Jump to content

Termo kaste, siltumkaste


Propaans
 Share

Recommended Posts

Propaans

 

Un tagad pastāsti, no kurienes rodas aukstums? Pagaidām tavas vēlmes ir "gribu kaut ko nezin ko", jeb pamuldēt par lietām, par kurām nav sajēgas.

 

Propaans, 14 Aug 2014 - 11:20, teica:snapback.png

Man vajag tieši, lai aukstums netiek!

 

Jau gadu nespēj izdomāt, ko tev vajag, kā arī mācījies neesi pilnīgi neko un diez vai tev vajag kaut kādu aukstuma kasti. 

http://www.boot.lv/f...as-regulē-temp/

http://www.boot.lv/f...ugu-audzēšanai/

 

Šis laikam tāds detektīvs te un viszinis. Ne pazīst, ne saticis, bet spriež kā orākuls. Būtu papriecājies par to, cik aktuāla tēma galu galā sanāca. Es par savu aukstuma kasti būšu padomājis, bet tu gan par saviem komentāriem padomā - vai tos te vispār vajag :)

 

Jautājums pie reizes, ledusskapja dzesēšanas sistēmu var droši zāģēt nost? (t.i. slēgtās caurules), liels spiediens?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Spiediesn jau tur nekāds īpašais, bet dabūsi tak ģīmī indes mākoni

Link to comment
Share on other sites

ja tu te vienkārši nestāstiies, nu tak sazinies ar to Sarmzemi no pieredzes zinu ka tur srādā profi veči .. ja tas vispār ir iespējams, tad viņi tev paši uzkonstruēs un samontēs tādu kasti kādu tev vajag ..

 

 

 

Jautājums pie reizes, ledusskapja dzesēšanas sistēmu var droši zāģēt nost? (t.i. slēgtās caurules), liels spiediens?

 

griezt var, bet nav ieteicams, ja vien negribi dabūt ģīmī freona strūklu .. bet ja tev budžets atļauj tad es par 99% domāju ka Sarmzemes veči tev 4 ledusskapjus sametinās kopā kā vajag -  nolies freonu, sametinās skapjus kopā ar pareizajiem elektrodiem, kastei augšā un apakšā uzliks pareizu termoizolāciju visas attiecīgās trubiņas savienos kopā, salies atpakaļ freonu  un iedos konstrukcijai 1 gada garantiju.

Labots - dudam
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pietiks gvelzt stulbības. Droši vien nākamais jautājums būs - kā pārzāģēt pilnu propāna gāzes balonu.

 

Jautājums pie reizes, ledusskapja dzesēšanas sistēmu var droši zāģēt nost?
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...