Jump to content

Traucēti LMT sakari


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

viesturs0711

PieGdiena vai noietni?

Link to comment
Share on other sites

pamēģini ārējo antenu. ja ir tad ir, ja nē - tad nekā vairs,

 

epss.. te tak par balss sakariem runa.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Te jau forumaa bija teema par sho, tikai diemzheel risinaajumi nekaadi nopietnie nesanaak, var tikai lielaakaas galcvassaaees iedziivoties. Vieniigais meegjinaat stipraak njaudeet tam LMT, lai risina probleemu. Pie bites vai teles iet neiesaku, jo tur sakari ir daargaaki kaa LMT. Man meenesii ar biti un tele2 sanaaktu reekjins ap 25 €, kurpretim LMT aptuveni 13 s gakom. Tas viss 4GB interneta ieskaitot.

Link to comment
Share on other sites

Izklausās jau dikti komiski :D Bet ne jau 2g, drīzāk problēma ir pašā mobā ...

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

Man meenesii ar biti un tele2 sanaaktu reekjins ap 25 €, kurpretim LMT aptuveni 13 s gakom. Tas viss 4GB interneta ieskaitot.

 

kamdeel 25E ar Teli?

datu simkarte(M) 9.99E 15Gb

+ otra(tarifs Nr3) 4.99

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

MartiniB, man mazliet sanaak zvaniit uz citiem operatoriem kur Tele2 un bite prasa 13 centus par minuuti, kas manuraat ir riktiigs kosmoss. Kaa arii internets jau vajadziigs telefonaa un atsevishkja sim nemaz neder.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

ja ir dual sim telefons, tad var kombinēt..

 

Var kombinēt, nekombinēt, bet 13 centi minūtē tik un tā paliek.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tur, nē bet ir daudz cietas vietas un tad vēl ir atsevišķiem kakliem Baltcom mājas tālrunis.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Viesturs0711 nu nevajag reklameet LMT kantori. Es saprotu ka LMT izsenis ir daudzu domaas kaa labaakais, jo bija vieniigais. Kaada hreva peec man sievai saaka paraadiities mistiski reekjini? Vinja bija 7 gadus LMT klients. Un tie mistiskie reekjini saaka paraadiities pec celjojuma anglijaa. Ja saakumaa pirms Anglijas vinjai bija 10Ls-15Ls. Nu neveica vinja zvanus regulari. Ja nu 2x menesii saruna nepaarsniedza minuuti. Tad nu reekjins uzauga uz 40-60Ls. Datu savienojumi aarpus latvijas tiek izslegti. No kurienes. LMT taa arii nemaaceeja paskaidrot. Sieva paargaaja uz biti un vinjai kur menesha maksa ir ~5Ls augstakais rekins ar visu busanu UK, zvaniem uz UK ir ap ~7Ls. Muah.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@Rizla, varbūt tomēr vajag pasekot mobilā telefona lietošanas paradumiem ārvalstīs? Man pa šiem 12 gadiem, kopš esmu LMT klients nekad nav bijuši nepamatoti, mistiski rēķini.

 

Un par kādu mistiku var runāt tagad, kad ir konkrēti pieslēgumi ar konkrētām summām?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Man el em tē pārdeva aifounu. Aizbraucu uz nīderlandi, slēdzos tikai pie vaivai klāt, datu savienojums izslēgts. Atbraucu atpakaļ, secinu, ka vaivai vispār nestrādā. Bet rēķins uz sotaku. Pagāja kāds laiciņš, līdz izcīnīju uzvaru, bet vietā dabūju jaunu aifounu. LMT mēdz būt arī pilnīgi invalīdi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Veelreiz teikshu sieva neveica nekadus zvanus anglija un no darba vinjai ja bija kas vitals caur epastu suutiija vai nu saruna pa tel kuru nepaarsniedza 2 min max. Interneta savienojums atslegts bija. Uz Latviju nedarba lietas ja vajadzeja zvanit, tad zvanija no mana tel. Tad apgaismojiet kur radaas mistiski rekini un pec anglijas vinjai taadi rekini palika 40-60Ls.

Link to comment
Share on other sites

@@Rizla, un ko uzrādīja sarunu izdruka? Bet ok.. visādi gadās.. manu radu/draugu lokā šādu gadījumu nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

taatad epasts bija iesleegts, bet internets atsleegts, nju nju

 

driizaak kaada draza uzinstaleejusies kas regulaari pati savaa nodabaa lien netaa

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

MartiniB epasts tika lietots no Eifi. Un sieva neliwto Android. TaPeec zarazas uzliksanaas neprichom.

Uz WP ja atsleedz data savienojumu tad pats ieslegties nevar. Sieva skaidrojas ar LMT taa ari vinji paskaidrot nevareeja. Un kad sieva pateica ar dievas, tad LMT visaadus briinumus piedaavaaja. Rupji izsakoties:"nah man visadus brinumus, ja nevarat izskaidrot no kurienes taadi reekjini paraadiijaas."

Un veel pie lietas, kamdeelj LMT reklame savu 4G, ja pat 3G ne visur ir nodroshinaats. Sievai darbaa Ogree 4G straadaa ar 3G aatrumu. Pagaidaam tieshaam 4G tehnologjiju izjuutu apgabalaa kur dziivoju download uz 45Mbps un upload uz 17-25Mbps. UK EE operators.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Nu diemžl Tu esi jau pašā saknē daudz ko nogriezis nost, negribot ne biti n tlele2 , nekas jau daudz nepaliek , kabeļoperātori , kas vēl ....

Link to comment
Share on other sites

Uzliec kārtīgu antenu uz mājas jumta un viss Tev darbosies. Nu nav radioviļņu izplatīšanās likumus vēl neviens atcēlis un arī nekad neatcels. Ja nav tiešās redzamības uz torni, tad radiosignāla izplatīšanās ceļi ir zināmi Dievam tam kungam, vienam pagrabā internets rullē, otram devīta stāva dzīvoklī neiet. Tikai āra antena var palīdzēt, bet tas tak šausmīgi sarežģīti vai ne :sarkasms:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...