Jump to content

LM3886


Kriststt
 Share

Recommended Posts

Heijāa, sveiki bootieši. :)
Tā nu vēršos pie jums pēc palīdzības. Tātad esmu iegādājies 2 lm3886 mono diy komplektus. ( ebays ) un vēlos ielikt u7111 kastē.

Es taču viņus varu saslēgt kopā un lietot kā divu kanālu pastiprinātāju? Un vai varu palaist caur vienu u7111 trafu?

Un kā tad būtu jātaisa barošanas bloks?

Es ceru uz jūsu palīdzību bootieši, paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Oriģinālais trafs bik pa niknu,tur aiz taisngrieža kkādi 38v uz pleca. Vairāk par 35V uz 8omu slodzes nav labi, uz 4 omi vajag vēl mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Kriststt

nu bet es no viņa varu dabūt 29V un arī 15V maiņspriegumā tikko pamērījos. Bet uz diviem tas spriegums nesummējas? 

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

15v tinumam nav strāvas. Savukārt no 29 voltu tinuma pēc taisngrieža kā reizi ~38v arī sanāks :)

Link to comment
Share on other sites

Kriststt

Ā, nu labi pieņemsim ka tā. A kā nav strāvas, tas ir atkarībā no kuras spolas nāk ārā? ( Pa maz esmu izstudējis trafu būšanu :D )

 Man ir vēl viens trafs(no vega pastūža) , tam ir 3 izvadi, pamērījos un nāk ārā gan virs 30 voltiem un ir arī 18volti. Varbūt tas derētu?

Link to comment
Share on other sites

A kā nav strāvas

 

Tinums uztīts no tieva vada, nav paredzēts lielai amperāžai - mazjaudīgs. 

 

p.s. Jo transformatora tinums no tievākas drāts, jo lielāka šī tinuma pretestība. Tālāk jau Oma un Lenca likumi

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Kriststt

Man ir vēl viens trafs, nu labi, a kā man pārliecināties vai ir strāva vai nav? Tu saki ka pretestība, tas nozīmē ka varu izmērīt ar testeri?

Link to comment
Share on other sites

Vada diametru redzi ? Pēc tā aptuveni var spriest pat max strāvas stiprumu. Un vispār uz trafiem parasti ir marka.

Link to comment
Share on other sites

Tam LM3886 vajag divpolāru barošanu, tā ka ir vadzīgs transformators kam ir divi atseviški sekundārie tinumi ar vienādu spriegumu, vai viens tinums ar 3 izvadiem, kur starp vidējo izvadu un abiem pārējiem izvadiem ir vienāds spriegums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tik neatceros cik tur V AC bija U7111...starpība ja samazināsi V aizies siltumā uz regulatora.


bet variants nav slikts.

Link to comment
Share on other sites

normundss

Kādu 5 °C/W radiatoru uz LM338 vajag, ja grib darbināt 4 omu skaļruņus ar +-28V barošanu.  Nekas traks tur nekarst, pati LM3886 vairāk silst. 

Bez tam, U7111 trafam ar neregulētu barokli spriegums pamatīgi sēžas mūzikas ritmā, attiecīgi sanāl "burbuļojoši" basi. Ja gribas tīrākus basus, ar U7111 trafu nav vērts regulēto barokli taisīt vairāk kā uz +-32V, jo pie mērenas slodzes apmēram tiktāl arī tas trafs sēžas no +-38V tukšgaitā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...