Jump to content

Pārdodu i7 4770k, atkal


Rename

Recommended Posts

Bomaars/C12

 

 

Vajadzīga nauda.


Nu bet īsā laikā otrais no amazon pasutītais procis neatvērts ielikts pardošanā? Esi pirmstam ņēmis lielu partiju?
Link to comment

Nu tā cena jau arī nav cukurs, man ir laikam pieejama sliktākā cenu grupa Also, tad tur ar 3 gadu garantiju procis maksā 303 eur, tagad ņem bez garantijas 250, un jau puika tirgo īsā laikā otro, rodas jau jautājumi, kas un ko. :mda:

  • Patīk 2
Link to comment

Pareizi, narod hocet razobratsa što k čemu

  • Patīk 3
Link to comment

Ja uzrodas problēmas ar CPU droši var zvanīt man, sūtu amazonei atpakaļ un saņemu jaunu. Viens šāds jau tika pārdots fano lietotājam un problēmu nav.

Link to comment

 

 

Ja uzrodas problēmas ar CPU droši var zvanīt man, sūtu amazonei atpakaļ un saņemu jaunu.
Atkal rodas dumjš jautājums tad Tu to ceļu sūtīšanai atpakaļ apmaksāsi, ja nu kas? 
Link to comment
J.Reinis

Gadījumā boot.lv pārdošanas noteikumos nebija speciāli rakstīts par jaunu preču atkārtotu tirdzniecību vairākas reizes pēc kārtas īsā laika periodā?

Link to comment
J.Reinis

Kā ta nav - otrais tāds pats procis, kā es saprotu. Un starpība tāda, ka tad tā ir komercdarbība - tad jebkurš var pirkt kaudzēm ķīniešu loriņu un tigot jēbajā katru mēnesi. Protams, ja tas ir atļauts jau, tad be my guest.

Link to comment

nemāku citēt, @jema Jā.

J.Reini administrācija šo topiku izskatīja un apstiprināja, ko tu man piesienies par noteikumiem ? Ja būtu pārkāpts kāds noteikums tad viņi šo topiku neapstiprinātu.

Link to comment

 

 

nemāku citēt, @jema Jā.
Tas ir super, ka tev ir tāda apņemšanās, ieteiktu gan apskatīties Latvijas Pasta sūtīšanas tarifus, pāris gadus nopirku šo to in UK, nosprāga, pārdevējs saka sūti atpakaļ, apskatījos sūtīšanas cenu, sapratu ka labāk nopirkšu jaunu.

Pat pie tavas labās gribas nāk klāt laiks, turp un atpakaļ. Vēlu veiksmi!!! 

Link to comment
Tasteris

jema, amazon arī atdod sūtīšanas izmaksas (tikai jāskatās noteikumi kādā laikā tas jāizdara, divi vai trīs gadi garantija noteikti nebūs)

Link to comment
nevertell

Ko nu jūs, kāda komercdarbība, moška cilvēks nodarbojas ar ārzemju kredītkaršu datu zagšanu un tagad mēģina realizēt savu laupījumu. 

Link to comment
viesturs0711

Tirgs i tirgs. Mazums puika uzgājis kaut kur āderi, kur pa lēto var dabūt un tagad bootaa tirgo. 2gabali jau nav nekas liels.

Link to comment
Bomaars/C12

Jā liels tas nav bet rodas jautājumi vienkārši un viegli atbildāmi pēc kuriem visiem būtu skaidrs...tik autors nesaka

Link to comment

Tu zini to, ka amazone pārbauda datus uz kredītkartēm un ja piemērams tā adrese uz, ko tu vēlies shippot neatbilst tai kura ir reģistrēta uz kredītkartes tad viņi nesūta, right ?

Cola atklāj savu slepeno recepti ? P.S Ja kāds tiešām vēlas kautko no amazones tad droši zvanat, rakstat par lētāku varētu dabūt jums šo preci.


Price drop 230.

Link to comment

Par to amazones adreses paarbaudi, smiinu baardaa, vinji pat cvc nepaarbauda kur tad veel adresi. Pachuksteeshu - kartes tureetaava vaardu arii neviens nepaarbauda, kas netic, var pats izmeegjinaat.

Link to comment
Bomaars/C12

 

 

Par to amazones adreses paarbaudi, smiinu baardaa, vinji pat cvc nepaarbauda kur tad veel adresi. Pachuksteeshu - kartes tureetaava vaardu arii neviens nepaarbauda, kas netic, var pats izmeegjinaat.


Taisniba ir, netik amazone, par piemeru nu tā paņemsim aliexpress tur ja tu tiec pie kreditkartes tu vari sapirkties visu cik uzziet 
Link to comment
(labots)

Tad nu gan piemērs  :taunt: salīdzini amazoni ar ķīniešu pakaļ darinājumu ebayu kurā visi mazie " swagerīši " pērk sev calvin klein apakšbikses.

Labots - Rename
Link to comment
Bomaars/C12

 

 

salīdzini amazoni ar ķīniešu pakaļ darinājumu ebayu


Nu nu aliexpress ir veidots pec lielā vairumtirgotaj saita alibaba
  • Patīk 1
Link to comment

Es pats sarakstiijos ar amazoni par nedroshiibaam vinju karshu pienjemshanaa, taapeec zinu ko rakstu.

Tavs gadiijums vienkārši amazonim izskatiijaas peec fraud, un taa izskataas ne tikai vinjiem :)

Link to comment

Ā nu jā, amazone tev teiks, ka viņi ir nedroša kompānija, kas nepārbauda karšu datus. Tavi tukšā piemēslošana manā topikā ir palikusi nevajadzīga. Nesaprotu, ko jūs mēģinat panākt, lai es beidzu pārdot preces šeit ? Esmu pārdevis jau vairākais reizies un nevienam nav bijušas problēmas. Tad pastāsti, kā šis mans vis ir ' frauds ' tikai pa personal message draudziņ. Kādēļ tu nāc šeit stulbi, bezjēdzīgi piemēslo manu topiku un nemaz nestāsti pasakas, ka vēlies pievērst uzmanību, ka es esmu ļoti " aizdomīgs tipiņš " kurš izšmauc no cilvēkiem naudu.

Link to comment
Bomaars/C12

Neviens jau neteica ka tu izšmauc naudu, bet šeit runa iet par to ka tu tirgo preci par letāku cenu kā pieejama...tur rodas aizdomas(prece protams orginala) bet pats tas process divains

Link to comment
Bonifacijs

Nu i ko? J prece ir ok, tad atliek vien jautajums tā cenas starpība starp oficialo kanālu ar garantetu garantiju un tekoso piedāvajumu ir pietiekoši vilinoša vai nē


kā tieši čuvaks panāk to cenu.... komercnoslēpums, it īpaši tāpēc ka starpība pilnība iekļaujas nodokļu optimizēšanas maržā

Link to comment
  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...