Jump to content

Properties dažādām mapēm un failem atveras pēc 5-10 minūtēm


Dxtr
 Share

Recommended Posts

Man te ir daudz problēmu tieši ar Win8, bet šī ir viena no kaitināšokajām lietām, es ļoti bieži kaut ko modēju, lieku visādus failus kurus vēlāk editoju u.t.t, un man te radās tāda problēma, ka tagad es nevaru atvērt Properties... vienīgais kam strādā Properties ir .exe faili, bet visi tie .dll, .sfx, Folderi u.c never vaļā Properties, ja pieņemsim man vajag pa ātro uzsviest kādu textu vai vēl kaut ko, un man vajag noņemt Read-Only tad man ir jāgaida 5-10 minūtes lai tikai atvērtos Properties.... Win8 - Miskastē, Šis ir kaut kāds Ofisa windows, spēlēm viņš ir galīgi nederīgs... 

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

es ļoti bieži kaut ko modēju, lieku visādus failus kurus vēlāk editoju

 

 

Win8 - Miskastē, Šis ir kaut kāds Ofisa windows, spēlēm viņš ir galīgi nederīgs... 

:suicide2:  

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

es ļoti bieži kaut ko modēju

 

Tev jau nekas nebūs labs, pats esi visu samodējis pāri savai sajēgai.

Labots - Rubenis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Parasti, kas es vēlu vakarā kaut ko iemodelēju, tad kaut kā nececeļas roka vēl līst pie kompja, lai nav nākamajā rītā jāsarkst par sekām, kad modelējums jau izgājis.

Pamēģini modelēt tur, kur nav datora :D

Agrāk tādu problēmu nebija, jo bija daudz vairāk modelētāju klubi atrodami, bet tagad pārsvarā ir tikai klavierspēlētāju kantori (fēniksi un olimpijas). Ņu bet tā pat vēl jau var atrast, kur vakarā ieskriet, lai iemodulētu kādu modulējumu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Apsveicu! Tā nav jābūt! Esi kaut ko nogrāvis pats, vai arī šķībi uzlicis

Link to comment
Share on other sites

Šāda problēma ir novērota,uzspiežot peles labo taustiņu uz shortcuta ja tas norāda uz vietu(tīklā) kura neeksistē. Tad ilgi, ilgi meklē to vietu, līdz iestājas timeout un tad ļauj izvēlēties "properties".

 

Šeit izskatās, ka vajadzētu restorēt vienu failu:

C:\Windows\System32\curvehands.dll

Link to comment
Share on other sites

 

 

Apsveicu! Tā nav jābūt! Esi kaut ko nogrāvis pats, vai arī šķībi uzlicis
Kāpēc tu saki to bezsakaru, kad man vajag to nofixēt? Netērē velti laiku 
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tu saki to bezsakaru, kad man vajag to nofixēt?

Ekstrasensu šeit nav. Kā lai mēs zinām, ko Tu tur esi "samodējis".

Senos laikos, uz Windows 98 ar kaut kādu reģistra "tīrītāju" man izdevās tā "samodēt", ka ikonas uz desktop vairs nevarēja pārvietot. Domāju, ka nebūs daudz tādu datorspeciālsitu, kuri tajā laikā to spētu salabot, bez prastas Windows pārinstalēšanas.

Tēma atgādina diskusijas krievu forumos, kur tēmas autori jautā padomus kā atrisināt to vai citu problēmu uz „Windows XP Black, Game, Zver, Hacker edition”, un ļoti apvainojas, ja kāds viņam iesaka meklēt padomu pie dotās OS "izstrādātājiem" vai vispār nelietot „gavno sborkas”.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kasis1000

Man taada pati problema bij, kad ravu PC stravas vadu no rozetes vai kompis pie virstraktesanas taisija hard restart.

Sito prikolu esmu ieverojis tik uz 8.1. Ar 7 un XP viss bija ok. Man - vajadzeja to 8 parinstalet, jo pat CHKDSK negribeja isti pareizi rukat.

 

Vel paprove Antivirusus nodzest un atslegt Windows Defender(kautkas patiesam nevajadzigs, tas samazina veiktspeju brizos kad tu datora parluko failus, vai kad atpako masveida daudz failu).

Labots - kasis1000
Link to comment
Share on other sites

kasis1000

Ne, man veras sakot ar kautkadu piekto minuti gan Properties gan Mapes(pie Mapem gan vareju pamanit, ka tur visu laiku radijas Zalais Gaidisanas stabs un pec daudzam minutem paradija folderus/cietos diskus), isak sakot bija ilgi jagaida.

Labots - kasis1000
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...