Jump to content

cūcība uz lāčplēša ielas


Recommended Posts

Леший
Mitrumizturīgs apģērbs - kādu lieto parastie ikdienas velobraucēji (ne sportisti) ?

Braucu parastajos džinsos un jakā, kuru nopirku sporta veikalā. Jaka domāta skriešanai, bet salīdzinoši labi notur mitrumu utt.

Vasarā biju noņēmis dubļiniekus, bet tagad būs jāliek atpakaļ. Vienīgais, negribās likt atpakaļ tos plastmasas mēslus, kas turās uz vienas skrūves. Kurā veitā var nopirkt normālus?

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • versatile

    21

  • CAP

    34

  • Pirkss

    28

  • Bonifacijs

    70

 

 

tu toties noteikti neesi pilns rublis, ja esi radījis šādu MK

aizmirsu piebilst, ka formula neattiecas uz meitenēm. Tā ka, ieleja vari neuztraukties, tu šai MK grupai neesi pieskaitīta.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

tak aizvaciet to pamuļķo nilu kopa ar visiem veloceliņiem no Rīgas centra!!!! katru dienu avārijas, kādu ķeksē nost no kapota un tas ir vien oficiali zināmais, reāli tak sīkas sadursmes bez lielām traumam notiek 10x biežāk un kāpēc??????? Tik vie tāpēc ka tādu no trīsriteņa tā arī nenokapušu dauņu dēļ tiek popularizets aicinājums visiem sēsties uz vellapēdām u.c. spēļmantiņām un davaj močīt pa vietām kas jau projektēšanas laikā un jau 100 gadus atpakaļ ir radītas tikkai un vienīgi autotransportam, nu nav tās oparedzetas velotransportam, nu nav un jau no radīšanas brīža!!!!   Tak kāda ir satiksme, mašīna pie mašīnas ar 1s intervālu, pilnībā cačakarēta krustojumu izbraukšana ja tajā ir pagrieziens pa labi + velojosla, visi tagat gaida kamēr pagrieziena veicējs sprandu laužot mēģina 3x saskatīt neesošo velomauceju un bailīgi, lenām griežas, a gaida ta visi tai skaitā taisni braucošie. Šitā ir izdarīts arī virknē vietu kaur ar minimāliem līdzekļiem būtu iespējams uztaisīt papildus joslas gabaliņu tiem kas nogriežas pa labi. Šitā marasma dēļ tagat ir mini sastrēgumi uz līdzenas vietas kur agrāk varēja vienā svilpienā izbraukt.

 

 

Tak lai tie velodauņi brauc pa dzelzceļa sliedēm, būs šiem drošāk, vilciens ta iet vien reizi stundā!!!!

Link to comment
Share on other sites

katru dienu avārijas, kādu ķeksē nost no kapota un tas ir vien oficiali zināmais

 

Minhauzen fon Daunifācij, davaj šurp faktus!

 

 

 

reāli tak sīkas sadursmes bez lielām traumam notiek 10x biežāk un kāpēc???????

TĀPĒC,ka...

Pie stūres sms rakstot un mēģinot telefona grāmatā atrast vajadzīgo kontaktu zvanam protams pietrūkst tas daktilistiskās pogu sajūtas, bet nu pierod un drusku nomaina paradumus un ir ok

agrāk sms pie stūres un nepārtraukti zvani visiem bij ikdiena, tagat ar skārienekranu nācās drusku pamainīt paradumus, jo nudien ir pagrūti stūrējot kaut ko sarakstīt, pat vienkārši atrast kontaktu un pazvanīt ir apgrūtinoši

Nabadziņam, Daunifācijam, stūrēšana traucē svarīgākām dzīves lietām. Atkārtošos - pārkāp beidzot uz taksi!!!

 

 

Un šitāds kadrs vēl atļaujas sludināt savu (vienīgo pareizo) viedokli drošā braukšanā un satiksmes organizēšanā. :taunt:

Tu nudien varētu apvienoties ar biedru snukurins, kuram ir pilnās korkas un mūža pieredze pie stūres, taču joprojām neatšķir nogriešanos no braukšanas taisni, un abi varat dibināt kkādu satiksmes "(s)ekspertu" organizāciju. :pooh_lol:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Lai gan es pats neatbalstu Plēšlāča ielas celiņu... Boni, nošaujies :)

Pa lielam, nobraucot no Salu tilta, vienīgajai bezmaksas alternatīvai jābūt lejā uz Krasta ielu. Nu varbūt līdz sliedēm var pa freju braukt. Aiz avotenes toč iebraukšanas maksu, ja neesi deklarēts centrā vai t/l nav uz uzņēmumu, kas deklarēts centrā vai kuram ir saimnieciskā darbība ar klientiem centrā (pierādāms ar līgumiem, norēķiniem, utt).

Ārprāts? Šausmas? Nē. Nekādu avāriju un korķu :)

 

 

Koalīcija, Āmen!

 

Vismaz pusei trako pārmācītāju un nost braucēju pie auss ir truba!

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

versatile

http://www.johnforester.com/Articles/Cycling/Physiology.htm palasies.


Tā vien šķiet, ka Bonim greizsirdība uz kādu velobraucēju :D Citādāk šito izskaidrot nav lemts.

 

A pārmērīga autiņa lietošana izraisa kāju atrofēšanos uz žopus-mutantilis sindromu. Trubus-ķepus ir nākamā stadija, kas jau nopietni apdraud apkārtējos.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Un šitāds kadrs vēl atļaujas sludināt savu (vienīgo pareizo) viedokli drošā braukšanā un satiksmes organizēšanā. :taunt:

 

Haha, tiešām. Telefona spaidītāji ir lielākie idioti visā satiksmē, sliktāki pat par mācībniekiem! Ja kāds pie stūres tizlojās - 90% iespēja, ka viņš runā pa telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

tikpat mierīgi avr atrast rakstus par to ka jau pat prasta košļenes košļāšana vien jau noved pie palēninatas smadzeņu darbības un tiesi šī iemesla dēļ ir aizliegta stundās un lekcijās


pat tautas sakāmvārdā simtiem gadu garumā ir atklāts novērojums  - "sila jestj, uma nenado"  kas vienkārši konstate faktu ka fizisku darbu darītāji lielākoties ir mazspējīgi ar galvu darāmos darbos


Einšteins un Edisons bija kačaki? A bodybilderi ir kaut ko sasnieguši zinatnē?  eh, tik daudz laika man nav lai izvērstu plašāku diskusiju par šo tēmu, varu vien piebilst ka katrs pats var izpetīt saikni starp teiksim 100 gudrakajiem planētas zinātniekiem/filosofiem vai taml. un viņu vēlmi par katru cenu stumties ar velosipēdu megapolises auto straumē


Bij tāds ķertais ģēnijs Gaudi Barselonā, i tas pamanījās ja nemaldos tieši ar veļuku zem tramvaja paskriet un nomirt tā arī nepabeidzis  savu pili

Link to comment
Share on other sites

Tavos linkos neredzēju nevienu faktu par to, ka katru dienu kāds tiek kasīts nost no haubes. Un Tu visu laiku izlokies, mainot tēmu...

 

 

zinātnieki jau sen ir konstatējuši ka pedāļu mīšana noved pie skābekļa trūkuma smadzenēs un pārvērš humo sapiens par biorobotu

Faktus studijā!


Klau, tev gadījumā kāds velobraucējs nav nogājis gar mašīnas virsbūvi ar kājām/dūrēm? Pareizāk sakot - cik regulāri tas notiek?

 

 

atklāts novērojums - "sila jestj, uma nenado"

Zini ir arī tāds 'novērojums' - "idiotiem idiotu problēmas" :spruce_up:  Nez kā sagadījies, ka tev visi apkārt slimu cilvēku, pidori, vilki utt...

Labots - Koalīcija
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kāds te ir izteikts velofobs un vēl apsēsts ar dažādām kaitēm, t.sk. kāda veida paranoju un izteiktu lielummāniju.

Link to comment
Share on other sites

Lizards jau labi bij pateicis: http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/160300-c%C5'> , bet, tas, ka boņai ir problēmas ar galvu, pat ezim ir skaidrs - ķipam, klausieties uz maniem 'vārdiem, neskatieties uz maniem darbiem... Vispār viņa rakstītie palagi asociējas, ar, manuprāt, pilnīgu ambīlismu un smadzenēm, kuru dēļ galvaskauss jau ir ieguvis akmens cirvja formu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Boņuk, mošk kājāmgājējus arī nach aizliedzam ? 
Jo, kā jau CSN zinātājam, tev jābūt informētam, ka ja tu, nogriežoties no ceļa pa kuru līdz šim esi braucis taisni, tev jādod priekšroka arī gājējiem ?

Rimčikā vēljoprojām lēts alus ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rimčikā vēljoprojām lēts alus ?

 

Vakar tieši pa ilgāku laiku biju RIMI.. alum tur kā reiz akcija bija :D

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Einšteins un Edisons bija kačaki?

Einšteinam vispār patika braukt ar velosipēdu . Izskatās , ka velosipēdisti tev ir ienaidnieks Nr. 2 . Tev gadījumā nevajadzēja jau doties tai ceļojumā , par kuru ieminējies ? Jauni iespaidi rada pozitīvas emocijas , sakārto iekšējo pasauli un pēc ceļojuma gan jau velosipēdistus arī varēsi mierīgāk uztvert .

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu man negadījums ar velo ir bijis vienu vienīgu reizi kaut kad pirms gadiem 20 apmēram kad Liepajā no restorāna Jūra puses braucot pa Lielo ielu aiz Pedagoģijas augstskolas griezos pa labi, tur nav nekādas velojoslas, vien viena auto josla katrā virzienā un labajā pusē vēl tramvaja sliedes, pagriežoties pa labi kad luksoforā no sarkanā gaisma nomainījās uz zaļo viens veloslims cilvēks pilnā gaitā ielika pasažiera durvīs un aiztenterēja pāri pa ragiem. Kaut ko bļaustījās laikam, dūres vicinaja, a man muzoniņš un darīšanas, pat nesāku apstāties skatīties kas šim lēcies. Ja idiots nejēdz  - braukt vienā rindā ar auto ja brauktuve ir par šauru lai brauktu blakus auto, ja nejēdz paskatīties ka auto stāv pie sarkanā ar ieslēgtu labo pagriezienu, ja nejēdz nokāpt no vellapēdas šķērsojot krustojumu un gluži otrādi pamanās vienkārši ielidot krustojumā pats stulbi lienot zem riteņiem, nu tad ko, par pravieti Muhamedu viņu saukt? Baigais sportsmenis pidrillas biksītēs līdz puscelim uz sporta velosipēda kaskā, brilles noteikti majās aizmirsis un ausīs gan jau ka heavy metal pļērc.

 

Vēl man ir zināms paziņa kas ar velo braucot salauza roku un paris zēni un meitenes kas ir dabujuši nopietnus smadzeņu satricinājumus ar sekām, viena kas pēc avarijas parstaja augt un tā arī palika sēdoša suņa augumā, nu un par tiem kas ar močiem ir kā nositušies pačkām, tā vienkārši lauzuši kaulus utt. i runat nav vērts, nespēj saskaitīt


Es došos no sākuma uz Maskavu - un tici man, tur pat galīgi atsaldēti slimi cilvēki neriskē ar veļuku līst uz maģistralājām ielām, ta es vispār nevaru atcereties ka būtu kādu ārpus iekšpagalma redzējis ar veļuku

Link to comment
Share on other sites

Maskavu - un tici man, tur pat galīgi atsaldēti slimi cilvēki neriskē ar veļuku līst uz maģistralājām ielām

Nu jau gan pateici.. Rīgu pielīdzināt Maskavai?.. Krievijas kultūru pielīdzināt Latvijas?.. Ar galvu draudzējies?..

 

Man pat ar automašīnu būtu/bija bail līst uz ielas Krievijā.

 

 

Nu man negadījums ar velo ir bijis vienu vienīgu reizi kaut kad pirms gadiem 20 apmēram kad Liepajā no restorāna Jūra puses braucot pa Lielo ielu aiz Pedagoģijas augstskolas griezos pa labi, tur nav nekādas velojoslas, vien viena auto josla katrā virzienā un labajā pusē vēl tramvaja sliedes, pagriežoties pa labi kad luksoforā no sarkanā gaisma nomainījās uz zaļo viens veloslims cilvēks pilnā gaitā ielika pasažiera durvīs un aiztenterēja pāri pa ragiem. Kaut ko bļaustījās laikam, dūres vicinaja, a man muzoniņš un darīšanas, pat nesāku apstāties skatīties kas šim lēcies. Ja idiots nejēdz - braukt vienā rindā ar auto ja brauktuve ir par šauru lai brauktu blakus auto, ja nejēdz paskatīties ka auto stāv pie sarkanā ar ieslēgtu labo pagriezienu, ja nejēdz nokāpt no vellapēdas šķērsojot krustojumu un gluži otrādi pamanās vienkārši ielidot krustojumā pats stulbi lienot zem riteņiem, nu tad ko, par pravieti Muhamedu viņu saukt?

Šito pērli jānocitē, lai nepazūd...

 

Svētais foruma kadrs pēc avārijas izrādās atļaujas vieglprātīgi pamest notikuma vietu.

Vispār pēc tavas braukšanas kultūras spriežot, Krievijā tu noteikti jūties kā zivs ūdenī.

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ja kādam interesē, tad gājējus un velosipēdistus es nemēdzu regulāri notriekt, nelienu ar viņiem kauties un mācīt dzīvot. Mani besī ka bernudarza absolvents pilnībā izcūko Rīgas satiksmi, ka man personīgi ir katrā trešajā krusta jāstāv ik dienas liekas minūtes tikkai tāpēc ka ir sazīmēti veloceliņi un kas vispar ir nonsenss - nu nebrauc tur tie velosipēdisti!!!! uz tiem krustiem par kuriem besos vēl ne reizi nav redzēts nu neviens pats velosipēdists!!!!!! Nu Valdemāra ielas krusts braucot uz viesnīcu Latvija - nevar cilvēki ne vairs normāli pa labi nogriezties, ne vairs normāli taisni to krustu pārbraukt, jo paliek vairs tikkai viena josla ar ņigu ņegu tajā dēļ tā ka visi pārkārtojas  1.5 joslas platā vietā trīs joslās - nu kāpēc tur tas 1 velosipēdists stunda nevarētu šķērsot ielu kopā ar gājējiem,a? nebūtu šoferiem jāstumdas šaurībā un nebūtu jāmēģina vispirms izmežģot kaklu saprast vai nogriežoties pa labi ir patreiz iespējams bez avārijas aizbraukt ar purnu līdz gājēju apmalei vai arī tūlīt kads ar veļuku sānos ieskries. Nestes stacija pie bijušā galvenā pasta, varēja agrāk normāli nogriezties pa labi, tagat velojosla - pilnīgi lieks čakars un neviena velosipēda un tas ir vasarā PIK stundā


 

 

Svētais kadrs izrādās vieglprātīgi pamet avārijas vietu.

 

Tai laikā varēju arī mierīgi izkāpt sadot tam idiotam bietē, attaisīt bikšu priekšu, uzčurāt pamāt ar roku skatītājiem, iesesties mašīnā un aizbraukt. Visi teiktu ka neko nav redzējuši, un ja tas idiņš arī grieztos policijā, tad tas viņam beigtos ar paris belzieniem tumšā policijas koridora pa saulīti u.c. sāpīgam vietām un laipnu jautājumu - visu saprati? Pretenzijas vēl ir? un tas vel labākajā gadījumā

 

tie tak 90tie gadi, bija vesela cilveku kasta kurus nu nedrīkst aiztikt, lai gan pa lielam nekas jau nav īpaši mainījies, ja neskaita to ka tagat tas viss notiek slēptāk un pašu neaizskaramo ir mazāk

Link to comment
Share on other sites

Vēl man ir zināms paziņa kas ar velo braucot salauza roku un paris zēni un meitenes kas ir dabujuši nopietnus smadzeņu satricinājumus ar sekām, viena kas pēc avarijas parstaja augt un tā arī palika sēdoša suņa augumā, nu un par tiem kas ar močiem ir kā nositušies pačkām, tā vienkārši lauzuši kaulus utt. i runat nav vērts, nespēj saskaitīt

Un ko Tu ar to gribi pateikt?... Man ir daudzi "paziņas" velobraucēji, kas nav nekad iekļuvuši likstā ar velo... Atkal sanāk, ka tikai tev apkārt apgrozās vieni idioti? :mrgreen:

 

 

 

varēju arī mierīgi izkāpt sadot tam idiotam bietē, attaisīt bikšu priekšu, uzčurāt pamāt ar roku skatītājiem, iesesties mašīnā un aizbraukt.

Sila jestj uma njenada! - lielisks piemērs :D

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Zini daudzus tādus kam nu tā pa godīgo nu nekad nav bijušas likstas ar velosipēdu?????

 

Es varu neslēpjot droši teikt ka jā, arī man pašam ir sanācis pa pilsētu pajoņot ar veļuku un iekulties sīkās nepatikšanās, tai skaitā drusku kādu autiņu aizķert, drusku kadu izskrējušu bēru apbraucot koku aizķert, nobraukt vienu onkuli kurš bij sadomājis pajokot un izleca priekšā saķerot stūri, ir gadījies arī pār ragiem pārlidot, kad priekšējais ritenis iesprūst dēļa spraugā uz tiltiņa, viskas ir gadījies. Tapēc arī uzskatu ka velosipēdam uz ielas ar intensīvu satiksmi nav ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mani besī ka bernudarza absolvents pilnībā izcūko Rīgas satiksmi, ka man personīgi ir katrā trešajā krusta jāstāv ik dienas liekas minūtes tikkai tāpēc ka ir sazīmēti veloceliņi un kas vispar ir nonsenss - nu nebrauc tur tie velosipēdisti!!!!

 

Nopērc helikopteru ! Un lidinies pa gaisu.

Būsi repše-marsietis Nr.2 !

Netraucēs ne tilzlie velosipēdisti, ne kājām gājēji ne arī sacūkotās ielas un satiksmes noteikumi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Jā, es zinu daudzus vellapēdistus, kas nav tikuši sisti un traumēti vellapēdojot. Tikai tavējie tādi pasisti. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

tie tak 90tie gadi, bija vesela cilveku kasta kurus nu nedrīkst aiztikt, lai gan pa lielam nekas jau nav īpaši mainījies,

Tad jau tu arī tajā "kastā" esi / biji ?

plātīzers esi, nekas vairāk !

 

neesi rados ar M-Poweru no bmw foruma?

tāda pašā stila izgājieni un teksti.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

bija laiks kad pa pilsetu braukājot varēja vienkārši bikšu kabatā būt  Tava pašreizejā gada alga

Link to comment
Share on other sites

Kādam te ir bīstami ļaut braukt ar automašīnu, kur nu vēl ar velosipēdu. Ceru, ka manā un manas sievas ceļā negadīsies tāds braucējs kā bonifācijs.. Un vēl lielās ar savu neaizskaramību. Pēdējais rakstītais ne par ko labu kā cilvēku diemžēl neliecina. Augstprātība un necieņa pret citiem cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

tas vienkārši bija tāds laiks, es no tā aizķēru pašas beigas, bet nu vienalga varēja piemeram autiņam durvic ciet neslēgt, jo 1 zvans un viss tiks atnests atpakaļ un vel ar atvainošanos un kompensaciju


doma ko gribi, tai laikā es alkoholu nelietoju ne gramu, nekad un nesmēķēju arī, bet bij kolēģi kurus ne reizi vien mentiem vajadzēja pieturēt, jo kad attaisa autiņam durvis tad šoferis gāžas ārā un protams ka tam šoferim par to nekas un nenoviena nebija, jo policija bij tieši tādi paši bandīti ka visi parējie.

Link to comment
Share on other sites

Nav jau jālieto alkohols vai tml.. daudzus cilvēkus arī skaidrā ir bīstami laist uz koplietošanas ceļa. Lai arī biju tajos gadus mazs, bet ļoti labi atceros. No policistiem tajā laikā īpašas jēgas nebija. Par laimi tagad mainās uz labo pusi.

 

Aber visus kukuļdevējus un ņēmējus pakārt aiz olām vai citām ķermeņa daļām.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Jā, es zinu daudzus vellapēdistus, kas nav tikuši sisti un traumēti vellapēdojot. Tikai tavējie tādi pasisti. 

 

a Tu speciāli pajautā kādi viņiem kādreiz ir cunduri sanakusi braucot ar velo - tad jau izstāstīs. Tāpat vien jau bez iemesla neviens neiet un nestāsta visu pēc kārtas

 

re kamēr te pļāpajam, vēl šis tas ienācies

 

http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/riga/video-velosipedisti-klust-arvien-nekaunigaki.d?id=44926294

 

http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/riga/video-neuzmanigs-ritenbraucejs-par-mata-tiesu-no-naves.d?id=44928594

Link to comment
Share on other sites

@@Bonifacijs, vēl vairāk video ir par automobilistiem.. tā kā vari te linkus nemest :D

 

p.s. tie video kā tādi ir veci.. it sevišķi tas par to velosipēdista izglābšanos :D

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nu es viņus arī nepētīju, netaisīju vaļā un nelasīju, tik virsrakstu svaigu ieraudzīju un viss

Link to comment
Share on other sites

nū, ja tā sadursme, kas bonifacijam ir bijusi ar velo ir tieši tā kā šams aprakstīja, tad tam durakam uz vello tiešām vēl pa muti vajadzētu sadot. ja nav smadzenes tad nav.

 

nepārprotiet mani, katru dienu braucu ar vello 50/50 iela/veloceliņi. uz brīvibas ielas var viss ko redzēt :D

Labots - Jusper
Link to comment
Share on other sites

versatile

Ooo, jāaaaa, ja piķis kabatā, tad sarkanais paliek par zaļo, ķieģelis par "welcome" un policists par ielasmeitu?

 

viss, visiem boņuka postiem ir ignōrs. Tiešām tāda labs cilvēku kategorija bija, jo mazāk viņu paliks ielās, mājās, darbavietās, jo ātrāk valstī daudz kas aizies uz priekšu.

Novēlu trāpīties ceļā kādam, kam bardačokā tik naudiņas, cik tu tais laikos gadā pārvadāji :) tas onka gan jau aizbrauks tālāk, pat neapstājoties, vot apsardze gan piebremzēs papļāpāt :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

ir gadījies arī pār ragiem pārlidot,

 

izskatās, ka ne vienu reizi vien ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...