Jump to content

Ekospuldzes


Marss
 Share

Recommended Posts

 Mežavecim nekorekts arguments. Tādā lampā jau nekas vairāk par 40W neskrūvēja. Un tādai var dabūt arī LED analogu (gandrīz). Bet bija runa par 100 vatniecēm. Drīzāk tas ir izdevīgi elektroenerģijas ražotājiem. Ja milijards purnu aizstās 100w ar 25w tad pusmilijards no viņiem domās tā -  tagad es vienas stundas vietā varu dedzināt 4 stundas, bet kur 4 tur arī piektā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Dzonijs

Ja zacenei cena samazinātos uz pusi, tad tu 2x vairāk stumtu iekšā? Ir vajadzības, ieradumi, ikdienas ritms un diena garāka nepaliek no tā, ka tu nopērc ekonomiskāku verķi. 

Link to comment
Share on other sites

Man visa māja ir pārstāstītā uz dažādiem LED, izņemot DIDZIS kļūdās hauzītē likt led vispār nav jēgas, kā Iļjiča lampiņu ieliku tā līdz viņas nāvei vai manai, domāju ka degs arī pēc manis! Ar LED ir viena nelaime, ja tu taisi no nulles tad visu var paredzēt speciali led gaismai, un  nekādu problēmu tur nav, ja domā pārtaisīt 3 istabu dzīvokli Hruščovkā tad jāmaina viss apgaismojuma plāns, domāju ka tas nav to vērts!

Link to comment
Share on other sites

Ja aiziešu pēc polša un ieraudzīšu, ka cena ir uz pusi mazāka, nopirkšu viena vietā trīs , tas nekas, ka nevarēšu izdzert vienkārši tāda ir cilvēka psiholoģija.


Es gribēju pateikt , ka tur kur gaisma deg ilgstoši , tur gan ir vērts nomainīt kvēlspuldzes pret ekonomiskākām.

Link to comment
Share on other sites

Dzivsudraba spuldzju lobijs.Ka dzivsudraba termometrus saka iznemt no aprites kaa kaitiigus, saka spiest pirkt dienas gaismas spuldzes.Kaut kur dzivsudrabs jaliek, termometros nav labs, spiezam pirkt spuldzes.

 

Tur, kur diennakti deg, visizdevigak sanak LED.Vismaz ar kalkulatoru parekinaju paterinu.

Link to comment
Share on other sites

Aizgāju mazliet uztaisiju bildes, kur ģimene neguļ, led visa pirku ebay par smiekla naudu, kaut gan pirmās pirku 4 gadi atpakaļ arī tur viņas maksāja! 


LED ir maz patēriņš (vatos), bet maz spilgtums (lumenos), lai to kompensētu ir jāliek vairaki led uz tekošo metru, bet to super labi pārnest kā dizaina elementu! Man kādreiz gaitenī bija 21x10W lapiņas jo grib;ejās ko jocīgu, augšējā bildē to var redzēt, bet tas patēriņš 210W/H mani mocīja jo neviens neslēdza ārā, saliku visus automātus, tad jau bija miers, bet kad parādījās LED uzelpoju, daudz nezaudēju vizuālā skatā, bet patēriņš no 210W uz 18W  tas pat ir reāli jūtams rēķinos!

post-97578-0-04100300-1408741962_thumb.jpg

post-97578-0-72078900-1408741965_thumb.jpg

post-97578-0-90300500-1408741969_thumb.jpg

post-97578-0-36182100-1408741973_thumb.jpg

post-97578-0-25339900-1408741977_thumb.jpg

post-97578-0-85286800-1408746999_thumb.jpg

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kura bilde tev interesē?

Link to comment
Share on other sites

2 bilde, tas ir parastais gaismeklis ar GU4 lampu, paradījās LED nomanīju no 10W uz uz1.6W LED White lapmpiņām ar 18 led man liekas 3528, tūlīt pameklēšu specifikāciju.

5 bilde ir LED lenta ar  ar 120 led 3528 uz metru, bet tur gan man ir patēriņš ap 38W, ja nemaldos perimetrs man bija ap 15 metriem. Izgaismo visu ideāli grāmatu var lasīt. Man istabas ir RGB lentas, tad tur tie efekti ir vispār super, vienīgais slēdz tu viņus pāris reizes gadā. Puikam sienu apgaismo no mūzikas skaņām, tas ir baigi labs skats, vienīgai sīkais slinks negrib flīzes pirkt!

Link to comment
Share on other sites

Man patika arkas stūra izgaismojuma ideja. Šeit es 100% piekrītu ka priekš dizaineriem nekā labāka par LED nav. Bet tā izskatās ka istabā ir diezgan patumšs. Intereses pēc var būt varētu varētu pamērīt ar smartfonu cik ir apgaismojums priekšnamā luksos grīdas līmenī? Vēl viena problēma kas izlien saliekot n-tās spuldzītes ir tas, ka paliek ļoti nepatīkamas ēnas. Un vēl esmu konstatējis ka vispārējam apgaismojumam der tikai spuldzītes vai gaismekļi ar matētajiem stikliem.

Link to comment
Share on other sites

Kādam ir padoms, ko darīt ar lampām, kurām ir G9 ligzda? Pagaidām esmu atradis tikai ļoti dārgu ledeni no Philips. Vajadzētu nomainīt halogēnās spuldzītes.

Link to comment
Share on other sites

Es ieliku tādu, spilgtums gan ļoti čābīks ja salīdzina ar to kas bija orģinālā (50W), bet kā fonam der.

 

post-97578-0-52237300-1409038043_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Marss: uz G9 cokolu spuldzes vari dabūt http://gaismasnams.lv/
Viņiem ir vairāki veikali Rīgā un tur tirgo Megaman spuldzes uz G9 cokolu (7W un 9W). Iesilst ilgi, bet mūžs ilgs. Konkrēti man dzīvojamajā istabā ir 18 tādas spuldzes. Tagad jau pagājuši 6 gadi un pa šo laiku izdegušas un nomainītas tikai 3 gab. Spuldzes deg katru dienu, vasarā vismaz 3h/dienā, ziemā vismaz 7h/dienā.

Labots - Kaste02
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām vēl pameklēšu ledenes. Man vajag mazās halogēna spuldzītes nomainīt. Tā kā ir plānots likt vietās, kur gaisma ir uzreiz vajadzīga, tad iesildošie varianti atkrīt.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

neiedziļinājos konkrēti šajā, bet vispār vajag paskatīties vai tai laternā nevar elementāri pāriet no viena G uz citu -iespējams ka var par paris centiem piepirkt cita G veida stiprinajumu ar vadu astēm un pārvienot vadus ta lai var lietot popularāka G veida lampeles

Link to comment
Share on other sites

Diožu lampas mierīgi var lietot apgaismošanai.

Ja liek parasto E27 lampu vietā, tad jāskatās spuldzes izstarotās gaismas leņķis.

Gaismasplūsmai vajadzētu būt lielākai par 1000lm, patēriņa ziņā tas ir no 12w uz augšu, citādāk tiešām kaķacs...

 

3 šādas skaistas lampas (ar Latvijas svītru kodu):

http://leduro.lv/led-spuldzes/e27/pr/art-21187.html

 

3x12=36(W)

dod apmēram tādu pašu gaismu kā 40w dienasgaismas truba.

Varētu nederēt foto un video uzņemšanai, jo gaismas temperatūra ir uz dzelteno pusi.

Viena izskatās kā 80W matēta kvēlspuldze.

Siltuma režīms ir ļoti labs.

 

Līdzīga spuldze:

http://www.ledspuldzes.lv/?cat=3&subcat=1&id=328

 

Samsung atlaides, bet ar citu gaismas temperatūru (vairāk uz balto pusi):

http://www.ledakcijas.lv/lv/led-spuldzes-un-gaismekli/e27-led-spuldze-12w-1055lm-samsung-mikr-4500k-neitrali-balta-vt-1864-detail

http://www.ledhouse.lv/rus/category/199/342?sess.id=104a1938cbefd8629ad4a3d9e8df5e73

 

Jo lielāka gaismas plūsma, jo vairāk spuldze karst un mazāk kalpo.

Vēl gaisā karājas jautājums par elektromagnētiskajiem traucējumiem plašā spektrā...

Labots - guguce
Link to comment
Share on other sites

Arvis Pavilons

Sveiks!

 

Priecājos, ka Tev interesē ekonomija un dabas resursu aizsargāšana. Redzu, ka Te forumā ir daudz mitoloģijas un baumas.

 

Tātad patiesība: ķīnā ražotās spuldzes nebūs spožas, un ātri izdegs.

 

Es esmu kompānijas SIA "E-AGRO" dibinātājs un prezidents, izplatām Latvijā SAmsung led spuldzes. NU, un 10 w samsung spuldze aizstās 100 w parasto spuldze un 5 w spuldze aizstās 45 w halogēno.  TIesa gan cena ir krietni augstāka,nekā Ķīnas spuldzēm. Man un manam biznesam ir svarīgi, lai cilvēki saprot atšķirību kvalitātē.. Tāpēc, labprāt, Tevi uzaicinātu uz savu māju vai dzīvokli apskatīt LED ierīkotās spuldzes. Lai pats savām acīm vari redzēt tās darbībā. Varu aizbraukt Tev pakaļ ar mašīnu un atvest. esmu no www.greenbulb.lv , darām lietas arī principa pēc :) ...

 

Raksti, facebookā, ja izdomā : Arvis Pavilons.


10483975_264441837074765_125516863327814


10505518_258342687684680_282137150072797

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad patiesība:

 

patiesība ir cita - tu esi reklāmas spameris.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Arvis Pavilons

Atbildi par saviem vārdiem! Iečeko, lūdzu, lursoft datubāzi.. ieraksti SIA "E-AGRO" apskaties īpašnieka vārdu. Varu arī Tevi uzaicināt apskatīt spuldzes darbībā! 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tā nav patiesība. Ir masveida lētā produkcija un ir normāli produkti. Man zināmais kantoris LED pasūta pa tiešo no rūpnīcas Ķīnā, kur izgatavo pēc pasūtījuma vēlamā kvalitātē. Cena gan vairs nav gluži par sviestmaizi. Runa par LED gaismām, kas tiek izmantotas gaismas reklāmās, kur jebkura nekvalitāte sit pa kabatu.  

 

 

Tātad patiesība: ķīnā ražotās spuldzes nebūs spožas, un ātri izdegs.
 
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

majas lapa pat svenu valodā... interesanti gan

Link to comment
Share on other sites

Arvis Pavilons

Mums lapa ir Zviedru valodā, jo Zviedrijā ir mūsu filiāle, drīz būs arī Nīderlandē... Zviedriem rūp kvalitāte ,tāpēc tur konkurēt ir viegli, grūti ir Latvijā, kur tirgus ir sabojāts ar Ķīnas produkciju. 

 

Jo cenu klubā Ķīnas spuldzi var nopirkt par 3 eiro... Mūsu spuldzei pašizmaksa ir krietni augstāka, tad vēl šippings,muita, u.t.t.  

 

Tas pats ir ar prožektoriem,ķīnas prožektori, kuri Latvijas ziemu varbūt pārcietīs, un tad ir mūsu prožektori,kas ir aptuveni 4- 6 reizes dārgāki,bet, kurus var iegremdēt zem ūdens un iztur (oficiāli apstiprināts) - 40 c salu ... 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tad jau to vajadzeja arī aprakstos pierakstīt, a tā cena foto un W, un nu nav saprotams kāpēc būtu jāskrien pirkt tieši šī spuldze, ja vien neesi konkretā brenda fans

Link to comment
Share on other sites

Nu ko var muldēt, man mājas ķīniešu LED lampas no ebay jau ir kādus gadus četrus pat to laiku viena spuldze izdega (no 70 gab)! Var padomāt ka bez Ķīnas kaut kur kaut ko ražo prieks masu tirgus!

Viņi ir slikti, bet mēs esam labi, kaut tikai 5x dārgāki, jau vemt gribās no šiem uzsaucieniem!

Link to comment
Share on other sites

Arvis Pavilons

Bonifācij, man te nav mērķis pārdot 10 spuldzes :) .. ar to nodarbojas mani aģenti ,mums uzcenojums un peļņa no vienas spuldzes nav tik liela. Ķīniešu spuldzēm uzcenojums ir aptuveni 4-  8 eiro. Mēs esam pārlaimīgi, ja nopelnam 2 eiro no vienas spuldzes. Pārlaimīgi. UN tagad padomā, cik man foruma biedriem būtu jāpārdod spuldzes,lai samaksātu viena aģenta algu 600 eiro plus 250 eiro valstij? :) plus mīnus 500 spuldzes :D :D :D

 

Ienācu te vienkārši kliedēt baumus un celt faktus priekšā. UN atkal par ķīniešu spuldzēm..  Ziniet, kādēļ mašīnās liek LED paneļos un nevis lētos ķīnas? Jo nevar atļauties,ka pēc 4 gadiem lampiņa panelī neiedegas,kad jāmaina eļļa u.t.t. :) Mūsu spuldzes reāli deg 13 gadus... Un no nopirktajām 70 spuldzēm, ne viena neizdegs ātrāk! 

 

Un ķīnas spuldzes spožums un gaismas krāsa  ir vienkārši šausmīga.  Jums uz telefona ir gaismas sensori, nokačājiet bezmaksas programmu un apskatieties tos datus.. Mūsu spuldzes parasti to visu pārspēj 2- 3 reizes, atkarībā no spuldzes tipa. 

 

Made in Japan all the way :)

Labots - Arvis Pavilons
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Skaidrs, ka peļņa nav liela, jo pa vidam ir aģenti, vairumtirgotāji, menedžeri un velns sazin kādi nāsīs rāvēji. 

 

 

ar to nodarbojas mani aģenti ,mums uzcenojums un peļņa no vienas spuldzes nav tik liela

 

 

Un vajadzētu izbeigt šo tendenciozo mārketingu "mūsu produkts un pārējie sūdi". Mūsdienās pilnas malas, kas tirgo matračus pa 1000 EUR un putekļu sūcējus pa 2000 EUR, kas skaitās "ze best". Tagad viens no cilvēku čakarēšanas trendiem ir LED. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

ir mūsu prožektori,kas ir aptuveni 4- 6 reizes dārgāki,bet, kurus var iegremdēt zem ūdens un iztur (oficiāli apstiprināts) - 40 c salu

 

kuram parastajam pircējam ir šādas prasības?


6. Karstums

  1. LED spuldzes neizstaro karstumu un neuzkarst!

 

izskatās, ka LED spuldzi jūs tikai bukletos esat redzējuši. Apēdīsi cepuri, ja es aizbraukšu pie tevis uz mājām (pats aicināji) un atradīšu kādu uzsilušu LED spuldzi? Ja tev tur tādas vispār ir.

Link to comment
Share on other sites

Arvis Pavilons

ar plikām rokām viņu izskrūvēšu ārā pēc 3 stundu degšanas,ja vēlies :D :D..  Ja vēlies vari atbraukt, vai varu aizbraukt tev pakaļ un atvest. Varam arī aizbraukt uz kādu no objektiem..

 

Un izskatās,ka TU tikai ķīnas led esi redzējis,kas uzkarst :D :D .. šitādi nezinīši un lielie bļāvēji mani vienmēr fascinē :) :) .  Es ar to nodarbojos jau vairāk kā 4 gadus, lūdzu,pastāsti man vēl ,ko LED dara un nedara... Man visur,kur dzīvoju ir ieskrūvēts LED, un jā SAMSUNG LED neuzkarst un neizstaro karstumu!!!! 

 

Mums pat lombards 24 sūdzējās, ka viņiem divos objektos,gandrīz aizdegušies iekaramie griesti, jo spuldze tā uzkarsusi,ka plastmasas korpuss sakusis... 

 

Mūsu LED ir pilns metāla korpuss, un viņu var paņemt rokā pēc vairāku stundu degšanas pat mazs bērns . un nav jābaidās no apdegumiem, vai nepatīkamiem karstumiem! 

 

Antisemītism, brauc ciemos! 

 

p.s. uztaisīšu video, pateikšu, lai ieliek mājās lapā, ka mūsu spuldzes patiešām neuzkarst.. video materiālo veikšu pārgalvīgo triku ar "uzkarsušas" spuldzes aiztikšanu!

Labots - Arvis Pavilons
Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

NU, un 10 w samsung spuldze aizstās 100 w parasto spuldze un 5 w spuldze aizstās 45 w halogēno.
 

Bla bla bla  :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Arvis Pavilons

Mūsu klienti nav "parasti" . Mūsu klienti ir cilvēki ,kas meklē labāko un zin, par ko maksā. Tas tāpat kā ir cilvēki,kas pērk Ķīnā ražotas mašīnas,to pašu actyon džipu un ir cilvēki,kas pērk Japānā ražotas Toyotas, vai Vācijā ražotus BMW. .. Visi šie auto pilda funkciju transports... Antisemītism, Tu salidzinājumā, esi braucis tikai ar actyon un apvaino mani, ka mana toyota, mirst nost, nevar pielaist, vai sastrēgumos uzkarst ... Es Tev saku, ka, nē, ta nav,ka mana produkcija "toyota " ir labāka, bet Tu saki, nē, tā nav.. un kuram vispār parastajam klientam interesē toyota.. vai saproti, cik nenopietni  Tavi argumenti man šķiet?


Vēl viens melu nomocītais cilvēks :) ... Sveiks... amm, esmu labs pārdevējs un varētu arī melo,bet domāju, ka piekritīsi, ka skaitļi nemelo..

 

Vai nevēlies atbraukt ar savu 100 w spuldzi pie manis  (vai es varu aizbraukt pie Tevis) un ar gaismas sensoru Tavā vai manā telefonā, izmēram manas 10 W spuldzes atdoto gaismu Lumenus un Luxus un izmēram Tavas 100 w spuldzes šos pašus rādījumus :) ... 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Jūst taču runājat par aizstāt, kas nenotiks, jo

1) gaisma ir nepatīkama

2) cena ir kosmoss

3) kvalitāte ir zeme

 

Par kvalitāti, iespējams, kļūdos par jūsu piedāvātajiem risinājumiem, bet ticības nav, jo ir izmēģināti gan lētie gan dārgāki risinājumi un vienmēr ir palikusi rūgta pēcgarša.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Par tām 10W spuldzēm, kas ķipa aizstāj 100W spuldzes es neticu. Ir šāda tabuliņa, kas apgalvo, ka ar 20W CFL iegūstam analogu. Dabā tā nenotiek. Vannas istabā ir 25W CFL labas kvalitātes spuldze un uzsilstot neiegūstam vajadzīgo gaismu - lūmeni ir, luksi ir, bet spektrs nav. Tas pats ir ar LED spuldzēm, kur izstarotais spektrs pat ir vēl mazāks.  Par kvēlspuldzes īsto analogu var saukt tikai halogēnās spuldzes. 

tabulaarspuldzi.jpg

 

 

Kaut kad biju izstādē, kur visi solīdie Latvijas LED tirgotāji prezentējās. Redzēju dažādus spīdekļus un tur neredzēju tādus subjektus, kuri pārliecinoši izceltos. Par vienčipa prožektoriem man ir viens viedoklis - sūdi. Normāli var izgaismot tikai matrica ar daudzām diodēm, kas nežilbina acis. 

Link to comment
Share on other sites

Tu salidzinājumā, esi braucis tikai ar actyon un apvaino mani, ka mana toyota, mirst nost, nevar pielaist, vai sastrēgumos uzkarst ...

 

nezinu par ko tu runā, es braucu kā reiz ar Toyota :)

 

Un karst visi LEDi. Bez izņēmuma. Tehnoloģija tāda. Kādam labāk, kādam sliktāk ir ieplānota siltuma novadīšana (radiatora izmēri). Gribētu redzēt cik ilgi noturēsi rokā šo te http://greenbulb.lv/lv/product/usa-cob-floodlight-103050-w/ aiz radiatora.

 

Epistar ir ķīniešu kompānija un jums puse produkcijas tātad ir ķīniešu.

 

Ar telefona sensoru lumenus izmērīt nevar (programmeles jau kaut ko rāda, bet tiem nav nekāda sakara ar no SI atvasināto vienību lumens). Vēl mazāk tu vari izmērīt CRI. Un arī tad nevienam jūsu produktam nav CRI virs 90, kur varētu runāt par tuvu dabīgai krāsu atveidošanu.

 

Labam pārdevējam ir ne tikai jāmāk gudri izrunāties, bet arī jāsaprot kurā vietā viņš var līst ar savu demagoģiju glupībām un kur labāk paklusēt. Draugos vai citā homo tupus tusiņā tu būsi topā, nelien pie tehniskiem cilvēkiem un negvelz par to, ko pats nesaproti un nekad nespēsi saprast. UV gaismas nav nevienā lētajā ķīniešu LEDā, tam ir speciālas dārgas diodes jāpērk.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Arvis Pavilons

Marrtin, lieliski, vēl viens mīts! nepatīkamā gaisma... nu, lieliski, ka šo pieminēji! Mūsu gaismas krāsa, jeb patīkamība ir tāda pati,kā jebkurai parastajai mūsdienu kvēlspuldzei, proti, warm white, silti baltā.. Ķīnas spuldzēm ir auksti baltā.. Marrtins, par to kosmosu... nu, ir tā, ka pēc mūsu aprēķiniem spuldzi atpelna aptuveni 6 mēnešos... Parastā 60 w spuldze gadā izmaksā ap 30 eiro,mūsu spuldze ap 5 eiro..

 

Par kvalitāti, cik es zinu, mums ir vienīgajiem Samsung sertifikāti LED spuldzēm, mums arī ir vienīgajiem Nichia sertifikāti. Es zinu, ka visiem Latvijā ir Epistar sertifikāti, kas it kā skaitās labas kvalitātes spuldzes, noteikti ne no lētā gala, bet noteikti nav nichia vai samsung. Mēs nesen taisījām aprēķinu Lombardam,viņiem pie 3000 lampu nomaiņas, ietaupījums ir ap 60 000 gadā euro..

 

 

Cienījamo, Pāķi... (es pats nāku no Brunavas) :)...

 

Ar to tabuliņu, ir tā,ka šo konkrēto exemplāru noteikti veidoja halogēno lampu pārstāvji :D :D ... Atkārtošu sevi vēlreiz, vienkāršs gaismas sensora tests... Halogēnās spuldzes ir vēsture.  Spektrs arī ir... Vai zināji,ka vairums augaudzētāji pārslēdzas uz LED.. .arī Marihuānas :) .. vai zināji,ka prasīgajiem Koraļļu akvārijiem arī lieto LED??! 

 

Mums ir trīs Epistar produkti: 

 

GU10 COB 5w, prožektori un COB ceilingi.. viss. pārējais ir Nichia un Samsung. Un, kā jau teicu es zinu par ko es runāju. Es gan nezinu ar ko es runāju, bet fakts ir tāds,ka vēlme Tev troļļot ir liela :) . Tātad, TU vēlies apgalvot, ka telefona gaismas sensora mērījums katru reizi sagadīšanās pēc sakrīt ar uz iekapojuma  norādītajiem lumeniem ? Lūdzu, neapvaino mūs nepatiesi nekvalitatīvā produkcijā, vai nepatiesos apgalvojumos, citādi rīkosimies atbilstoši likumam.

Comparison-of-LED-Bulb-CFL-Bulb-with-Hal

 

Screen-shot-2011-08-06-at-7.18.46-PM.png

Labots - Arvis Pavilons
Link to comment
Share on other sites

Ir šāda led

post-1024-0-74522000-1409131597_thumb.png

 

Karst nežēlīgi. Tagad pēc gada lietošanas, pat sākusi pati atslēgties uz 3-5min no karstuma, bet pieļauju ka arī defekts. Bet ka no karstuma izrubās, tas ir fakts. Labi, ka neesmu par viņu ne centa atdevis. A skaitās tipa it kā labas kvalitātes. Tolaik viņas cena gaismasnamā bija ~12 Ls. Tad jau labāk 100W kvēlspuldzi būtu lietojis un vēl naudu ietaupījis, tas, ja es to LEDu būtu pircis.

Gaišuma ziņā tur nav nekādi 100W kā kvēldiega spuldzei. Labi ja 80.

 

100W kvēldiegs = ~1300+ lm

Tai LED ~1000lm. Šķirba ir?

 

Nezinu kā tagad jaunās Leduro, tāpat karst?

 

Ja LEDu nevar dabūt pa tiešām lētu naudu, tad ietaupījumu uz elektrības rēķinu nevar iegūt, jo jau sākumā pārmaksā nopērkot dārgu LEDu.

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ko tu neteiksi? Parādi kaut vienu normālu LED spuldzi, kas varētu aizvietot G9. Arī autiņos tuvākā nākotnē neviens netaisās no halogēnām gaismām atbrīvoties, jo LED der tikai tuvajām un stāvgaismām.

 

 

Halogēnās spuldzes ir vēsture
 

 

Un pārējo buļļkaku par ietaupījumu vari izlaist - to visi vismaz 100000 reizes pa n gadiem dzirdējuši. 

Link to comment
Share on other sites

Man šur un tur ir ieskrūvētas Samsung un Osram ledenes. Samsungam rokas neesmu licis klāt, bet 10w Osram aiz radiatora rokās nav ņemami, bet, ja ļoti vajag, tad var. :) Ar gaismas kvalitāti esmu apmierināts. 10W Osrams tualetē dod, manuprāt, daudz patīkamāku gaismu nekā 60W kvēlspuldze. Pašlaik vienīgais lielais mīnus ir tas, ka netiek padota gaisma uz griestiem. Bet, man tās spuldzes deg tikai pirmo nedēļu, gribās redzēt, kā būs ilgtermiņā.

 

 

 

Bet vispār vajag paskatīties vai tai laternā nevar elementāri pāriet no viena G uz citu.

Pašlaik šis variants izskatās, ka būs vienkāršāks nekā atrast uz G9.

 

 

 

Raksti facebookā, ja izdomā : Arvis Pavilons.

Uzrakstīju ziņu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ķīnas spuldzēm ir auksti baltā..

 

Ķīnas spuldzēm ir tāda, kādu pats izvēlies pie iegādes.

 

 

 

Spektrs arī ir..

 

Nu kas tad ir ar to spektru? Tak saku, nevienam jūsu produktam nav garantētais CRI>90 !!! Nav. Tā kā spektrs neatšķiras no ķīniešu spuldzēm, kurās starp citu lielajā vairumā ir CREE diodes. Un CREE ir ASV kompānija, gaismas diožu sfērā tās produkcijas kvalitāte ir Samsung un Nichia līmenī.

 

 

 

Parastā 60 w spuldze gadā izmaksā ap 30 eiro

 

Kas ir parastā? 60w aizvēsturiskās kvēlspuldzes nevar nopirkt jau gandrīz 2 gadus. Salīdzināt vēlams ar to, kas ir tirgū pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

Rudens, ziemas vakaros man galvenokārt ir divi galvenie elektrības patērētāji. Spuldzes, lai būtu gaišs, un sildītājs, lai būtu silts.

Elektrības rēķins tāds paliels un domāju kā lai ieekonomē.

Par ekonomiskiem sildītājiem dzirdēts vēl nav, bet ir ekonomiskās spuldzes.

Laikam jau visur LEDi jāsaliek.

 

Viss kārtībā ar šo stāstu, ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...