Jump to content

Wireless pele lago


Sky_High
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Ir Logitech wireless pele un ir laptops. Laptopam ir USB porti labajā un kreisajā pusē - kad wireless peles uztvērējs ir labajā pusē (tuvāk pelei, ja kas) - pele nenormāli lago visu laiku, vispār neko nevar izdarīt. Touchpads strādā pilnīgi normāli.

Kad wireless peles uztvērējs ir kādā no kreisās puses USB portiem - OK, arī reizēm lago, bet nu 100x mazāk. 

 

Bačas nomainītas, nekādu rijīgu procesu nav - chrome un skaips kam abiem CPU noslodze nepārkāpj 05, pārējie USB porti nekam netiek izmantoti.

Win 7.

Kurā virzienā rakt?

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Man arī bija gļuki, ja uztvērējs <5..10 cm no peles. Laikam normāla parādība. 

Link to comment
Share on other sites

Pamaini WiFi frekfenci (kanālu) Ir pieredzēts, ka pele ar wifi konfliktē, kaut arī teorētiski tam tā laikam nevajadzētu būt. Gan peles tagad, gan wifi strādā 2,4GHz diapazonā, protams, ne gluži vienā frekvencē. Man palīdzēja nedaudz cits laptopa displeja(tur visbiežāk atrodas wifi antenas) leņķis, par dažiem grādiem, jo laptopa displejs man ir sekundārais.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Sky_High
(labots)

Jap, kanāls bija uz 11, jo tas bija vistukšākais. Uzliku uz 1 un pagaidām viss OK, reizēm vēl kaut kas nolago - zīmīgi ka pie lapu ielādes vai youtube's, ķipa kad traffiks sāk staigāt! Paldies! :)

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...