Jump to content

Kur nopirkt labu lētu laptopu?


Vadik
 Share

Recommended Posts

Domugrauds

Nekur, es nopirku lētu un puslīdz labu, kas sa*isās pēc 5 mēnešiem. Meklē vien kaut ko dārgāku un labāku

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

andrew_skv

Es nopirku sev lietotu portatīvo veikalā rpnc.lv. Sanāk diezgan lēti, un garantija viņiem ir)

Labots - Mežavecis
Nomainīts links
Link to comment
Share on other sites

skopais maksā divreiz :D

var riskēt un pirk ļenovo thinkpad no ebay ar 2./3. paaudzes i5 vai i3 procesoru, bet tā ir riskēšana

 

un jā, prasās nodefinēt, kas ir lēts un labs, jo man lēts un labs skaitās macbook pro uz pārējo 13" ultrabook fona (pārējos laptopus uzskatu par vājiem stacionārajiem ar iebūvētu ekrānu- atdzīstu tikai 13" ultrabookus kā vienīgo laptopa veidu, bet atkal- tie ir tikai mani uzskati).

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Var pirkt kaadu seller refubished Thinkpadu. T410 vai T510. Latvijaa ir pieejami.

 

Var noirkt arii leetu jaunu acerinju pa trejiem simtiem.

 

Protams leets un labs iisti kopaa neiet.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nevienmēr 1a.lv būs tas labākais un izdevīgākais. Reizēm rdveikals.lv arī var labus atrast par saprātīgām cenām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

man lēts un labs skaitās macbook pro uz pārējo 13" ultrabook fona (pārējos laptopus uzskatu par vājiem stacionārajiem ar iebūvētu ekrānu

Nu Tu taču esi galvā traumēts...

Nelien šeit un nebojā gaisu... Labāk velti to laiku, lai uzkodētu vēl kādu valūtas kalkulatoru (nu tādu, kā tas PP Tavā lapā) - nu ļoti noderīgs produkts...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nu piedod, ja tevi sēžot pie tava 300 EUR vērtā plastmasas acera ir aizskāris mans viedoklis par labām lietām ar labu cenu.

 

un man diezgan vienalga tavas domas par maniem projektiem, tie tika veidoti priekš portfolio, vajadzīgi viņi ir tikai man, un savu funkciju- palīdzēt atrast darbu viņi izpildīja izcili, līgumu noslēdzu 4 dienas pēcmeklējumu sākšanas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tava 300 EUR vērtā plastmasas acera

Debiloīd...  Normālam cilvēkam tāds Ābols nah nav vajadzīgs - pilnīgi pietiek ar 300 Eur vērtu lapsi.

 

P.S.
Skaidrs, kas tas PP skaitļotājs ir vajadzīgs TIKAI TEV, jo pielietojums tādam = 0.

Link to comment
Share on other sites

Vadik uztaisīja jaunu accountu šodien, lai uzdotu nenoformulētu jautājumu.

andrew_skv speciāli šodien uztaisījus accountu, lai atbildētu uz šo ļoti svarīgo jautājumu.

Izskatās pēc kaut kādas feikās reklāmas mēģinājuma.

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, spameris uzradies. Biedram visie iespējamie bani.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...