sajoinot, prasīja ievadīt passwordu. Paņēmu no otra datora un viss ok.

 

Vai ir kādi ieteikumi, paldies.


varbūt var kāds attālināti palīdzēt atrisināt šo problēmu? Esmu gatavs samaksāt par stundu darba tikai par sasniegtu rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

windows firewall ir off, vēl ir AGV antivīruss, to arī atslēdzu.. kā var vēl saprast, noskaidrot, varbūt ir vēl kāds ugunsmūris?

Link to comment
Share on other sites

paroles ir abiem datoriem, esmu izveidojis userus, ar ko poeslēgties, bet es nemaz netieku līdz tam, lai ievadītu paroles. 

 

bet problēma jau ir tajā, ka mans dators no otra nemaz pat nepingojās...

 

no sava datora uz otru es tieku smuki (viņš protams pingojās), ievadu paroles un aidā.

Link to comment
Share on other sites

iesākumā pings ir jāatļauj firewalā.

inbound rulles -

File and Printer Sharing (Echo Request - ICMPv4-In)

Link to comment
Share on other sites

 

VIL

Raksts pievienots Pirms 19 minūtēm

Vai Tavs dators ir "darba laptops" ar saliktām drošības politikām?

Vecos laikos centāmies nedisablēt workstation servisu, lai kompis būtu redzams tīklā.

http://www.dummies.c...indows-7-a.html

 

 

 

Par darba datoru ar drošības politikām- tas ir personīgais dators, ko pats esmu salicis (iespējams sačakarējis), tas arī ir.

 

par to, kas linkā, man tur viss ir "turn on".

 

kas attiecās uz "workstation servisu" to es atslēgšu, bet pārbaudīt, vai tas dod rezultātu, varēšu mājās.

 

 

 

 
mafijs

Raksts pievienots Pirms 12 minūtēm

iesākumā pings ir jāatļauj firewalā.

inbound rulles -

File and Printer Sharing (Echo Request - ICMPv4-In)

 

 

 

a kā tas darāms? Windows firewall man ir OFF , es viņu nevaru palaist (startejot servisu, rāda dependencies kļūdu), iespējams tāpēc, ka ir AVG. 

 

atslēdzot AVG firewallu, man tāpat neļauj palaist win firewall.

 

kur var izdarīt to, ko raksti?

Link to comment
Share on other sites

turpini šobrīd ar AVG nahrenizēšanu. nonest nost vispār to,

Kāda velna pēc tev vēl vajadzēja kaut kādu tur avg firewall likt??

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

(labots)

vispār remove AVG? bet kaut kādu antivīrusu jau vajag taču. ok, nav problēmu nonest.

Labots - 7924
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

ja? es jau 10 gadus iztieku bez antivīrusa, firewalla u.c. šnagas un neko, vienkārši nevajag līst pirātu līcī u.c. aizdomīgās vietās, visu to var dabūt arī normālos saitos

Link to comment
Share on other sites

Nones nost AVG ar visu viņa ugunsmūri, sataisi šāres, tad domāsi par antivīrusu.

MSE, Comodo, "Pandu-lāci"  vai citu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

MSE, Comodo, Panda

Baidu antivīruss ar nav slikts, uz Aviras bāzes, nelec ārā kaitinoši pop up logi ar piedāvājumu pirkt "pro" licences, homo jūzerima pilnīgi pietiekošs, pie tam, kā paši apzvēr, permanently free.
http://antivirus.baidu.com/en/

Link to comment
Share on other sites

(labots)

AVG novācu, tāpat vien nevarēja, kaut kādu removal tūli vajadzēja no AVG mājas lapas ņemt.

 

Manu datoru tāpat tīklā neredz..

 

Nostopēju arī Workstation service, rezultāta tāpat nekāda.... Ko ieteiksiet tālāk?

 

Man liekas, ka kaut kas nav kārtībā ar to workgroup. izveidoju jaunu, saliku ķekšus, bet saglabāt nevaru, poga "Save" nav aktīva:

 

q2gAe.jpg

 

 

Mans dators redz, ka otrs ir izveidojis HomeGroupu, bet otrs dators manu neredz. Es izdzēsu abiem homegroupu, uztaisīju uz sava datora, otram nepiedāvā pievienoties mana datora Homegroupam. Otrā virzienā piedāvāja, atļāva pat pievienoties ievadot passwordu, bet saglabāt šāres neļauj.

Labots - 7924
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pievienots Pirms 4 minūtēm workstation servicei uz mājas datora jābūt aktīvai Vai uz mājas kompja (tā, kuru neredz otrs kompis) pārbaudīji šajā sarakstā uzskaitītos punktus? http://www.dummies.c...indows-7-a.html

 

Jā,

rvoWN.jpg KisRH.jpg

"Public" ir visi tie paši uzstādījumi!

 

Workstation servisu palaidu:

R8nqL.jpg

kur redzams, ka Windows firewall nav palaists un to nevaru palaist.

ObkfQ.jpg

zkvMG.jpg

 

kad pie servisiem mēģinu uzstartēt firewallu:

MI0fx.jpg

Labots - 7924
Link to comment
Share on other sites

Sajāts windows. vai arī "uzlabotais".

Windows firewall vienmēr tādus errorus izmeta jeb tikai pēc AVG firewall instalēšanas?

Mēģini patīrīt zvērudārzu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

īsti neatceros, kā bija pašā sākumā.

 

Ko domāji ar zvērudārza tīrīšanu? vai domāji kaut ko tamlīdzīgu ?

Labots - 7924
Link to comment
Share on other sites

IPv6 protokols ir atļauts? 

Neesmu pārliecināts, bet šķiet, ka Homegroup bez tā nestrādāja... :/

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pievienots Pirms minūtes IPv6 protokols ir atļauts?  Neesmu pārliecināts, bet šķiet, ka Homegroup bez tā nestrādāja... :/

jā, ir pievienots;

 

Problēmas atrisinājums:

Pamēģināju sfc / scannow un rezultatā izmeta milzīgu sarakstu ar kļūdām, kuras automātiski nevar tikt salabotas. Sāku meklēt, kā tomēr labot windows failus un atradu šo. Jā, process bija ilgs, windows ir updatots un rezultāts ir veismīgs, Windows firewall atkal strādā, iekšējā tīklā pingojās un pats galvenais, varu piekļūt datoram no cita iekšējā tīklā esoša datora. Paldies visiem, kas palīdzēja.

 

Tagad vajadzētu uzlikt antivīrusu kādu. Kuru no iepriekš minētajiem ieteiksiet likt? interesē bezmaksas.

 

P.S. patīkami, ka Windam ir atgriezušās daudzas fīčas, piemēram Search, kurš man bija nobrucis jau stipri sen. Winds strādā, kā tikko jauns uzinstalēts :)

Labots - 7924
Link to comment
Share on other sites

Tikai comodo liekot sākumā tur tiek piedāvāts vesels lērums drazas, kuras nedrīkst ļaut instalēt. Antivīrus tikai pašās beigās ir.

Link to comment
Share on other sites

Problēmas atrisinājums:  Sāku meklēt, kā tomēr labot windows failus un atradu šo. Jā, process bija ilgs, windows ir updatots un rezultāts ir veismīgs.

Citiem vaardiem - pilnais reinstalls. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Citiem vaardiem - pilnais reinstalls.

 

Nepiekritīšu, jo man datus atjaunot nevajadzēja. Dati manā gadījumā ir dažādas datubāzes, kuru pārcilāšana prasītu ilgu laiku, ko nevajadzēja darīt...  Tiesa, ja ņem vērā, cik daudz laika patērēju, lai nonāktu pie risinājuma, tas neatmaksājās. No otras puses, uzzināju sev dažas jaunas lietas saistībā ar OS. Rezumējums- es jūtos ieguvējs konkrētajā situācijā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...