Jump to content

Cik pārrakstīšanas reižu var pārdzīvot HDD?


Martikoko
 Share

Recommended Posts

Ja, man ir 500 Gb HDD, es piepildu viņu pilnu,tad visu izdzēšu, un atkal piepildu 500Gb ar citu informāciju, un tad atkal izdzēšu un tā līdz bezgalībai tāda ciklā.

Tad cik tādu reižu var pārdzīvot HDD?

 

Vairāk interesētu WD Black HDD

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

vairak nekā spēsi saskaitīt no 1 līdz....

Link to comment
Share on other sites

Tas nav SSD, kam pēc X reizēm izdeg šūna.

 

HDD dzīvot spēju mēra ar load/unload cikliem, WD Black - 300 000 cikli. 1 cikls ir diska iegriešana, galviņas novietošana darbam, dizka apstādināšana un galviņas novietošana drošā pozīcijā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad cik tādu reižu var pārdzīvot HDD?   Vairāk interesētu WD Black HDD

 

vismaz 2 gadus tev par to galvai nav jāsāp.

ja tev tas ir pietiekami svarīgi lai naktī negulētu - uzliec RAID1 (vai 5), nomaini Black pret Red. Neviens ar skaitīkļiem klāt nav stāvējis, parasti cilvēkiem atrodas nopietnākas darīšanas.

Link to comment
Share on other sites

 Pilnīgi noteikti  tavs HDD nobeigsies  daudz ātrāk, kā radīsies (ja vispār radīsies) problēmas pārrakstīšanas dēļ.  Bad sektori, elektronikas vai mehānikas problēmas rodas pavisam citu iemeslu dēļ (draņķīga barokļa, pēkšņu strāvas zudumu, triecienu, temperatūras u.t.t. dēļ) un parasti tad, kad neko tādu negaidi.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Visi HDD sabrūk tieši tad, kad bekapi tiek atslēgti, tiem virsū uzraksta ko svarīgu vai, ja reidā saslēgti, tad visi brālīgi kopā. Tāpēc satraukties nevajag, tāpat beigās pakāsīsi savas porņuhas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir bijis gadījum,s kad cietie diski nostrādā 10 gadus un aiziet pie tēviem 4 gab no 5 viena mēneša laikā.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ja dati ir svariigi, tad regulaari veic sisteemas backup, kas buus noderiigaak nekaa skaitiit cik ilgi nodziivos HDD.

Link to comment
Share on other sites

aktuālāk -cik ieslēgšanas reižu var pārdzīvot Latvijā sakrauts dators?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man ir pamatotas (betona, armētas ar 20nieci armatūru) aizdomas, ka cietajam diskam ātrāk elektronika nosprāgs. :D

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Klusa aizdoma, ka Rizla ir Nettwerk.

Rizla ir hujverks. Man vairs šaubu nav. Orģinālais ņetwerks netika sūtīts stūrī banānu sūkāt ? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Rizla ir hujverks. Man vairs šaubu nav. Orģinālais ņetwerks netika sūtīts stūrī banānu sūkāt ?

Es domaju ka shim cilveekam par leksiku pienaaktos gods atpusties uz divaam dienaam.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...